9 Ağustos 2017 Çarşamba 12:58

MODA

Moda Brooks Brothers 2017

Moda Brooks Brothers 2017
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
ki yüz yıla yayılan moda ve stil tecrübesini her sezona yeni bir yorumla aktaran Brooks Brothers, yeni sezonda centilmenlerin ruhuna dokunmaya devam ediyor. Brooks Brothers 2017 Sonbahar Koleksiyonu teknoloji, kalite ve zanaatkarlığı geleneksellikle birleştirdiği tasarımlar ile sofistike ve şık bir görünüm yaratıyor.

İki yüz yıldır centilmenlerin imza markası olan Brooks Brothers, 2017 Sonbahar Koleksiyonu’nda geleneksel stil mirasını teknoloji, kalite ve zanaatkarlıkla bir araya getiriyor. Yeni lüksün giyimde rahatlık olarak yorumlandığı sezon tasarımlarında, yeni dikiş teknikleri de dikkat çekiyor.

Dünya modasının yeni mottosu olarak kabul edilen ‘Şimdi Giy’ ruhunun klasik kırmızı, beyaz ve mavi tonlarındaki renk paletleriyle tasarımlara uyarlandığı koleksiyonda, sonbahar mevsiminin değişen renk tonları bordo, koyu yeşil ve hardal renkleri de ön plana çıkıyor.

Brooks Brothers 2017 Sonbahar Erkek Koleksiyonu’ndaki vintage bomber ceketerler, bakımı kolay İtalyan merino yünü süveterler, supima pamuğundan üretilen spor gömlekler, ikonikleşmiş dokuma düz renkli ve çizgili pololar ve gingham desenli dokuma gömlekler sezonun anahtar parçaları arasında yer alırken centilmen şıklığın çizgisi yeni sezon tasarımlarıyla güçleniyor.
Etiketler: Brooks, Brothers, yeni, 2017, Sonbahar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.