19 Mart 2017 Pazar 23:09

KÜLTÜR SANAT

Social Inclusion Band Babylon Konseri

Social Inclusion Band Babylon Konseri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
On yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında birçok mekan ve festivalde sahne alan Social Inclusion Band, Düşler Akademisi öğrencileri ve profesyonel gönüllü müzisyenleri ile sizi unutulmaz bir konsere davet ediyor.


Düşler Akademisinin ses getiren projelerinden biri olan ve “Sanat-çı Engel Tanımaz” sloganıyla yola çıkan Social Inclusion Band, zamanla sesini uluslararası platformlarda da duyuran, pek çok tarzda örnekler sergileyen bir performans grubuna dönüşmüştür.


Social Inclusion Band, sosyal ve fiziksel dezavantajlı bireylerin kendilerini özgürce ifade edebilecekleri, üretken bireyler olarak hayata farklı pencerelerden bakacakları bir oluşum olmakla birlikte; bünyesinde barındırdığı bireylerin gelir elde etmelerini, profesyonel olarak kişisel gelişimlerinin desteklenmesini de amaç edinmektedir.


“Herkes İçin Müzik”, herkes için eşit yaşam mümkün!

İlginizi Çekebilir

iso 27001:2017 Degisikligi Danismanlik Hizmetleri

VMİ Danışmanlık ISO 27001:2017 değişikliği ile ilgili bir blog yazı yayınladı. ISO 27001:2017 değişikliği neler getiriyor. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi BGYS'ye sahip olan firmalar neler yapacaklar?


Etiketler: Social, Inclusion, Band, yurt, Düşler

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.