15 Aralık 2016 Perşembe 14:25

TATİL GEZİ

1500 Yıllık Sarnıçtaçta Yemek

1500 Yıllık Sarnıçtaçta Yemek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Tarihi yarımadaya hakim Antik Hotel’de Grup Rapsodi-Buket Bengisu & Doğan Kospançalı’nın yılbaşına özel geçmişten günümüze uzanan repertuarları eşliğinde sunulacak yılbaşı yemeği geç Roma ve erken Bizans döneme ait 1500 yıllık tarihi sarnıç olan (M.S. 450-500) Antik Cisterna’da servis edilecek.

İstanbul’un kültürel ve tarihi mekanlarının en önemlilerinden biri olan 2500 yıllık Beyazıt Meydanı’nda 22 yıldır hizmet veren ve bu yıl yenilenen Antik Hotel, yılbaşı gecesi için yılbaşı sofrasının vazgeçilmezi kestaneli pilav ve hindiyi özel olarak hazırlıyor.
Otelde yılbaşı için çocuklara yönelik bir program da hazırlandı. Yılbaşı gecesini Antik Otel’de kutlayan misafirlerin çocukları da kendileri için ayrılan bölümde, yemeklerini yedikten sonra oyunlar oynayıp, film seyredebilecekler.

İlginizi Çekebilir

İnsan Eliyle Felaket Endüstriyel Ağlardaki Siber Güvenlik Vakalarının Yarısı Çalışan Hatalarından Kaynaklanıyor

Otomasyona rağmen insan faktörü halen endüstriyel süreçleri riske atabiliyor. Çalışanların yaptığı hatalar veya istemeden yapılan hareketler, geçtiğimiz yıl operasyonel teknoloji ve endüstriyel kontrol sistemi (OT/ICS) ağlarını etkileyen vakaların %52’sini oluşturdu. Kaspersky’nin “Endüstriyel Siber Güvenliğin Durumu 2019”[1] adlı raporuna göre bu sorun çok daha geniş ve karmaşık bir durumun bir parçası. Endüstriyel altyapıların giderek daha karmaşık hale gelen yapısı karşısında daha gelişmiş koruma yöntemleri ve beceriler gerekiyor. Ancak kurumlar bu yeni tehditlerle başa çıkabilecek profesyonelleri bulmakta zorlanıyor ve çalışanların konu hakkındaki farkındalığı çok düşük seviyede.


Vakko&Vakkorama Dekupe Gorseller

Vakko ve Vakkorama sonbahar-kış koleksiyon dekupelerini sizlerle paylaşmak istedik.


Yılsonu Konutta 1 Milyonu Aşarız!İlk 7 Ayda 608 Bine Çıktı!

Yılsonu konutta


Bodrum’Da Romantizm Ve Kahkaha Bir Arada

MAN A MAN İZLEYİCİSİNDEN TAM NOT ALDI


Twitter’Da Milyonları Buluşturan 12 Yaşına Girdi

Dünyada bir şey olduğunda, o şey önce Twitter'a yansır. İnsanlar her gün Twitter'a, ilgi ve heyecan duydukları konuları benzer hisleri yaşanlarla paylaşmak üzere geliyorlar. Ve bunu hashtagler sayesinde yapıyorlar.


Etiketler: Antik, yılbaşı, için, 1500, Hotel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.