20 Mart 2017 Pazartesi 23:22

MAGAZİN

PKK'nın Etkinliklerine Katılan Belçikalı Bakan Zuhal Demir'den İlginç Yaklaşım

PKK etkinliklerine katıldığı belirtilen Belçikalı bakan zuhal demir'den başörtüsü kararı ile ilgili ilginç yaklaşımları Türk medyasına yansıdı.

PKK'nın Etkinliklerine Katılan Belçikalı Bakan Zuhal Demir'den İlginç Yaklaşım
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Terör örgütü PKK'nın düzenlediği etkinliklere katılmasıyla gündeme gelen Belçikalı devlet bakanı zuhal demir'den AB Adalet Divanı'nın başörtüsü ile aldığı olumsuz kararı benimsediği belirtiliyor. Anadolu Ajansı'nın geçtiği habere göre Belçika Eşit Haklar ve Yoksullukla Mücadeleden Sorumlu Devlet Bakanı zuhal demir, Belçika De Tijd gazetesine yaptığı açıklamada başörtüsü yasağını savunmuş. İşverenlerin çalışanlarına başörtüsü yasağı getirebileceğine dair kararın, "oyun değiştirici" olduğunu belirten Demir, 20 yıldan beri bu konuyu tartıştıklarını ve AB Adalet Divanı kararıyla bunun netliğe kavuştuğunu söylemiş.

Belçika'da PKK'lıların yürüyüşlerinde ve diğer etkinliklerinde boy gösteren Yeni Flaman İttifakı Partisi (N-VA) Milletvekili Zuhal Demir parti lideri Bart De Wever'in desteğiyle Devlet Bakanı oldu.

İşte terör örgütü PKK yanlısı etkinliklere katılan bakan zuhal demir videosu

;

İlginizi Çekebilir

iso 27001:2017 Degisikligi Danismanlik Hizmetleri

VMİ Danışmanlık ISO 27001:2017 değişikliği ile ilgili bir blog yazı yayınladı. ISO 27001:2017 değişikliği neler getiriyor. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi BGYS'ye sahip olan firmalar neler yapacaklar?


Etiketler: Demir, zuhal, demir, başörtüsü, Belçika

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.