11 Ocak 2017 Çarşamba 16:12

MODA

Tommy Hilfiger 2017 Sonbahar Koleksiyonu (Moda Haber)

Tommy Hilfiger, 10 Ocak Salı günü, Pitti Immagine Uomo kapsamındaki özel bir etkinlikte 2017 Sonbahar Hilfiger Edition koleksiyonunu tanıttı. Etkinlik, Tommy ve Dee Hilfiger’ın ev sahipliğinde, Floransa’nın kalbindeki tarihi Palazzo Corsini’de gerçekleşti.

Tommy Hilfiger 2017 Sonbahar Koleksiyonu (Moda Haber)
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Tommy Hilfiger, 10 Ocak Salı günü, Pitti Immagine Uomo kapsamındaki özel bir etkinlikte 2017 Sonbahar Hilfiger Edition koleksiyonunu tanıttı. Tommy ve Dee Hilfiger’ın ev sahipliğinde, Floransa’nın kalbindeki tarihi Palazzo Corsini’de gerçekleşen etkinliğin davetlileri arasında; Lucky Blue Smith, Rafferty Law, Gabriel Kane Lewis, Presley Gerber, Julian Ocleppo, Johannes Huebl ve Jim Chapman gibi ünlü isimler yer aldı.

Erkek giyim koleksiyonunu Pitti Immagine Uomo’da sunmaktan gurur duyduğunu belirten Tommy Hilfiger duygularını şu sözlerle ifade etti: “1985 yılından bu yana erkek giyimi Tommy Hilfiger markasının en önemli kategorilerinden biri olmaya devam ediyor. Erkek modası gerçekten önemli bir noktada şu an. Erkek giyim tasarımcıları açısından dünyanın en önemli platformlarından biri olan Pitti’ye katılmak, erkek moda dünyasının gelişimini ve başarılarını kutlamak harika bir duygu.”

Tommy Hilfiger’ın erkek giyim mirasına saygı duruşunda bulunan Hilfiger Edition, modası hiç geçmeyen klasikleri, bugünün stilleriyle yeniden yorumluyor. Seçilen görünümler, temel erkek gardırobunun yapı taşlarını oluştururken, yeni siluetler, premium kumaşlar ve lüks detaylarla hazırlanıyor. Stile modern özgüven ve rahatlık hissiyle yaklaşan görünümler, şık olmanın yanı sıra Hilfiger’ın gençlik imzasını taşıyor.

Tommy Hilfiger, 10 – 13 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen 91’inci Pitti Immagine Uomo sırasında ayrıca Tommy Hilfiger 2017 Sonbahar global erkek giyim portföyünün en iyilerini de sunuyor. Fortezza Da Basso’da kurulan etkileyici dekorda; sanatsal yerleştirmeler, mankenli sunumlar, markanın 2017 Sonbahar koleksiyonlarının özündeki gençlik ruhunu ve modern inovasyonları kutlayan dijital ekranlar yer aldı. Hilfiger Edition, Tommy Hilfiger Tailored ve Tommy Hilfiger spor giyim koleksiyonlarından oluşan bir seçki ilk kez hepsi bir arada tek mekânda yer aldı.

Konuklar, dokunmatik ekranlı perakende alışveriş duvarları ve görsel teşhir unsurlarıyla markanın imzası olan Dijital Showroom’da 2017 Sonbahar erkek giyim koleksiyonlarını inceleme imkânı buldu. Dijital Showroom, daha etkileşimli ve ileri düzeyde kişiselleştirilmiş bir satın alma yaklaşımı sunarak perakendecilerin toptan satış deneyiminde devrim yaratırken numuneler için küresel ölçekte yapılan yatırımı da azaltıyor. İnteraktif sistemde koleksiyonlar hakkında detaylı bilgi, satış araçları ve marka içeriği tek bir kesintisiz ara yüzde sunuluyor.
Etiketler: Hilfiger, Tommy, 2017, giyim, erkek

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.