3 Nisan 2017 Pazartesi 01:48

YURTTAN

Amasya'da 2. Merzifon Kitap Fuarı Coşkusu Sürüyor

Amasya'nın Merzifon ilçesinde gerçekleştirilen kitap fuarı büyük ilgi görüyor. Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı'nın büyük çabaları ile gerçekleştirilen fuara eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ da katıldı.

Amasya'da 2. Merzifon Kitap Fuarı Coşkusu Sürüyor
Amasya'da 2. Merzifon Kitap Fuarı Coşkusu Sürüyor
Amasya'da 2. Merzifon Kitap Fuarı Coşkusu Sürüyor
Amasya'da 2. Merzifon Kitap Fuarı Coşkusu Sürüyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Merzifon Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Merzifon Kitap Fuarı devam ediyor 9 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek olan kitap fuarında, kitapseverler ile yazarlar buluşuyor. Geçen yıl ilki düzenlenen Merzifon Kitap Fuarı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmüştü. 2. Merzifon Kitap Fuarı'na 70’e yakın yayınevini ve birçok yazar katılıyor. Kitap fuarına: Eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ, Gazeteci Yazar İsmail Saymaz, Yazar Banu Avar, Yazar Zübeyir Kındıra, Yazar Hanefi Avcı, Yazar Enver Aysever, Yazar Kahraman Tazeoğlu, Yazar İhsan Eliaçık gibi isimlerle Can Yayınları, Doğan Yayınları, İş Bankası Yayınları, TÜBİTAK Yayınları, Pegasus Yayınları, Ötüken Yayınları gibi yayınevleri katılıyor.

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı fuarın açılışında kısa bir konuşma yaparak kitap okumanın önemine ve sanata olan ilgiye dikkat çekti. Kitap fuarı için ilçeye gelen Eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ fuarın açılışında yaptığı konuşmada: "Cumhuriyetimizin kurucusu, bu toprakların kurtarıcısı ve bugünü bizlere emanet eden yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, tabi ki 20.yüzyılın en büyük lideriydi. Ve hatta yaşananlar şunu da gösteriyor ki Atatürk 21. yüzyılın da yine tek rakipsiz lideri olma vasfını devam ettirecek..." dedi.

Etiketler: alp kargı, merzifon, amasya, ilker başbuğ, fuar, kitap

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.