24 Ocak 2019 Perşembe 11:16

GÜNDEM

2018’De Oyunla İlgili 1 Milyardan Fazla Tweet Atıldı

Twitter; oyun medyasının, popüler canlı oyun yayıncılarının, liglerin, takımların, oyuncuların ve yorumcuların hayranlarıyla ve birbirleriyle etkileşime geçtiği bir yer. Yıl boyunca tüm dünyadaki oyun hayranları, en çok beklenen oyun başlıklarını tartışmak, en sevdikleri e-spor takımlarını alkışlamak ve tutkulu bir topluluğa katılmak üzere Twitter'a girdi. Milyonlarca kişiyle etkileşime geçti. Ve özellikle e-sporun ve oyunun yükselişte olduğu 2018 yılında, Twitter’da oyunla ilgili konularda 1 milyardan fazla tweet atıldı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Oyun hakkında en çok Tweet atan ülkeler şu şekilde:

İşte geçen yıl hakkında en çok Tweet atılan oyunlar:

2019’da Neler Olacak?

Oyun ve spor konusundaki bu coşkuyla birlikte 2019'da gelebilecek birçok şey var.

Twitter, bir kez daha Overwatch League’in normal sezonunda; şampiyonluk maçlarından, Grand Finals ve All-Star Weekend’in her maçından gelen gerçek zamanlıya yakın vurgu kliplerini bir kez daha gösterecek.

Yaklaşan Overwatch League maçlarını kapsayan önizleme şovu Watchpoint, 2019'da Twitter'da @overwatchleague üzerinden canlı olarak izlenecek. Watchpoint hayranlara istatistikler, maç tahminleri, analizler ve daha fazlasını sunacak.

Oyun ve e-spor Twitter'da gerçekleşiyor. Twitter 2019 ve sonrasında daha fazla yaratıcı, video ve sohbet getirirken takipte kalın!

İlginizi Çekebilir

Türkiye, 16 Milyar Tl’Lik Yazılım Sektörü Bütçesinin 2 Milyar Tl’Sini Yurt Dışı Kaynaklı Yazılımlara Ağırlıklı Olarak Lisans Bedeli Olarak Harcıyor.

Ülkemizde Açık Kaynak Kodlu yazılımlara göç eden ve göç etmek isteyen çeşitli kurumlardan temsilciler bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı.


Güvenli Araç Kullanımı İçin 7 Öneri

Generali'den güvenli araç kullanımı için


Türk Mûsıkî Tarihini Aydınlatan Emsalsiz Kaynak

Bestekâr ve akademisyen Gönül Paçacı Tunçay’ın Türk makam müziğinin bilinmeyenlerini anlattığı “Neşriyât-ı Mûsıkî: Osmanlı Müziğini Okumak", iki cilt halinde VakıfBank Kültür Yayınları aracılığıyla okurla buluşuyor. Bu kapsamlı eser Tunçay’ın 40 yıllık emeğinin ürünü ve tarihi kayıtlar, yayınlar, güfte mecmuaları, nota defterleri, kuramlar ile musikişinasların yaşamları üzerinden mûsıkî serüvenimizi aydınlatıyor.


Dünyada Benzeri Olmayan Bir Model Geliştirdik

İş modeli ve yazılımı bütünüyle Türkiye’de geliştirilen


Tergan’Dan Sezon Sonuna Özel Net Yüzde 80 İndirim

TERGAN’DAN SEZON SONUNA ÖZEL


Etiketler: 2019, Twitter, daha, Oyun, hakkında

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.