19 Eylül 2019 Perşembe 09:42

GÜNDEM

22. Isk Sodex Istanbul Fuarına Form İmzası

İklimlendirme sektörünün lider firması Form Şirketler Grubu, 2-5 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX Istanbul 2019 fuarında yaklaşık 20 farklı ürün grubunu, 575 m2’lik standında sergileyerek sektördeki 55 yıllık deneyimi ile inovatif çözümlerini profesyonellerle buluşturuyor.

22. Isk Sodex Istanbul Fuarına Form İmzası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

55. Kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan iklimlendirme sektörünün köklü ve yenilikçi firması Form Şirketler Grubu, ülkemizde iklimlendirmenin en önemli fuarı olan ISK-SODEX Istanbul 2019’da sektörün son trend ve yeniliklerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunuyor. Form Grup, iklimlendirme sektöründeki yeni ürünlerin, teknoloji ve endüstriyel gelişmelerin tanıtıldığı ISK-SODEX Istanbul 2019 fuarında enerji verimliliği yüksek, çevreci, akıllı ve yeşil bina oluşumunu destekleyen, uluslararası sertifika sahibi yenilikçi ürünlerini 3. Hol stand no: B02’deki 575 m2’lik standında sergiliyor.

2019 yılını son derece dinamik ve verimli geçiren Form Grup bu yıl önce Japon teknoloji firması Mitsubishi Heavy Industries ile gerçekleştirilen ortaklık çerçevesinde bireysel ürünlerin de ürün yelpazesine katılmasıyla birlikte yeni bir kanal yapısı oluşturarak yalnız profesyonellere değil son tüketiciye de ulaşmaya başladı.

Bunu takiben uzun yıllardır son derece başarılı bir iş birliği yürüttüğü Lennox firması ile gerçekleştirdiği ve dünyada ilk ve tek olma özelliği taşıyan lisans anlaşması ile İzmir’deki üretim tesislerinde Lennox markalı paket klima üretimine geçti.

2019 içerisinde AR-GE’si Form tarafından gerçekleştirilen ve fuarda lansmanı gerçekleştirilecek üstün özelliklere sahip yeni Form Su Kaynaklı Isı Pompaları ise 2019 yılının yıldızı olacak.

Gruba ait stantta Form Endüstri Ürünleri tarafında merkezi sistem çözümleri olarak yerli imalat fancoil ve ısı pompalarıyla birlikte dünyaca ünlü markaların su soğutma grupları, soğutma kuleleri, ısı pompaları ve paket klimalar sergileniyor.

Form MHI Klima Sistemleri alanında ise stant içerisinde oluşturulan örnek mağaza dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra yine aynı bölümde; rüzgarsız konfor sağlayan A Design Altın madalya ödüllü Airflex kaset tipi klima, VRF ürünleri, Klima Santrali ve üstün özellikleriyle Split klima ürünleri de yer alıyor.

Kurumsal yapılara çevreci, tasarruflu, yenilikçi ve aynı zamanda son teknoloji çözümler sunan Form Endüstri Tesisleri ise; Evaporatif soğutma ürünleri, gün ışığı aydınlatma sistemleri ile duman tahliye ve doğal havalandırma sistemlerini profesyonellerin beğenisine sunuyor.

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir. Form Şirketler Grubu hakkında daha fazla bilgi www.formgroup.com internet adresinden temin edilebilir.

Merve Didişen

Tuğçe Oral

İlginizi Çekebilir

Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Crr’De Kazakistan’In Bağımsızlığına Özel Sanat Gösterisi

Kazakistan’ın bağımsızlığının 28. yılı; Kazakistan Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TÜRKSOY Vakfı tarafından 16 Aralık akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle kutlanacak.


Güzelliğin Yeni Adresi

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


‘Notre Dame’In Kamburu Müzikali’ 16 Aralık Pazartesi Trump Sahne’De

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri ‘Notre Dame'in Kamburu Müzikali’, 16 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.


Etiketler: Form, Şirketler, Grubu, 2019, klima

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.