22 Temmuz 2018 Pazar 09:47

GÜNDEM

258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..

Spor aktivitelerinin yanı sıra bölge turizmini geliştirmeyi misyon edinen NG Sapanca’nın desteklediği, 258 tenisçiyi bir araya getiren 10. Geleneksel Tenis Turnuvası ödül töreni renkli anlara sahne oldu.

  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
  258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Spora ve sanata verdiği destekle bilinen NG Sapanca’nın ana sponsorluğunda bu yıl 10.‘su düzenlenen Geleneksel Tenis Turnuvası ödül töreni gerçekleşti. Her sene NG Sapanca’nın teşviğiyle tenise olan ilgi artarak devam ederken, bu sene de 18 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında 10.’su gerçekleşen turnuvada 258 tenisçi katıldı. Otelin muhteşem doğasında 30 gün boyunca süren turnuva izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşattı. 18 kategoride 25 bayan, 105 erkek 64 çift olmak üzere organizasyon 2 farklı kortta oynandı.

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı etkinliğin sonunda kazananlar ödüllerini, otelin Genel Müdürü Tezcan Özdemir’in elinden aldı.

60 yaş üstü erkekler kategorisinde birinci İsmail Üretürk, ikinci Mustafa Metin, 55 yaş üstü kategoride birinci Mehmet Emin Bilgin, ikinci Haşim Boyacı, 50 yaş üstü kategoride birinci Bülent Koşar, ikinci Erkin Harman, 45 yaş üstü kategoride birinci İrfan Amasyalı, ikinci Bahadır Urgancı, 40 yaş üstü kategoride birinci Serkan Yıldırım, ikinci Erkin Harman, 35 yaş üstü kategoride birinci Hüseyin Şahin, ikinci Muhammet Ayaz, 35 yaş altı kategoride birinci Batuhan Saban, ikinci Emre Uyan olurken master kategorisinde birinci Salih Akkuş, ikinci ise Cenk Koşar oldu.

40 yaş altı yeni başlayan erkekler kategorisinde birinci Kaan Dönmez, ikinci Batuhan Coşkuner,

40 yaş üstü yeni başlayan erkekler kategorisinde ise birinci Hasan Öztürk, ikinci Levent Uysal olmuştur.

40 yaş üstü tek bayanlar kategorisinde birinci Semra Amasyalı, ikinci Nermin Köseli, 40 yaş altı tek bayanlar kategorisinde birinci Zehra Amasyalı, ikinci Havva Türedi oldu.

Yeni başlayan tek bayanlar kategorisinde birinci Melek Yalçın, ikinci ise Gamze İş oldu.

Çift bayanlar kategorisinde birinci Zehra Amasyalı ve Semra Amasyalı, ikinci Demet Boyacı ve Serpil Üretürk olurken, karışık çiftler kategorisinde birinci Zehra Amasyalı ve İrfan Amasyalı, ikinci ise Meriç Akkaya ve Nermin Köseli oldu.

45 yaş altı çift erkekler kategorisinde birinciliği Selim Elmalı ve Ömer Elmalı paylaşırken, ikinciliği Kaan Dönmez ve Kadir Dönmez paylaştı. 45 yaş üstü çift erkekler kategorisinde birinci Bülent Altunbaş ve Mustafa Saban, ikinci ise Mehmet Saraçoğlu ve Alpar Bilgiç oldu.

Master çift erkekler kategorisinde ise birinci Salih Akkuş ve Mertcan Esmeroğlu, ikinci ise Cenk Koşar ve Meriç Akkaya olmuştur.

Effect Halkla İlişkiler

Damla Açıkalın

NG Sapanca:(0264) 242 5600

NG Afyon: (0272) 220 2222

NG Hotels hakkında:

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır. Otel, 287 odası ile niş bir sektör olan wellness/spa alanında hizmet vermektedir. NG Sapanca ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok ödüle sahiptir. Ödüllerinden bazıları; Otel Puan En İyi İstanbul Yakın Çevre Oteli (2011), ACE of M.I.C.E. Ödülleri “Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli” (2012), Capital ve Ekonomist Dergileri Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları – En İyi Doğa Turizmi Yatırımı (2013, Skalite En İyi SPA Oteli (2012 ve 2013, QM En İyi Yönetilen SPA Oteli (2013 - 2014 ve 2015), Gold Greening Hotels ödülü (2017), World Luxury Spa Awards’ da; En Lüks Resort SPA ödülü (2015, 2016 ve 2017), World Luxury Hotel Awards’da Dünyanın En Lüks Doğa Oteli ödülü (2016-2017), World Luxury Spa Awards 2018’de Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı ödülü sahibidir.

Zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Afyon, misafirlerine yaşattığı lüks termal deneyimi ile rakiplerindan sıyrılmaktadır. Otel, 428 odaya sahiptir. NG Afyon da kuruluşundan bugüne farklı kurum ve kuruluşlar tarafından pek çok ödüle layık görülmektedir. Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda En İyi Sağlık Turizmi İşletmesi (2012), Afyonkarahisar Belediyesi-2013 Çevreye Saygılı İşletme Ödülü, Tripadvisor Mükemmelik Sertifikası (2014), Skalite- En İyi Spa Oteli (2014), OtelPuan Ödüllerinde; En İyi Termal Tesis (2015), Gold Greening Hotel (2017), World Luxury Spa Awards’da; Avrupa’nın En Lüks Termal Spa Oteli (2017), Dünya’nın Lüks Termal Oteli (2017-2018) ödüllerinden yalnızca birkaçıdır.

Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam etmektedir. Sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla NG Sapanca Türkiye’de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı ilk otel, NG Afyon ise yine 8 farklı kalite belgesine sahip ilk termal oteldir.

NG Hotels, şu anda kongre turizmine yönelik olarak inşaatı süren İstanbul Marriott West projesini açmayı hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir

Twıst, Chıll Out Festival Çeşme'de Festival Severlerle Buluştu

Özgün tasarımlarıyla özgür sokak ruhunun temsilcisi TWIST, 11 Ağustos tarihinde Fun Beach’te gerçekleşen Chill Out Festival Çeşme 2018’in Fashion Partner’ı olarak yer aldı.


Çinli Paraşütle Atladı Gitar Çaldı! 70 Milyon Kişi İzledi

Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından Çin'de başlatılan tanıtım seferberliği sonuç vermeye başladı. Türkiye'yi yıl sonuna kadar ziyaret eden Çinli turist sayısının 1 milyona ulaşması beklenirken, YEE tarafından ağırlanan Çinli şarkıcı Xufei'nin Fethiye'de paraşütle atlayış sırasında gitar çaldığı görüntüleri Çin'de izlenme rekorları kırdı. Xufei'nin sosyal medyada paylaştığı videoyu kısa sürede 70 milyon kişi izledi.


12 Cesur Yürek, Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası İçin Hamburg’A Gidiyor

12 Cesur Yürek, Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası için Hamburg’a gidiyor


O Dağa Daha Önce Hiç Eğitim İçin Tırmanan Olmamıştı! Tegv

Sevgili eğitim dostu, iş insanı ve gezgin M. Sacit Erdem eğitime destek için özel bir maceraya atılıyor!


Okul Alışverişi İçin Sırt Çantaları,Eşofmanlar, Spor Ayakkabılar Ve Daha Fazlası Decathlon'da!

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’nin 13 şehrindeki 31 mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile 7’den 70’e spor tutkusunu yaymaya devam ediyor.


Etiketler: ikinci, birinci, kategorisinde, üstü, Oteli

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.