19 Nisan 2017 Çarşamba 14:19

İŞ DÜNYASI

B'Event Trend & Eventsetter Company “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” oldu

Türkiye’nin önemli etkinlik ajanslarından biri olan B'Event Trend & Eventsetter Company, ACE of M.I.C.E Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” ödülüne layık görüldü.

B'Event Trend & Eventsetter Company “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
4. KOSGEB Kobi ve Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın En İyi Beş Kadın Girişimcisinden biri olan Başak Bozkurt’un Yönetim Kurulu Başkanı olduğu B'Event Trend & Eventsetter Company , ACE of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” ödülüne layık görüldü ve başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ulusal ve uluslararası bir çok dev firmaya sunduğu yaratıcı ve yenilikçi fikirler ve gerçekleştirdiği etkinlikler ile kurulduğu günden bu yana birçok kez Türkiye’de ilk olma özelliği olan etkinlikleri gerçekleştiren firma, bu sayede geniş katılımlı bir jüri tarafından bu ödüle layık görüldü.

İlginizi Çekebilir

iso 27001:2017 Degisikligi Danismanlik Hizmetleri

VMİ Danışmanlık ISO 27001:2017 değişikliği ile ilgili bir blog yazı yayınladı. ISO 27001:2017 değişikliği neler getiriyor. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi BGYS'ye sahip olan firmalar neler yapacaklar?


Etiketler: Etkinlik, Event, Trend, Eventsetter, Company

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.