10 Mayıs 2017 Çarşamba 18:37

MAGAZİN

Magazin Haber: TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

Magazin Haber: TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 11 Mayıs Perşembe günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

Doğru Beslenme İyi Fikir’de!
11 Mayıs Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Medikal Estetik Ve Sağlıklı Beslenme Uzm. Dr. Gönül Ateşsaçan, sağlıklı beslenme kurallarından bahsedecek. Spor Eğitmeni Doğancan Akbaba da zayıflatan egzersiz hareketlerine dair bilgi verecek. İyi Fikir 11 Mayıs Perşembe günü saat 09.15’de TRT 1 ekranında olacak.

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.15'de özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı!
Ana Kuzusu’nun 11 Mayıs 2017 Perşembe günü yayınlanacak bölümünde yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Fatma Nur Konyar, el işi görevinde eski tabakları boyayacak. Büşra Ayar, doğal ürünler kullanarak bahçedeki salıncak koltuğu temizleyecek. Kader Sarı, temizlik görevinde doğal ürünler kullanarak yaprakları kirlenmiş büyük çiçeği temizleyecek. Büşra Aslı Gök ise mutfak görevinde imambayıldı yapacak. Gün sonunda kızların yaptıkları görevler, anneleri tarafından değerlendirilerek altınla ödüllendirilecek.

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 11.15’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!
11 Mayıs 2017 Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Dr. Mehmet Tekneci ile yapılan seanstan sonra Akın, bir yoksunluk atağı geçirir ve evde sakladığı içkiyi içmeye çalışır. Esra, bu durumu engellemeye çalışır, Akın ile yaşadıkları arbede nedeniyle Esra, merdivenden düşer. Akın, yaşananlardan sonra Esra’ya içkiyi bırakmak için söz verir. Akın içki içmemeye çalışıyordur ancak zorlanıyordur. Akın, üstünde bir kırgınlık olduğunu söyleyerek pastaneden çıkar. Esra’nın aklı Akın’da kalır. Birçok kez arasa da Akın’a ulaşamaz. Esra, iyice meraklanmaya başlar ve eve gider. Eve gittiğinde Akın’ı bulamaz. Esra’nın paniği gittikçe yükselir. Akın, içki içmemek için biraz dolaştığını söyler ancak Esra, Akın’ı dinlemez. Akın, bir daha kaybolmaması için gerekiyorsa içki içmeye devam etmesini söyler. Akın dışarı çıkar ve arabası ile bir kaza yapar.

Hafta içi her gün saat 15.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Psikoterapist Doktor Mehmet Tekneci’nin yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.
Etiketler: Akın, Esra, Mayıs, Perşembe, günü

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.