10 Mayıs 2017 Çarşamba 18:39

MODA

Moda Haber: Mezuniyet defilesini Türkiye güzelleri tanıttı

Moda Haber: Mezuniyet defilesini Türkiye güzelleri tanıttı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Programı öğrencilerinin mezuniyet defilesinde Türkiye güzelleri podyuma çıktı. Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi İsmail Doğan ve Program Başkanı Öğretim Görevlisi Mine Besen Yalçın ve Öğretim Görevlisi Şenel Genç'in danışmanlığında öğrenciler tropik esintiler temasıyla bir defile gerçekleştirdiler.

Defilede Uğurkan Erez ajansın profesyonel modelleri Tuğba Karaca, Ebru Güzel, Sinem Sülün, Alona Kral, Ecehan Epçim ve Zeliha Çal podyuma çıktı. Canlı yaprakların, çiçeklerin, bambuların adeta giysilerle dans ettiği defilenin modelleri kadar öğrencilerin de profesyonel duruşu finalde büyük alkışa neden oldu. Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bilgin Orhan Örgün bugünün mezunları yarının moda tasarımcısı olan gençleri teşekkür belgeleriyle onurlandırdı.

İlginizi Çekebilir

Moda Haberleri: Eliz Sakuçoğlu Kıyafetlerini Bağış Kapsamında Satıyor

Eliz Sakuçoğlu Kıyafetlerini Dolap App’te Satışa Sunuyor, Mutlu Dönüşüm Fonuna Destek Oluyor


Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın biletleri satışa çıktı

Başı beladan kurtulmayan ikonik kahraman Jack Sparrow, 26 Mayıs’ta vizyona girecek Karayip Korsanları serisinin beşinci filminde, şu ana kadarki en azılı düşmanı Kaptan Salazar ile yüzleşmeye hazırlanırken, Deniz Private Cinecity Etiler, filme özel dekor ve sürprizleriyle sinemaseverlere keyifli bir atmosfer sunacak. Biletleri tüm Cinecity Sinemaları’nda ve www.cinecity.com.tr’de ön satışa çıkan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı için yerinizi şimdiden ayırtın.


İstanbul Modern Sinema’da Bu Hafta Kara Göründü!

İstanbul Modern Sinema, LİMAN sergisine paralel, puslu cinayetlerin, büyük aşkların, başlangıç ve vedaların yaşandığı liman üzerine panoramik bir film seçkisini izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor


Etiketler: Öğretim, Görevlisi, Moda, Türkiye, güzelleri

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.