15 Aralık 2016 Perşembe 14:25

TATİL GEZİ

1500 Yıllık Sarnıçtaçta Yemek

1500 Yıllık Sarnıçtaçta Yemek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Tarihi yarımadaya hakim Antik Hotel’de Grup Rapsodi-Buket Bengisu & Doğan Kospançalı’nın yılbaşına özel geçmişten günümüze uzanan repertuarları eşliğinde sunulacak yılbaşı yemeği geç Roma ve erken Bizans döneme ait 1500 yıllık tarihi sarnıç olan (M.S. 450-500) Antik Cisterna’da servis edilecek.

İstanbul’un kültürel ve tarihi mekanlarının en önemlilerinden biri olan 2500 yıllık Beyazıt Meydanı’nda 22 yıldır hizmet veren ve bu yıl yenilenen Antik Hotel, yılbaşı gecesi için yılbaşı sofrasının vazgeçilmezi kestaneli pilav ve hindiyi özel olarak hazırlıyor.
Otelde yılbaşı için çocuklara yönelik bir program da hazırlandı. Yılbaşı gecesini Antik Otel’de kutlayan misafirlerin çocukları da kendileri için ayrılan bölümde, yemeklerini yedikten sonra oyunlar oynayıp, film seyredebilecekler.

İlginizi Çekebilir

Tommy Hilfiger Cannes'da Ünlülerin Gözdesi Oldu.

NE GİYDİLER:Tommy Hilfiger, Kanadalı model Winnie Harlow ve Fransız model Cindy Bruna’nın 72. Cannes Film Festivali sırasında TOMMY HILFIGER giydiğini duyurdu.


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; “Tiroid Hastalıkları Her Hastada Farklı Belirtilerle Ortaya Çıkıyor”

Tüm dünyada tiroid hastalıklarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla her yıl 25 Mayıs günü Dünya Tiroid Günü olarak kutlanıyor. Tiroid hastalıklarının başta kadınlar olmak üzere tüm yaş gruplarında görülebildiğini belirten Abdi İbrahim Medikal Direktörü Dr. Recep Erşahin, tiroid hastalıklarıyla ilgili bilinmesi gerekenleri anlatıyor.


Son Dakika! İyi Parti 39 İlçede İtiraz Etti!

SON DAKİKA!


Dıce Kayek Pop Up Store Paris’İn Amblematik Oteli Ritz’De Açıldı

Türkiye’nin global markası DICE KAYEK, modanın başkentinde özel bir mekâna daha adını yazdırdı. DICE KAYEK, Spring-Summer’19 Koleksiyonu ile Ritz Paris’te, iki ay boyunca sürecek Pop-Up Store’unu açtı.


Lösev Et Dağıtımları İle Ailelerinin Yüzlerini Güldürüyor

LÖSEV BAYRAM ÖNCESİNDE LÖSEMİLİ AİLELERİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR


Etiketler: Antik, yılbaşı, için, 1500, Hotel

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.