11 Kasım 2019 Pazartesi 13:32

MODA

Düğün.com evlenecek çiftlerle firmaları buluşturan ve evlenecek her 3 çiftten 2’sinin kullandığı bir internet sitesidir. Ayrıca ayda 1,5 milyon kişinin kullandığı MENA ve Avrupa’da 12 ülkedeki operasyonuyla Türkiye’de lider, dünyada ise ikinci en büyük dijital platformdur.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Düğün.com evlilik hazırlığı yapan çiftlerin düğüne ilişkin her konuda bilgi alabildiği, düğün modasını takip edebildiği ve düğün sektöründeki 40 binin üzerindeki firma ile buluşabildiği bir platformdur. Çiftler böylece, 40’ın üzerinde şehirde, 36 farklı kategoride bütçesine uygun firmaya kolayca ulaşabiliyor. Beğendiği firmalardan hızlı fiyat teklifleri alarak, düğünlerini ekonomik bir şekilde planlayabiliyor.

Firmalar ise kendileri için önemli bir pazarlama kanalından destek alarak ve IT alt yapısını kullanarak Google aramalarında üst sıralarda çıkabiliyor. Sürekli gelişen algoritma ve ürünler sayesinde, her geçen gün daha çok firma, evlenme hazırlığı yapan çiftle buluşarak, kazancını artırabiliyor. Firmalar ekstra herhangi bir pazarlama ve reklam çalışması yapmalarına gerek kalmadan, hedef kitleleri ile buluşabiliyor. Bunun yanı sıra firmalara iletilen tekliflerle onlar için önemli bir değer yaratılarak, büyümelerine katkı sağlanıyor. Ayrıca düğün sektörü için de yaklaşık 20 milyar liradan fazla ekonomik hacim yaratılıyor.

Kurucu ortak ve CEO Emek Kırbıyık, Amerika’da düğün planlama alanında uzun yıllaredindiği deneyimleri Türkiye’ye taşımaya karar verdi ve 2007 yılında Düğün.com’u kurdu. İki üniversite öğrencisi ile kurulan dijital platform, bugün 150 kişilik ekibi ile çiftlere ve firmalara hizmet veriyor.

Türkiye’nin yurt dışına da açılan en büyük dijital firmaları arasında

Düğün.com, geliştirdiği ürünler, evlenecek çiftlere ve iş ortaklarına yarattığı değer ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital firmaları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana ise yatırımcıların ilgi odağında ve her yıl ortalama yüzde 60 oranında büyüyor. Bir diğer deyişle, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni pazarlara açılan bir şirket.

Bunun yanı sıra Suudi Arabistan, Mısır, Katar, Kuveyt, Dubai, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri dahil 10 Orta Doğu ülkesinde yayın yapan Zafaf.net ile de 2015 yılında MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) pazarına da girdi. Yurt içinde gösterdiği başarıyı, çok kısa bir sürede bu bölgede de yakalayarak lider konuma geldi. Bugün Suudi Arabistan’daki düğünlerin 3’te 1’i Zafaf.net üzerinden gerçekleşiyor. 2016 yılında da anne adayları ve annelere özel bir platform olan Anneysen.com satın alındı ve sitenin trafiği yaklaşık 5 kat artırıldı. Bugün hamile her 2 kadından birine ulaşan Anneysen.com, ayda ortalama 4 milyon kadının hayatına dokunuyor.

Mikro anlamda ise Düğün.com, insan kaynağının mutlu ve verimli şekilde çalışabilmesini önemsiyor ve mutlu şirket kültürü yaratmak için sürekli çalışıyor. Çiftlere ve firmalara en iyi şekilde hizmet verebilmek ve onları en uygun şekilde eşleştirebilmek için, ekibini her geçen gün hızla büyütüyor.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Paşabahçe Mağazaları, yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken “Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla en güzel yılbaşı hediyelerine mağazalarda yer vererek hediye seçme telaşını ortadan kaldırıyor. Paşabahçe Mağazaları, yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz zengin ürün çeşidinin yanı sıra geniş fiyat aralığıyla da 7’den 70’e hediye önerileri sunuyor.


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Etiketler: için, Düğüncom, düğün, şekilde, yapan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.