30 Aralık 2015 Çarşamba 15:15

ASTROLOJİ

2016'da Dünya' yı Neler Bekliyor Filiz Özkol Yorumladı

2016'da Dünya'yı Neler Bekliyor? 2016'da Tüm Burçlar Filiz Özkol Yorumuyla...

2016'da Dünya' yı Neler Bekliyor  Filiz Özkol Yorumladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2016' da Toprak Burçları Grubu'nda meydana gelecek Merkür Retrosu, yılın başında Oğlak Burcu'nda başlayıp Oğlak Burcu'nda sona erecek. Bu da dünyada gizli anlaşmalar, gizli örgütler derin devletler, toprak savaşlarının gündemde olacağının habercisi.

Satürn'ün Ateş Grubu olan Yay Burcu'na geçmesiyle dünyada enerji kısıtlamaları, enerji düşüşleriyle birlikte ülkeler arası sınır savaşlarının medana gelemesi söz konusu. Retrolarla beraberinde bitmeyen olayları tekrar gündeme getirecek.

Retroların Toprak Grubunda olması Türkiye için değer kaybedip kazanacağı bir yıla işaret. Su Grubu olan Türkiye, Başak Burcu'ndaki Jüpiter'in etkisiyle yükselişe geçecek.
Bu yılın en uzun retrosu Mars'ta gerçekleşecek. Yay ve Akrep burclarını etkileyen Mars Retrosu, din savaşları ve inanç karmaşalarını gündeme getiriyor. 17 Nisan'da Türkiye'nin Güneşi üzerinden başlayan Mars Retrosu Türkiye de kutuplaşmaları, eski olayların tekrar canlandırması, örgütleri, yasakları gündeme getirmesi bekleniyor.

Bu yıl birçok liderin rahatsızlıkları söz konusu olabilir. Kazalar, patlamalar gündeme gelebilir.

Dünya için 2016 yılı biraz çalkantılı geçsede 2017 Eylül'den sonra etkisini kaybederek daha güzel bir yıl olması bekleniyor. Yavaş yavaş yükselişte olan dünyanın bu havası 2024' e kadar sürecek.

 

 

2016'da Burçları Neler Bekliyor?

Bolluğu, bereketi, şansı ve fırsatları beraberinde getiren Jüpiter 2016'da Toprak ve Su Grubu Burçlarını şanslı kılıyor. Yılın sonlarına yaklaşırken Jüpiter 1 yıl kalacağı Başak burcuna geçiyor.

Başaklar tam zıttı olan Balık burçları ile iletişim halinde olduğu bir döneme giriyor. Bu süreçte Başak ve Balık Burcunu bekleyen evlilikler yaşanacak fakat bunu yaparken gerilimli günler meydana gelecek. Neptün ve Satürnün karşı karşıya geldiği bu dönemde ikili zıtlıklar söz konusu.
Sonuç olarak durum ne olursa olsun yılın ilk 8 ayı yükselişte olan burçlar Yengeç, Akrep, Balık, Boğa, Başak ve Oğlak olacak.

Eylül'ün 10'unda Jüpiter'in Teraziye geçmesiyle birlikte Hava Grubu burçları yükselmeye başlayacak. Yayların ise Satürn dönemine girmesiyle birlikte 3 yıllık sorunluluk dönemleri başlayacak. Bu sorunluluk dönemi İkizler'de de devam edecek. Başaklar ve Balıklar bundan etkilensede Jüpiter'in pozitif enerjisi bu etkiyi yumşatıyor.

Yeni bir yıl, yeni bir umut olan 2016 yılında burçları neler bekliyor Filiz Özkol yorumladı. 

KOÇ

DENGELİ OLACAKLAR

 
Koç burçları bu sene çok çalışacaklar ve çalışmalarının karşılığını da alacaklar. Yeni bir sistemin içine giriyorlar. İlk 6 ay çok çalışacaklar. İkinci 6 ay daha çok ikili ilişkilere yönelecekler. Birçok Koç yıl sonunda evlilik yaşayabilir. 2016 yılının sonbaharında birçok Koç’tan evlilik haberi bekliyoruz. Daha dengeli, daha iyi olacaklar.

YAŞAMDAN BEKLENTİLERİNİZ

 Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Eski hatalarınızın, tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek sizin elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Uzun süredir gerçekleştirmeyi tasarladığınız, kendi insiyatifleriniz ön planda olacak. Düşlediğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz. Özgürlüğünüzü istediğiniz alanda rahatça kullanırken doğru kararlar vereceksiniz.

KOŞULLAR DEĞİŞİYOR..YENİLİKLER GELİYOR

 Bu yıl sorumluluk getiren sürprizlere hazır olun. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken bir çok zincirleme iş olacak. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle bir araya gelirken, ilişkilerinizi denetlemek zorundasınız. Baskıcı tavırlarınızın onları üzmesine rağmen, siz hiç kimseye taviz vermek istemeyeceksiniz. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu yıl düşünceler arasında kuşak farklılığı yüzünden çatışmalar çıkabilir. Bazı dargın dostlarınızı bir araya getireceksiniz. Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Bu dönem, uzun süredir aksayan ilişkileriniz sona erebilir. Artık, her şeyi sınıyor ve sınavdan geçiriyorsunuz. 2016 yılında Düşündüğünüz kişilerin size vereceği güçle fikirleriniz daha sağlam ilerliyor. Yaratıcılığınızı, devinimlerin ön gördüğü koşullara uyarlayarak yaşama geçirebilirsiniz. Düşünürler ve felsefe adamları için önemli bir dönem. Şimdiye kadar düşündüğünüz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde başarı ile uygulayabilirsiniz. Çünkü işinize yarayacak tecrübeli kişiler çevrenizde olacaktır. Eski olaylara takılmayın artık. Geçmiş geçmişte kaldı.

BAŞARI RENGİNİZ: Beyaz, pembe ve bej
AŞK RENGİNİZ : Kırmızı, mavi, sarı, turuncu
SAĞLIK RENGİNİZ: Kahverengi.
 
 
 
BOĞA
İLLEDE AŞK.. KALBİNİZİN SAHİBİ KAPINIZI ÇALIYOR
 
Hem sosyal hem de aşk ilişkileri çok iyi ilerleyecek. Yılın ilk 6 ayı hatta sonbahara kadar birçok Boğa burcu aşk, iş, sosyallik ve çocukları ile ilgili çok iyi bir dönemde olacaklar. Hatta bu yıl eylül ayına kadar Boğa burçları bir piyango bileti alsınlar. Bir hayli şanslılar. Hayatlarının aşkıyla karşılaşacaklar. Ev almak ya da satmak, miras gibi konularda problemleri varsa bunlar da çözülecek. Eylül’den sonra daha iyi bir çalışma sisteminin içine girecekler. Enerjileri güzel, sağlıkları da iyi
olacak.

DENGELERİNİZİN FARKINDASINIZ

Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Aşkla maddeyi birbirine karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da.
 
DEĞİŞİM SİZİ ZORLAYACAK

2016 YILI ilginç olacak. Artık ilişkiler evinizdeki test bitmiş durumda Satürn sizi zıt burcunuz Akrep’i terk etmiş durumda.. Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortadan kalkacak. Güzel konuşmalarınızda karşınızdaki kişileri büyüleyen konuşmalara yapacaksınız.. Sizden, kariyer olarak oldukça güçlü ve üstün durumda olmalarından etkileneceksiniz. Bazıları, etkilenmeye neden olacak birçok parametreye sahip oldukları için, daha olgun kişilerle gönül ilişkilerine girecekler. Bu yıl aşk ve sosyalliğinizin arttığı bir yıl olacak.Jüpiter 12 Ağustos 2015 yılında sizin aşk ve sosyal evinize geçerek 10 eylül 2016 tarihine kadar burada kalacaktır.

BAŞARI RENGİNİZ: Mavi, Sarı. Kahverengi
AŞK RENGİNİZ: Parlak turuncu. Pas sarısı, gece mavisi
SAĞLIK RENGİNİZ: Uçuk mavi, beyaz
 
 
İKİZLER
AŞKLARI TESTTEN GEÇİYOR

Yeni bir hayata başlıyorlar ve bu yeni hayatta özellikle duygusal ilişkileri testten geçiriyorlar. Uzun süren bir evlilik ya da beraberlikleri varsa dikkat etsinler, çünkü evlilikleriyle ilgili problemler var. Ev alacaklar ya da yeni bir ev yeni bir mekâna geçecekler. Aile içindeki huzursuzlukları da bir şekilde bertaraf etmek zorundalar. İkizler burcunun yepyeni bir dönemi. Özellikle yılın ilk 6 ayı çevre ilişkilerinden dolayı bir savaş hâlindeler. Haziran’dan sonra huzura kavuşacaklar.

SOSYAL HAYATINIZ GÜÇLENİYOR

Sosyal kişiliğiniz güçlenen özgüveni ile ortaya çıkacak ve bazı aktivitelerde beklemediğiniz tanışmalar olacak. Duygusal konularda açık bir şekilde yapacağınız hatalardan dolayı kimseyi sorumlu tutmaya hakkınız olmadığı bilmelisiniz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Sosyal çevrenizde direk sizinle ilgisi olmasa da, ağır tartışmalar meydana gelecek. Bu hareketli ortamlar aşk yaşamınızda karışıklıklar yaşamanıza neden olabilir. Daha sonra siz, olayları daha objektif ve mantık çerçevesinde değerlendirmeye başlayacaksınız.

DERİN DUYGULARIN DİBİNDESİNİZ. AŞK VE AİLE ÖNEMLİ

Satürn 3 yıl boyunca ilişkilerinizi zıt burcunuz Yayda testten geçiriyor. İş ve aşk ilişkilerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tercihleriniz hakkında sorunlarınız olacaktır. İşinize ağırlık verdiğiniz için, partnerinizle aranızda istemediğiniz bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer, gerçek önemli bir ilişkiye sahipseniz; ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizi de önemli katkıları olacaktır. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine; beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Jüpiter 10 eylüle kadar Aile ve yuva evinizi etkileyecek. Kardeşlerle bağınız artıyor Akrabalık ilişkileriniz pekişecek ve bol seyahat edecek ve kendi ailenizle birlikte olmak isteyeceksiniz. Aile ve yuva evinize bereket gelecek

BAŞARI RENGİNİZ: Gri, Beyaz, gümüş
AŞK RENGİNİZ: Uçuk pembe, turkuvaz, uçuk yeşil
SAĞLIK RENGİNİZ: Kırmızı, bordo, nefti yeşil
 
 
YENGEÇ
ARTIK SEYAHATLER SİZİ BEKLİYOR
Çok önemli bir dönem ve bol bol seyahat edecekler. Bu yıl yollar Yengeç burçları için çok önemli. Yarım kalmış eğitimlerini tamamlayacaklar. Yılın ilk 6 ayı önemli, fakat çok disiplinli çalışmak zorundalar. Yengeç burçları biraz tembeldir. Disiplinli çalışmayı çevresi ona öğretecek. Sağlıklarına dikkat etsinler. Kronik rahatsızlıkları varsa, mide ya da kemikler ile ilgili, onu halledecekler. Eylül ayından sonra da ev değiştirebilirler. Mesleki açıdan en iyi dönemleri eylül ayı ama zorlu bir savaşın içinden onlar kazanacaklar.

DENEYİMLERİNİZ ARTIYOR. AŞK HERYERDE

Uzun bir PLÜTON dönemi geçiriyorsunuz.. Risklerden korkmamayı öğrendiniz artık. Bir zamanlar denge ve düzen derde, başka bir şey demezdiniz. Ne oldu o eski sistemlerinize. Üstelik bu yıl, aşk her yerde karşınıza çıkacak ve sizi yakalamaya çalışacak. “Plüton aşk ilişkilerinizi yeniden denetliyor. Büyük bir ayrılığı gündeme getirebilir. Bulunduğunuz çevreden kopabilir ve arkanıza bakmadan uzaklaşabilirsiniz. Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında gerçekleşebilir. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacaktır. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun transitlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Bazı sıra dışı ilişkileri de beraberinde getirecek. Oldukça tutkulu beraberliklerin başladığı bu tür etkiler altında, beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz. . Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırarak, onlarla ortak zevklerinizi paylaşacaksınız. Sosyal yaşamınız içinde birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz.3. İLETİŞİM EVİNİZDE ilerleyecek Olan Satürn küçük ilişkilerinizi testten geçirecek. Yoğun duygularınızı süzgeçten geçirirken, kendinizle ilgili vereceğiniz radikal kararlar yaşamınıza farklı bir perspektif sunacaktır. Olayları genişleterek ve masaya yatırdığınız zaman, yaşamınızı zorlaştıran ve kendinizi kısıtlayan olayları daha net görmeye başlayacaksınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. Fakat gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız.

BAŞARI RENGİNİZ: Kırmızı, sarı, turuncu
AŞK RENGİNİZ: Turkuaz, siyah, bordo
SAĞLIK RENGİNİZ: Beyaz, deniz mavisi, su yeşili, gümüş
 
 
ASLAN
KAZANÇ KAPILARI AÇILIYOR
Bu sene çok para kazanacaklar. Özellikle yılın 8 aylık döneminde para kazanma ile ilgili güzel adımlar atacaklar. Hatta yılın en şanslı burçlarından. Hem kariyerleri güzel hem para kazanacaklar hem de çok önemli insanlarla tanışacaklar. Kurumsal işlerde başarılı olacaklar. Politika ile ilgilenen Aslan burçları varsa iyi işler yapacaklar. Yazı ya da sanat ile ilgilenen Aslan burçları da başarılı olacak. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz.
 
İLETİŞİMİNİZ GÜÇLENİYOR
 
Yılın ilk sekiz ayı maddi konuda Jüpiter destek vermeye devam ediyor. Kazançlarını destekleyici yardım evrenden gelmeye devam ediyor.2.5 YIL SOSYAL VE YAŞAM evinizde kalacak olan Satürn; sizi testten geçirecek.. Ayrıntılar üzerinde çok duracaksınız. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle gergin ortamlar meydana gelebilir. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz.Karşı görüşteki insanlara karşı tartışmacı bir kimlik içinde ve tepkili olacaksınız. Egolarınızın yüksek olması nedeniyle, çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana yön değiştirecek. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Satürn Ve Jüpiter’den güçlü destek alacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişilerdir. Çok hızlı ve cesur davranarak bir çok işi ayni anda yapacak, birbirini tetikleyen konularda ardı sıra başarılar gelecektir. Fikirlerinizi insanlara kabul ettirecek, organizasyon yeteneğinizin çıtasını yüksek tutacaksınız
 
BAŞARI RENGİNİZ: Kahverengi, bej, kemik rengi
AŞK RENGİ: Beyaz, mavi, turuncu, sarı
SAĞLIK RENGİNİZ: Nefti yeşil, yağ yeşili Mürdüm, lila
 
 
BAŞAK
YILDIZLARI PARLIYOR. ÖN PLANDA OLACAKLAR

Başak burçlarının enerjileri bu sene çok iyi. Her şey onlara doğru akacak. Özellikle yükselen Başak burcuna. Hâlâ duygusal ilişkilerinde karar verememiş olanlar varsa gerçekten hayallerine uygun bir aşk yaşayacaklar. Sadece kariyer ve ev arasında sıkışabilirler. Hatta bazıları ev ile ilgili uzun süren bir olaylarına son noktayı koyacak. Ya bulundukları evden uzaklaşacak ya da yeni bir eve geçiş yapacaklar. Ev satacak ya da alacaklar. Aile içindeki bireylerle bir savaşı varsa onu da sonuçlanacaklar. Haziran ayından sonra ise kariyerleri yükseliyor. Parlak zekaları ve güçlü algılamaları heyecanlarına önderlik edecektir. Hızlı hareket ederken, yerinde duramayan bir imaj sergileyecekler Grup aktivitelerinde fiziksel bir güç kazanırken yoğun paylaşımların olacağı işler çıkaracaklar..

AİLEVİ SORUNLARI TESTTEN GEÇİYOR

Bu yıl Satürn 2017 yılının sonuna kadar aile ve yuva evinizde kalırken mesleki konularda da sizi etkileyecek. Yüksek mev ki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Özellikle ailenizin yaşlı kadınları ve genç erkekleri veya babanızla ilgili bazı sorunlar yaşarken, geleneksel davranışlar arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Çevrenizden yardım almak zorundasınız. Evinizle ilgili tamiratlar ve değişimler söz konusu. Uzun süredir elden çıkarmak istediğiniz bir gayrimenkul ile ilgili sorunu sonuçlandırabilirsiniz. Ailenizden kalan eski bir ev veya mülk varsa; onlarla ilgili tamirat veya alım-satım işleri gündeme gelecektir. Ailenizin üyeleri ile aranızda olumlu gelişmeler olacaktır. Nostaljik duygular ortaya çıkacak.. Ailenizle ilgili eski sorunları düzeltme imkanı ortaya çıkıyor.

BAŞARI RENGİNİZ: SARI, MAVİ, BEYAZ
AŞK RENGİ: Turkuvaz , mavi, yeşil
SAĞLIK RENGİNİZ: lacivert, somon rengi,
 
 
TERAZİ
EVRENDEN TORPİL VAR
Teraziler için önemli bir dönem. Özellikle yükselen Terazi ve Terazi burçları bilinçaltlarını çok güzel formatlıyor. Artık bilinçlerini boşaltıyorlar. Yeni bir bilinçlenme oluyor. Sanki evrenden onlara gelen paket bir program gibi… “Geçmiş, geçmişte kaldı. Artık kendimi yenilemem lazım.” diyorlar. Bu yenilenme dönemi, önemli bir dönem. Bu arada kardeşler, yakın ilişkiler ve aile bağlarını gözden geçiriyorlar. Onların hayatını çürüten ilişkiler varsa silip atıyor ve yenileniyorlar. Bu yenilik de onlara iyi gelecek, çünkü Terazi burçlarının yenilenmeye ihtiyaçları var. Hatta 2017 senesine bu sene çok iyi bir hazırlık yaparak girecekler. Eylül’de Jüpiter onların burcunda ve eğlenceli bir duruma geliyorlar. Yıllardır ön plana çıkma savaşı vermişler ve bu hakkı alamamışlarsa sonbahardan sonra alıyorlar.

YILDIZINIZ PARLIYOR

Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz , eğlenceli ve sizi oyalayan yolculuklar da gündeme gelecektir.

FIRSATLAR YILI OLACAK. ÇEVRESİNİ SINAVDAN GEÇİRİYORLAR

Jüpiter 10 EYLÜLE kadar 12. Bilinç altı evinizden size muhteşem bir enerji desteği verecek. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir yıl.. Eğlenceli ve sizi oyalayan yolculukları da gündeme getirecektir. Aşkın her türlü objesinden yaralanacak ve duygularınızı besleyen tüm donelere açık olacaksınız. Yaşamı sorgularken kafanızdaki soruların cevabını da bulacaksınız. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir yıl geçireceksiniz. Yaşamınızla ilgili oluşumları izlerken, gelecekteki yaşam dilimlerini bir film gibi görebileceksiniz. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Kişiliğinizin ve düşüncelerinizin genişlediğini hissedeceksiniz. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. 2016 10 Eylülden sonra düşündüğünüz bir çok şeyi yaşama geçireceksiniz. Sonbaharda hayatınızın en güzel günlerine hazırlanmalısınız. Satürn 2017 yılı sonlarına kadar iletişim evinizi testten geçirecek ve gereksiz insanları hayatınızdan silecek.

BAŞARI RENGİNİZ: Siyah, beyaz
AŞK RENGİNİZ: Mavi, sarı, yeşil
SAĞLIK RENGİ: Gümüş, gri, beyaz
 

AKREP

YORGUNLUKLAR BİTTİ

Akrep burçları müthiş bir Satürn dönemi geçirdi ve çok yoruldular. Akrepler artık paralarının değerini çok iyi biliyorlar. Para biriktirmek ve harcamak konusunda önemli çalışmalar yapacaklar. Yepyeni bir döneme girdiler. Çevre ilişkileri değişiyor. Şimdiye kadar denemediği, korktuğu işleri deneyecekler. Hatta bazı konular üzerinde daha kapsamlı çalışmalar yapacaklar. Ulaşamadıkları insanlar kapılarını çalacak ve kapılar sonuna kadar açılacak. Sıkıntıları bitiyor ama para kazanmak için eylül ayını bekliyorlar.

ENERJİNİZ YÜKSELİYOR

Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Kişiliğinizi zorlamadan, yaşam enerjinizi dengeleyip, bazı isteklerinizi sınırlandırmalısınız. Aşk duygularınız, bu yıl yine çok yoğun. Arzularınız baskın çıkacak ve gözü kara aşklar sizi bekliyor. Değerlerinizin farkındasınız. Kendinizi teslim etmek istemiyor ve karşı tarafa bedel ödetmek istiyorsunuz. 2016 Yılı bir çok şeyi size öğretirken, yenilgilerin önemli olmadığını da, gösterecek.

YATIRIM YILLARINIZ BAŞLIYOR

Uzun bir Satürn dönemi geçirdiniz. Risklerden korkmamayı öğrendiniz artık. Bir zamanlar denge ve düzen derde, başka bir şey demezdiniz. Geçmiş yıllarınızda bir çok hayal kırıklıkları yaşadınız. Eskiyi unutmak istiyorsunuz. Bu yıl yaşam değerleriniz yükseliyor. Satürn 18 EYLÜL 2015 de para evinizi denetlemeye başladı. Paranızın değerini biliyor olmanız sizi olumlu yatırımlara yöneltecek. Satürn ortalama 2.5 yıl para evinizde olacak. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Özelikle, bitiremediğiniz bir işiniz varsa bir şekilde tamamlayacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. Jüpiter 11evinizde 2016 10 eylüle kadar bir çok hayalinizin kapılarını açarak sizi genişletecek. Bilgilerinizi arttıracak ve yeni insanlar sayesinde çevrenizi genişletecek.

BAŞARI RENGİNİZ: Bordo, siyah, nefti yeşil, gri
AŞK RENGİNİZ: Kırmızı, mavi, pembe
SAĞLIK RENGİNİZ: Bordo, sarı
 
 
YAY
SORUMLULUKLARINIZA HAZIR OLUN

Sorumluluk yılları başlıyor. Satürn onların eş, dost, aile kavramlarıyla ilgili gerçek kişiliklerini ortaya koyacak. Şimdiye kadar çok fedakârlık yapmışlarsa buna dur diyecekler. Sorumluluklarını nerede kesmeleri gerektiğini öğrenecekler. Yay burçları büyük bir sorumluluk almaya hazırlansınlar. Enerji değiştiriyorlar. Şimdiye kadar çok çalışmış ve karşılığını alamamış Yay burçları, artık karşılığını alacaklar. Uzun yıllar suya yazı yazdılar; rahatlardı. Şimdi meyvelerini toplama zamanı ama eylül ayından sonra şansları artacak. Kışı biraz sert geçirecekler.

ÖZGÜVEN ÖNEMLİ

İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Artık, yaşamınızla ilgili farklı değişimlere de, yer vermeyi düşünürseniz, yeni savaşlardan kaçınmalısınız. Bırakın her şey inceldiği yerden kopsun. Yaşantınızda renkli çevrelere yer vereceksiniz. Eski değer yargılarınızın sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Yaşam hırslarınıza artık gem vurmayı b iliyorsunuz. Olgunlaştınız ve öğretici oldunuz. Arınmış bir 2016 YILI sizi bekliyor.

DEĞİŞİM VE KARİYER YILLARI..GÜCÜNÜZ YÜKSELİYOR

Jüpiter 10 eylül 2016 yılına kadar Kariyer evinizde ilerleyecek. Satürn 2.5 yıl boyunca Kişisel evinizde bulunacak. Gücünün farkındasınız. Engelleri sınav vererek atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Bazıları baba mesleğini devir alabilir ve yeniden yapılandırabilirler. Aileden kalan ve atıl vaziyette bekleyen bazı maddi konuların kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde duyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıksa bile, oto kontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak.10 EYLÜLDEN SONRA sınavlarınızla baş etmeyi öğrenecek yeni çevrelerde şansınızı deneyeceksiniz.

BAŞARI RENGİNİZ: Kahverengi, nefti yeşil, bordo
AŞK RENGİNİZ: Kırmızı, siyah
SAĞLIK RENGİNİZ: Pembe, uçuk mavi, beyaz
 
 
OĞLAK
BİLGELİĞİNİZ ARTIYOR
Oğlak burçları bilinçleniyor. Bilginin efendisi oluyorlar. Yıllardır kendilerini çok fazla ortaya koymadılar. Artık bilgileriyle ortada olacaklar. Başarılı olacaklar. Bu sene yurt dışına gidebilirler. Bazıları tamamen ülke değiştirebilir. Hayal ettiklerini gerçekleştirecekler. Bilgi, kültür ve kariyerleriyle ortaya çıkacaklar. Perdenin arkasında değil, önünde oynayacak ve kazanacaklar.

FARKINDALIĞINIZ ARTIYOR


Seçim hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. Değişen ruh durumunuz nedeniyle, gizemli davranışlar içinde çevrenin ilgisini çekeceksiniz. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız.

TOPLUMSAL HAYATINIZ ÖN PLANDA


2016 YILI , önemli hatırlatmalarla karşınız çıkacak.. Topumda önemli işlerin altına imzalar atacak, uzun zamandır özlediğiniz başarının kapınıza geldiğini göreceksiniz. Artık, şans sizden yana. Yeni maddi kaynaklar bulacak, daha kazançlı işlerin altına imza atacaksınız. Jüpiter 10 eylüle kadar ruhsal evinizde ilerleyerek size maneviyatınızı ve yurt dışı şansınızı arttıracak. Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Dikkatinizi çeken insanlarla farklı fakat arzuladığınız ortamlarda bulunacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişiler olacak. Bulunduğunuz konumu destekleyici kurs gibi kısa eğitim çalışmalarında bulunacaksınız. Bu detaylar işinizle ilgili size katkılarda bulunacak. Bulunduğunuz ortamlarda ilgi çekeceksiniz. Yönetici gezegeniniz Satürn 2 yıl onikinci evinizde size ruhsal baskı yapacaktır. 10 Eylüle Jüpiter kariyer evinize geçerek Satürn’ün baskısınız azaltacak. Mesleki anlamda oldukça iddialı olacaksınız.. Ortaklıklar ve iş birliği önem kazanacak. Sosyal ilişkileriniz canlılık kazanırken, cazibenizi arttıracak ve kaşı cins üzerinde oldukça etkili bir duruma geleceksiniz.. Yoğun aktiviteler içinde, lider tavırlarınızla göz dolduracaksınız.

BAŞARI RENGİNİZ: Lacivert, sarı
AŞK RENGİNİZ: Pembe, uçuk mavi, yeşil
SAĞLIK RENGİNİZ: Uçuk sarı, mor, su yeşili
 
 
KOVA
ÇEVRELERİ VE FİKİRLERİ GENİŞLİYOR
 
Kova burçları biraz zorlandılar, çünkü Kova burçları son 3 yıl boyunca kariyerleriyle ilgili çok yoruldular. Artık biraz daha rahatlar, fakat yine de dikkatli olsunlar. Önemli işler yapacaklar ama yaparken de hata yapmasınlar. Engellere takılabilirler. Kova burçlarının para kazanma ve parayı mülk ile değerlendirme zamanları. Özellikle bu kış çok çalışacaklar. Yaz yani ağustos ayı gibi gayrimenkul alacaklar. Eylül ayından sonra yurt dışına yönelecek ve asıl yapmak istediklerini bu aydan sonra yapacaklar.

SEÇİMLERİNİZİ GÖNLÜNÜZCE YAPACAKSINIZ

 
Siz bir özgürlük insanısınız. Kural tanımayan farklı bir yapınız var. Geçmiş yıllarda hiç kimseye ödün vermeden yaşadınız. Çok kereler ciddi ilişkilerin eşiğinden dönerken, arkanızda gözü yaşlı sevgililer bıraktınız. Belki de en büyük acıları siz yaşadınız ve çevrenize belli etmediniz. Çünkü, gururunuzu her şeyin üstünde tuttunuz. Özlediğiniz aşklar yanı başınızdan geçerken, aradığınız neydi ?..Siz de bilmiyordunuz. Gerçek aşkların kıyısına gelecek ve karar verme zorlukları yaşayacaksınız. Evlilikler gündeme gelecektir. Hiç evlenmek istemeyen aşırı uçlarda olan Kovalar için bile, ciddi ilişkiler devri başlıyor. Kariyer ve güç savaşlarına eklenecek olan aşk savaşları da belirginlik kazanacak unutmayın..

İSTEDİĞİNİZ EMLAK VE MÜLKE KAVUŞUYORSUNUZ

10 Eylül 2016 yılına kadar Jüpiter değişim ve karşıt finans evinizde ilerleyecek. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almadan kendi gücünüzü ve fırsatları rahatlıkla kullanacaksınız... Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Yatırım konusunda, temkinli hareket edecek ve paranızı en iyi ve uyumlu şekilde değerlendirmeyi amaçlayacaksınız.. Karşı taraftan gelen teklifler karşısında sizi olumlu kılacak ve avantajlı duruma sokacak veriler mevcut olacak. Finans ve değişim evinizde.Partnerinizin parasından faydalanacaksınız. Satın alma ve sahiplenme isteğinizin üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız.
Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınız denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz.. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Satürn 11. Evinizdeki YAY BURCUNDA yolculuğuna devam ediyor. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını testten geçirecekler. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkilerinizi güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz. . Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız.

BAŞARI RENGİNİZ: Gece mavisi, küf sarısı, soluk mavi.
AŞK RENGİNİZ: Menekşe moru, uçuk pembe, ateş kırmızısı,
SAĞLIK RENGİNİZ: Gümüş rengi, beyaz, açık yeşil, uçuk mavi
 
 
BALIK

BEKLEDİKLERİ EVLİLİĞE KAVUŞUYORLAR

Balık burçları bu sene evlenecek. 2016 yılını evlilikle açabilirler. Güzel bir dönemleri ama kariyer savaşları var. Bir hayli savaşmaları gerekecek. Uzun yıllardır gözünü diktiği işler var ve o işler henüz tamamlanmadı. 2016 yılının ilk 6 ayı bunları tamamlamakla geçecek. İkinci 6 ayında keyfini sürecekler. 2016 yılının eylül ayından sonra emlak, yatırım, miras, poliçe gibi devlet ya da hukuksal sorunlarından sonra gelen para ile şenlenecekler. Balıklar da yılın en şanslı burçlarından biri.

DEĞİŞİM RÜZGARLARI ESİYOR

Geçtiğimiz yıllarda bazı değişimler yaşadınız. Herkes sizi sakin ve dingin halinizle tanırken, Uranüs’ün burcunuza geçmesiyle bir çok değişimi de beraberinde getirdi. Artık özgürlük naraları atan ve her an farklı duygulara hazır bir kişi ortaya çıkarıyor. Bazılarına göre; bu değişim şaşırtıcı ve agresif bir durumdu. Fakat siz yılmadınız ve kendinizi ispat etme savaşına girdiniz..Her şeye rağmen manevi gelişiminizi ön plana çıkaracak 2016 yılı, size çok şey kazandıracak unutmayın..

KARİYER VE DİSİPLİN SİZDEN YANA

Yıl boyunca Satürn 10. kariyer evinizdeki destekleyici etkilerini sizden esirgemeyecektir. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. İletişiminizi kuvvetlendirecek ve aklınızı ve mantığınızı şansınızla birleştireceksiniz. Satürn; bu yıl sizi daha da olgunlaştırma konusunda zorlayıcı etkiler vermektedir. Onun kanunlarına karşı durmak yerine, öğretilerine kulak asmakta fayda var. Gerçekten, bu yıl yaşam okulundan mezun olmaktan başka şansınız yok. Özellikle, ilişkiler konusunda sınanacaksınız.. Satürn kariyer evinizi Plüton bilinçaltınızı denetlemektedir. Bu iki ağır etkili bekçi gezegeninin size kazandıracağı çok şeyler var, unutmayın! Jüpiter 10 eylül 2016ya kadar Karşıt 7. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz.. Bir çok yeni aşk başlangıçları yaşayacak sevgili Balıklar bekledikleri güzellikleri yakalayacaklar.. Artık istedikleri şansı yakalıyorlar..

 

BAŞARI RENGİNİZ: Beyaz, siyah, bordo
AŞK RENGİNİZ:Beyaz, gri, lacivert, bej, kahverengi
SAĞLIK RENGİ: Çingene pembesi, portakal rengi. Parlak sarı, ateş kırmızısı.

 

Fotoğraf Kaynak: facebook - 34volt

İlginizi Çekebilir

Faizsiz Otomobil Satışlarına Yoğun İlgi

FAİZSİZ OTOMOBİL SATIŞLARINA YOĞUN İLGİ


Bodrum Müzik Festivali’Nde Karsu İle Senfonik Bir Akşam

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE DÖRDÜNCÜ GÜN


First’Ten Yepyeni Bir Konsept Lansmanı

Mondelez International Türkiye’nin markaları arasında yer alan First, müzik konseptli ürünleri ile raflarda yerini alıyor. First, Sensations ailesinin yeni Muz&Buz Nane tatlarını tüketicileriyle buluştururken aynı zamanda paketlerin içindeki Spotify kodu ile eğlenceli çalma listelerine ulaşma fırsatı sunuyor.


Baba Adayları Da Gebelik Sendromu Yaşıyor

Bazı baba adaylarında, eşlerinin gebelik döneminde yaşadığı duygusal ve fiziksel değişimler gözlemlenebiliyor. Bunlar hem gebelik boyunca hem de doğum sırasında ya da iki dönemden birinde, fiziksel belirtiler olarak kendini gösteriyor. “Kuvad Sendromu” olarak adlandırılan bu durum, dışarıdan fark edilemeyecek düzeyde ya da gerçek bir ruhsal bozukluk görüntüsü olabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nden Uz. Dr. Nehir Kürklü, “Kuvad Sendromu” hakkında bilgi verdi.


Türkiye’Nin Başarılı Gençleri Dünya Finallerinde

Dünyanın en büyük ve en eski sivil toplum örgütlerinden birisi olan JCI (Junior Chamber International) tarafından 1981 yılından bu yana düzenlenen, “Ten Outstanding Young Persons of the World’ün 2019 yılı finalistleri açıklandı. 2018 TOYP Türkiye birincilerinden 3 gencimiz, ilk 20’de yer alarak finalist oldular:• İş Dünyası, Ekonomi ve/veya Girişimcilik; Sn. Duygu Yılmaz• Tıbbi Yenilik ve Buluşlar; Sn. Dr. Gözde Durmuş• İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet; Sn. Selçuk Yusuf Arslan


Etiketler: 2016, Burçlar, Dünya, Yorum

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.