6 Temmuz 2016 Çarşamba 20:54

TATİL GEZİ

Bozcaada Bayramda Dolup Taştı

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kuzey Ege Denizi'ndeki tatil cenneti Bozcaada'ya geçmek isteyen tatilciler Geyikli İskelesi'nde 2 kilometreyi bulan araç kuyruğu oluşturdu. Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş., iki feribot ile hizmet verdiği hatta yetersiz kalınca, vatandaşlar duruma tepki gösterdi.


Bozcaada, bayram öncesi yapılan otel rezervasyonlarının yüzde 100'e ulaşması nedeniyle Ramazan Bayramı'nda dolup taştı. Ada'ya bayram tatili için konaklamalı ve günübirlik gelenlerin sayısı 10 bini geçti. Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, Adada güvenliği sağlamak için görevli ekiplere takviye yaptı. Otoparklar dolup taşınca park yeri konusunda sıkıntılar yaşandı. Bozcaada'nın dünyaca ünlü Ayazma Koyu başta olmak üzere bakir kalmış koyları, sabahın erken saatlerinden itibaren denize giren tatilcilerle doldu. Restoranlar aynı şekilde tatilcilerin akınına uğradı. Özellikle eski Rum Mahallesi ve iskele meydanındaki restoranlarda akşam yemeği için rezervasyon yaptırmayanlar yer bulmakta zorlandı.


ARAÇLARINI BIRAKIP GEÇTİLER

Bozcaada'ya Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde gitmek için Geyikli İskelesi'ne gelenler hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaştı. Gestaş firması Geyikli-Bozcaada hattında sadece iki feribot ile sefer yapınca oluşan yoğunluk karşısında yetersiz kaldı. İki feribot saatsiz olarak çalışmasına rağmen, Geyikli İskelesi'nde tatilcilerin oluşturduğu araç kuyruğu 2 kilometreyi buldu. Jandarma ekipleri, feribot kuyruğunu düzenleyerek tartışmaları önlemeye çalıştı. Bozcaada'ya geçmek için 2-3 saat aralığında beklemek zorunda kalan tatilciler, araçlarını Geyikli Beldesi'nde otoparklara bırakıp sadece kendileri Bozcaada'ya geçti.


İlginizi Çekebilir

Türkiye’De Profesörlerin %68’İ Erkek, %31’İ Kadın

“YÜKSEKÖĞRETİMDE CİNSİYET EŞİT(SİZ)LİĞİ”


Honor’Un Amiral Gemisi N Serisinin En Yeni Üyeleri Honor 20 Ailesiyle Karşınızda

Rakipsiz kullanıcı deneyiminde mükemmelliği yakalayın: Yapay Zeka destekli 48 MP AI Dörtlü kameranın güçlü birleşimi, 7 nm Kirin 980 Yonga Seti, GPU Turbo 3.0 ve dinamik holografik tasarımı Honor 20 serisi ile geliyor.


Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor

TİKTOK ve MOKO YAPIM TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZINI ARIYOR


Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler

Günlük rutinlerimizin değiştiği ramazan ayında alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. Ramazan ayında internetten gerçekleştirilen alışverişlerin iftar ile sahur arasında arttığı belirtiliyor. Ramazan dönemini; bayram öncesi ihtiyaçları karşılamak için fırsata dönüştürmeyi hedefleyen firmalar yüzde 50’ye varan indirim kampanyalarıyla dikkat çekiyor.


Soğukkanlılığı, İnancı Ve Hırsıyla Genç Yaşında Meme Kanserini Yendi!

Çiğdem Kara 37 yaşında çok güzel bir anne. Yaklaşık 6 yıl önce oğlunu dünyaya getirdikten sonra 2 yıl boyunca emzirdi. Ancak sonrasında meme başından gelen akıntıdan şüphelenerek hekime başvurdu. Kendisi de hemşire olan Çiğdem Kara, meme kanserinde erken tanının ne denli önemli olduğunun farkındaydı. Dolayısıyla hızlıca takipleri yapıldı ve sonuçta herhangi bir şey tespit edilmedi. Yıllık takiplerini sürdürmeye devam etti. 2017 yılında memesindeki yanmayla birlikte kendi kendine elle muayene sırasında bir kitle fark etti. Ve meme kanseri mücadelesi başladı…


Etiketler: Bozcaada, için, Geyikli, feribot, İskelesi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.