21 Ocak 2018 Pazar 22:53

MAGAZİN

Güliz Ayla Konuştu

Güliz Ayla Konuştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Son günlerde ‘Parla’ albümü ile dikkatleri üzerine çeken Güliz Ayla geçtiğimiz günlerde Radyo Viva’da Ömer Erişmen’in radyo programına konuk oldu. Albümün adı neden ‘Parla’ sorusuna; Müzik kariyerimde şuana kadar herşey olumlu gidiyor ve bence güzel bir albüm oldu diye sözlerine başlayan Güliz Ayla; albümün adı olan ’Parla’nın pozitif bir mesaj vermek amaçlı olduğunu anlattı.

‘Memleketin başına sürekli bir şeyler geliyor, sürekli bir şeylerden mağduruz, üzerimizde kara bulutlar geziyor. Bende mücadeleci bir tipimdir, ne olursa olsun bir yerde ışık var ve ışığa bak Parla’ diyerek cevap verdi. Pop müzik kolay bir sektör değil bence, kim kolay derse yalan söylemiş olur kanaatindeyim. Çok fazla şey ile uğraşıyoruz. Benim işim şarkı söylemek mi? Evet belki en önemli parçası. Şarkı yazmak, bestelemek… İşimin en büyük kısmı bunlar ama bunun dışında pek çok şeyi biliyor ve yapabiliyor olmam lazımmış. Benim gerektiğinde reklam işinden de anlamam lazımmış, diğer işlerden de.

SEZEN AKSU’YU YANIMDA HİÇ İSTEMİYORDUM!

Güliz Ayla; Ömer Erişmen’in Sezen Aksu nasıl yanında oldu peki sorusuna ise şöyle cevap verdi; Çok komik bir hikayem var bununla ilgili. Sezen Aksu’nun stüdyosunda kaydettik ilk albümü ve şöyle dualar ettim, umarım Sezen Aksu buraya gelmez. Çünkü çok panik yapacaktım. Sonra bir şarkıyı söylüyordum, içeri kontrol odasına bir baktım Sezen Aksu. Allahım dedim bu bir şaka mı? Gittim dışarı ve söyledim kendisine de. Ben sizi hiç istemiyordum, neden geldiniz diye:)

O da dediki evimde tadilat var ben bir 10 gün burada kalacağım, dedim bende 10 gün burada kayıttayım lüfen kalmayın. Sanki planlı bir şey gibiydi. Sarıp sarmaladı beni, hiç korktuğum biri gibi çıkmadı. Çok güzel tavsiyeler verdi mesela bana benim gerçekten karşıma kötü insan çıkmadı, ben gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum.

Etiketler: Güliz, Ayla, Sezen, Aksu, oldu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.