31 Ocak 2018 Çarşamba 10:54

AİLE

Carousel AVM'de Anılar Hayat Buldu

Hayattaki değerleri anların yaşattığı mutlulukların değerini ön plana çıkartan yarışma ile yaşanan tüm anılar canlana-rak ödüllendirildi.

Carousel AVM'de Anılar Hayat Buldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anıları canlandıran hem ödüllendiren hem de nostaljik bir yarışma ortamı sunan bu hatıra dolu proje, tüm yarışmacılarına yaşanmış olan güzel anları tekrar hatırlattı. 11 - 29 Aralık tarihlerin-de sosyal medya üzerinden gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı biribirinden renkli ve anlamlı birçok hikayeleri, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.
Geçirdiği renovasyonla birlikte yeni yüzünü tanıtan Carousel AVM, yaratıcı bir projeyi daha ziyaretçileriyle buluşturdu. Hatırlanmayı bekleyen birçok anıya hayat veren ‘Carousel'le Hatı-ralarım’ projesine katılımcılardan kimi sevdikleriyle geçirdikleri keyifli anlarına ait fotoğrafları paylaşırken, kimi de çoğu kişinin çocukluğundaki en büyük eğlence kaynağı olan atlıkarınca alanında çekilmiş olan fotoğraflarıyla katılım sağlayarak finalistler arasına adını yazdırabilmek için yarıştılar. Yarışma sonunda oylamaya katılarak en yüksek oy alan 52 kişi belirlendi ve 13 Ocak tarihinde AVM’de gerçekleşen ödül töreninde bir araya gelerek sürpriz ödüllerle buluştu-ruldu. AVM’nin atlıkarınca alanında kokteyl ile başlayan törende yarışmacılar kendilerine sunu-lan ayrıcalıklarla eğlenirken, hikayeleri barkovizyonlu ekranda yayınlandı ve jüri tarafından ilk üç kazanan belirlendi. Finalist olmaya hak kazanan 52 yarışmacı AVM’nin simgesi olan atlıkarıncalı müzik kutusu ve sinema bileti kazanırken ilk üç kazanandan birinciye 5.000 ikin-ciye 2.500 üçüncüye 1.000 TL değerinde hediye çeki verildi. Ayrıca bir kişiye de jüri özel ödü-lü verilen yarışmada, katılımcıların hikayelerine AVM dergisinde de yer verilerek hatıraları ölümsüzleştirildi.

Yaşamımızdaki güzellikleri oluşturan birçok hatıranın varlığını hatırlatarak tazeleyen Carousel AVM, gerçekleştirdiği bu proje ile katılımcılarının AVM içerisinde yaşadıkları değerli anılarına bir yenisini daha ekleyerek, ziyaretçileriyle unutulmayacak ortak bir hatıraya daha ev sahipliği yaptı.

Carousel AVM Hakkında

Carousel'de Yeniliği ve Değişimi Deneyimleyin...
İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezlerinden olan Carousel Alışveriş Merkezi dinamik ve modern yüzü ile sizleri bekliyor!
1995 yılında İstanbul’un 4. Alışveriş merkezi olarak kapılarını açan, Atlıkarıncasıyla ile gönüllerde taht kuran Carousel 2015 yılında başlattığı rönevasyon projesiyle tavandan-tabana, elektrik mekanik sisteminden, aydınlatmaya, atrium korkuluklardan, kolon kaplamalara, havuz ve bahçe
peyzajına kadar baştan aşağı yenilendi. Asansörler,Yürüyen merdivenler en son teknoloji ile yenilenerek akıllı bina durumuna getirilmiştir..
Alışverişin keyifli ve huzurlu adresi Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi sizinle birlikte 22 yılı geride bıraktı. İlklerin ve yeniliklerin öncüsü olan alışveriş merkezimiz kurulduğu günden bu yana canlılığını ve değerini yitirmemiş, keyifli organizasyonları, farklı kampanyalarıyla bir yaşam merkezi olarak buluşma noktası olmaya devam etmektedir. Carousel olarak perakendecilik sektörünün lider markası olmaya, birçok yeniliği ve güzelliği sizinle tanıştırmaya devam edeceğiz.

Etiketler: Carousel, olan, birçok, olarak, daha

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.