21 Mart 2019 Perşembe 14:43

GÜNDEM

23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor

23 MART’TA GECE GÜNDÜZE DÖNECEK

23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İlk kez 21 Aralık 2013 tarihinde düzenlenen “En Uzun Gece / Longest Night” ile başlayan Uzunetap Gece Koşusu, 7. Yılında sporseverleri 23 Mart’ta Belgrad Ormanı’nda ağırlayacak. Dünyaca ünlü markaların sponsorluğunda gerçekleşen gece koşusunda bu yıl Türkiye’nin en büyük spor komplekslerinden biri olan Sports International sahne şovları ile damga vuracak. Festival ruhunda gerçekleşen organizasyonda yüzlerce takım ve sporcu gece koşusu deneyimi yaşayarak sağlıklı bir cumartesi akşamında bir araya gelecek.

Yılın ilk koşusu 6K ve 12K kategorilerinde düzenlenecek. Sports International sahne şovları ile gerçekleşecek organizasyonda katılımcılar ile birlikte Zumba, Strong by Zumba, Stretching yapılacak. Beş yüze yakın katılımcının koşacağı organizasyonda dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler verilecek. Belgrad Ormanı’nın eşsiz doğası eşliğinde gerçekleşecek olan Night Run, 7. Yılında 23 Mart Cumartesi günü yüzlerce sporcunun katılımıyla unutulmayacak bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Geceyi gündüze çevirecek festival tadında bu organizasyon hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.uzunetap.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Country Tarzına Modern Bir Yorum Enza Home Rattan

Konforlu ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Rattan serisi ile country tarzını benzersiz bir yaklaşımla yorumluyor. Modern dokunuşlarla zenginleşen tasarımıyla dikkat çeken Rattan serisi, evini sadelikten gelen zarafetle yenilemek isteyenlere hitap ediyor.


Orhan Gencebay, Yeni Rexona Filminde “Arkadaşlığın Selameti” İçin Uyardı

Ter kokusuyla karşılaşıldığında nefes almamaya çalışma hali,


Mayıs Ayında 82 Bin 252 Konut Satıldı

2019 yılı Mayıs ayında Türkiye’de toplam 82 bin 252 konut satışı gerçekleşirken, en çok konut satışının 15 bin 895 ile İstanbul’da olduğu görüldü.


Örav'ın "5 Taş Programı" İle 8 Bin Öğrenciye Daha Ulaşılacak

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), uluslararası oluşum Aflatoun’un tasarladığı ve dünyanın 100 farklı ülkesinde yaklaşık 8 milyon çocuğa ulaştırdığı finansal okur yazarlık eğitimlerini; “5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Eğitim Programı”ile Türkiye’de 8 bin çocuğa daha ulaştıracak yeni eğitimlerini başlatıyor. Garanti BBVA’nın ana destekçi ve Garanti Emeklilik’in program destekçisi olduğu eğitimler kapsamında; 18-19 Haziran’da 9 farklı ilde 300 öğretmene eğitim verilecek.


Lezita Enerji Verimliliğine Yönelik Yatırımlarıyla Iso 50001 Belgesine Hak Kazandı

Lezita enerji verimliliğine yönelik yatırımlarıyla


Etiketler: organizasyonda, Gece, Night, Yılında, Mart

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.