24 Eylül 2017 Pazar 07:03

MODA

Brooks Brothers’dan İstinye Park İndirimi

Brooks Brothers’dan İstinye Park İndirimi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Brooks Brothers'ın yeni sezonun favori parçalarından oluşan koleksiyonları, sonbaharının enerjisini sezona canlı renklerle taşıyan takım elbiseleri ve iş dünyasının arzu nesnesi haline gelen non-iron (ütü gerektirmeyen) gömlekleri, İstinye Park’ın 10. yaşına özel olarak yüzde 15 indirimle tüketiciye ulaşacak.


Bir adım öne çıkaran tasarımlar

İleri teknoloji ve yeni nesil moda ikilisinin karışımıyla ortaya c¸ıkan Brooks Brothers’ın koleksiyonunda yer alan go¨mlekler, erkekleri şık olma endişesinden de kurtarıyor. Dikiş teknikleriyle neredeyse kişiye özel gibi duran, centilmenleri hayata karşı duruşlarında bir adım öne taşıyan, Brooks Brothers gömlekleri içastarı olmayan yumuşak yaka ve düğmelerin iliklenmesini kolaylaştıran manşet detaylarıyla da modanın maskülen tarafını bir üst kulvara taşıyor.
İki yüz yıldır centilmenlerin imza markası olan Brooks Brothers, 2017 Sonbahar/Kış sezonunda yeni trend kodu “Giy ve çık”ı her detaya uyarlıyor.


Marka, klasik kırmızı, beyaz ve mavi tonlarına ek olarak bordo, koyu yeşil ve hardal renklerini İtalyan merino yünü süveterleri, pique dokumalı polo yakaları ve kareli desenli gömlekleriyle bir adım öne çıkıyor.

Etiketler: Brooks, Brothers, yeni, adım, İstinye

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.