16 Ağustos 2019 Cuma 11:53

GÜNDEM

17 Ağustos Depremi Şişli’De Anılıyor!

Şişli Belediyesi ve Toplumsal Afet Derneği 17 Ağustos Marmara Depremi’nin yıldönümünde etkinlikler düzenliyor. Cevahir AVM önünde gerçekleşecek olan etkinlikte depremde hayatını kaybedenler anılırken, olası bir depreme karşı da farkındalık yaratmak amaçlanıyor.

17 Ağustos Depremi Şişli’De Anılıyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anma programında, olası Büyük İstanbul Depremi’ne hazırlıklar kapsamında bir dizi tatbikat düzenlenecek. Saat 13.00’de başlayacak olan ilk etkinlikte, temsili olarak oluşturulacak çöken binada mahsur kalan afetzedelerin kurtarılması ve ilk müdahalelerinin yapılması süreci canlandırılacak. Kurtarılan yaralıların ambulans ile hastaneye ulaşımına kadar tüm süreçler eksiksiz olarak gerçekleştirilecek.

Bu tatbikat sırasında olası deprem sonrasında kullanılacak olan Afet Müdahale Aracı ve araçta bulunan ekipmanlar tanıtılacak ve nasıl kullanılması gerektiği anlatılacak. Ayrıca deprem esnasında sıkça görülebilen yangın durumunda yapılacaklar da uygulamalı olarak aktarılacak.

Etkinliğe İstanbul İtfaiyesi de Similasyon Aracı ile destek verecek. İtfaiye ekipleri similasyon aracında komşularımıza yangın anında neler yapmaları gerektiğinin eğitimini uygulamalı olarak verecekler.

Jeoloji Mühendisleri Odası’ndan akademisyenlerin sunumu ve kısa film gösteriminin yer alacağı ikinci etkinlik saat 20.00’de başlayacak. Etkinlik 17 Ağustos 1999 Depremi’nde hayatını kaybedenlerin anılmasının ardından sona erecek.

İlginizi Çekebilir

Creavit Geliştirdi, Tse Onayladı

CREAVİT GELİŞTİRDİ, TSE ONAYLADI


Aegon Türkiye’Den Sanata Tam Destek

Aegon, insanların hayatlarına dokunan, duyarlı bir marka olarak Aegon Sanat Günleri kapsamında “3 Koleksiyon, 3 Seçki” resim sergisi düzenliyor. Aegon Türkiye CEO’su Uğur Tozşekerli’nin tam desteği ile gerçekleşen sergi 23 Ağustos 2019 Cuma günü açıldı ve iki hafta boyunca ziyarete açık olacak.


Alışveriş Sizden, Hediyeler Bilkent Center’Dan

Bilkent Center, Ağustos ayını ziyaretçilerinin alışverişlerinden kazançlı çıkacağı bir kampanyayla noktalıyor. 26 – 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında toplamda 200 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler, AVM içinde harcayabilecekleri 20 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak.


Bodrum’Da Romantizm Ve Kahkaha Bir Arada

MAN A MAN İZLEYİCİSİNDEN TAM NOT ALDI


Reebok, İkonik Aztrek ’96 Ve Double Modellerini Cesur Tasarımlarla Yeniledi!

Reebok, ikonik Aztrek ’96 ve Double modellerini cesur tasarımlarla yeniledi!


Etiketler: olarak, olası, İstanbul, Depremi, tatbikat

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.