16 Mart 2019 Cumartesi 17:25

GÜNDEM

16 Mart 2019 Etkinlikleri

CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin seçim çalışmalarını bugün de sürdürdü. Birçok programa katılan halkla iç içe olan Keskin’e ilgi büyüktü.

16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
16 Mart 2019 Etkinlikleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Mecidiyeköy’de düzenlenen bir organizasyonda Malatyalılarla buluştu.

Malatyalılar Derneği’nin düzenlediği toplantıya İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal da katıldı. Toplantıda konuşan Keskin, “Benim amacım rant çetelerine karşı bu kentin namuslu insanlarıyla beraber mücadele etmektir. Şişli Belediyesi Türkiye’nin en zengin belediyesi olması gerekirken en borçlu belediyesi oldu. Personelinin maaşını dahi ödeyemez durumda. Dün Şişli'nin malını mülkünü talan edenler bugün utanmadan yine karşımıza çıkıp aday oluyor” dedi.

Şişli’nin özellikle 10 mahallesinde dönüşüm yapılması gerektiğini belirten Keskin, “Biz buna kentsel dönüşüm değil yerinde dönüşüm diyoruz. Hiçbir yurttaşımızı yerinden etmeyeceğiz. İktidarın 25 yıldır ülkeyi ne hale getirdiği ortada. Şişli’ye sadece rant ve para gözüyle bakıyorlar. Bunun karşısında durmak için oylarımızı bölmemeniz gerekiyor. Demokrasiden yana olan her insanın desteğini bekliyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Bayburtlular Derneği tarafından düzenlenen Bayburtlular Buluşması’na katıldı.

Beylikdüzü Belediyesi CHP Meclis Üyesi Durmuş Şahin’in de katıldığı programda konuşan Keskin, “Kendi imkânlarımızla mütevazı bir seçim kampanyası yürütüyoruz ama iktidarın da desteğiyle, bizim alın terimiz olan afişlerimizi ve pankartlarımızı kesip yırtıyorlar. Onlara cevabımızı 1 Nisan sabahı vereceğiz. Göreceksiniz ki belediye, hepimizin belediyesi olacak. Kuracağımız mahalle meclisleriyle, söz- yetki- karar halkın olacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Halkevleri girişimi olan Halk-Bes-Koop Tüketim Kooperatifleri’nin düzenlediği İstanbul Kooperatifler Buluşması’na katıldı.

Ülke kalkınmasında kilit rol oynayan kooperatifçiliğin yeniden canlandırılması gerektiğini söyleyen Keskin, “Şişli'de birçok kooperatif var. Bunları tek çatı altında toplayıp üreticiyi halkla buluşturmalıyız. Sadece birlik olmak yeterli değil. Altını da doldurmamız gerekiyor. Güçlerimizi birleştirmeliyiz” dedi.

1 Nisan’dan sonra belediye olarak kooperatifçilik için üzerlerine düşen her görevi memnuniyetle yerine getireceklerini söyleyen Keskin, “Sizlere kapımız her zaman açık olacak. Zaten belediyeyi biz değil mahallelerde kurulan meclisler aracılığıyla sizler yöneteceksiniz. Hep beraber yoksullukla mücadele edeceğiz. Refah içinde yaşayan bir Şişli yaratmak için bu göreve talibiz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’nde bulunan Birlikcan Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Burada engelli çocuklarla sohbet eden Keskin, okul müdürü Gülten Çulha ile yaptığı görüşmede Şişli’de sadece engelliler için değil tüm dezavantajlı gruplar için projeleri olduğunu söyleyerek “Şile’deki tesislerimizde gelir seviyesi düşük ailelerimizi bir hafta ağırlayacağız. Şişli'de yaşayıp denizi görmeyen insanlarımız var. Engelli çocuklarımız ve ailelerinin buradan yaralanmasının yollarını açacağız. Çocuklarımız gönüllerince denize girer, ailelerimiz de dinlenir” dedi.

Bir engelli çocuk annesi de Keskin'den çocuk parklarının engelli çocuklar için yeniden düzenlenmesini istedi. Keskin de konu ile ilgili projelerinin hazır olduğu müjdesini verdi.

İpek Altunç

İlginizi Çekebilir

Ck Boğaziçi Elektrik Bülten Muhtarlarla ‘Enerji’ Veren Buluşma

22 Mayıs 2019


Hilton İstanbul Bomonti'den Bayramda Tatil, Eğlence Ve Lezzet Fırsatı

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı kampanyalarla misafirlerine indirimlerle dolu keyifli bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor. 31 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasındaki konaklamalarda yüzde 25 ve otelin yiyecek-içecek alanlarında yüzde 10 indirim fırsatı sunan Hilton İstanbul Bomonti ayrıca İstanbul’da ailece eğlencenin favori noktaları Merlin Entertainments merkezlerine girişte yüzde 25 indirim ile seçili Bomontiada mekanlarında indirimli yeme-içme ayrıcalığı da sunuyor.


Piyasada Mevcut Olan Kalitesiz Led Lambalar Göz Sağlığını Tehdit Etmeye Devam Ediyor!

Signify Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Eran Görgen: “Piyasada mevcut olan kalitesiz LED lambalar göz sağlığını tehdit etmeye devam ediyor”


Lg’Nin Hedefi 2030’A Kadar Sıfır Karbon

LG Electronics Hakkında:


Godıva’Dan Bayrama Özel Renkli Bir Koleksiyon

Godiva’nın 2019 Ramazan Bayramı Koleksiyonu, şık sunumu ve özel çikolatalarıyla bayram ziyaretlerine lezzet katacak


Etiketler: Şişli, Keskin, dedi, için, Cumhuriyet

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.