18 Ekim 2019 Cuma 12:21

GÜNDEM

26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı

Yarışmanın WHAT kategorisine sunulan çalışmalar, küresel müşterilere dönüşümsel çalışmalar sunmak için iş hayatının ve kültür dünyasının kesiştiği alanda çalışan yaratıcı ekipleri yöneten ve bir "Fark yaratan kadın" (Women to watch) olan R\GA İdari Başkan Yardımcısı ve CCO’su Tiffany Rolfe'un önderliğini yaptığı jüri tarafından değerlendirildi. Tiffany, çığır açan bireysel çalışmalar içinde en iyi çözüm kriterine uyan ve en verimli şekilde uygulayan başvuruları on jüri üyesi ile birlikte değerlendirdi:

26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yasmina Baz, Bölge Kreatif Direktörü, Leo Burnett Lübnan, Beyrut, Michal Belej, Yardımcı Kreatif Direktör, Istropolitana Ogilvy, Slovakya, Karolina Galácz, Kreatif Direktör, DDB Budapeşte, Macaristan, Eric Groza, Kreatif Direktör, TBWA\Moskova, Rusya, Gürkan Gürel, Kreatif Direktör, Tick Tock Boom, Türkiye, Bartek Klimaszewski, Kreatif Direktör, McCann Worldgroup, Polonya, Marin Kostov – Muro, İdari Kreatif Direktör ve Ortak, All Channels Communication Group, Bulgaristan, Catalin Rusu, Baş Kreatif Ortak ve CEO, Rusu+Bortun Bükreş, Romanya, Eric Schoeffler, Almanya Baş Kreatif Ekip Yöneticisi ve Avrupa İdari Kreatif Direktörü, Havas, Almanya ve David Suda, Kreatif Direktör, WMC/GREY Prag, Çek Cumhuriyeti.

WHAT Kategorisi Jüri Başkanı Tiffany Rolfe, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu yıl inanılmaz bir çalışma grubumuz vardı” Dünyanın bu bölgesinden ve ötesinden gelen yaratıcı yeteneklerden oluşan jürimiz, kısa listeleri hazırlarken yaptığımız seçimlerle ilgili pek çok harika konuşmalara yol açan büyük içgörüler ve bakış açıları getirdi. Nihayetinde hem bölgelerini hem de tüm sektörü ileriye taşıyacak çalışmaları belirledik.Çok iyi seçimler yaptığımızı ve seçimlerimizin bizler kadar herkese ilham vereceğini düşünüyoruz.”

Yarışmanın WHY kategorisi Jüri Başkanı, Brezilya'da kendi jenerasyonunun en çok ödül alan ve en etkili reklamverenlerinden biri olan Fullpack CEO'su ve CCO'su Álvaro Rodrigues, ne yazık ki Rio de Janeiro'dan seyahat ederek jüriye yerinde katılma imkanı bulamadı. Álvaro, yerine Polonya merkezli 2018 Golden Drum’da en başarılı bağımsız ajans olarak seçilen 180hearbeats + Jung v Matt’in CCO'su ve Ortağı Mikolaj Sadowski'yi atadı.

Roy Cohen, Global Kreatif Direktör, McCann Worldgroup, Londra, İngiltere (Riccardo Fregoso, İdari Kreatif Direktör ve Kreatif Başkanı, McCann WorldGroup, Fransa yerine), Mihai Costache, Grup Kreatif Direktörü, MullenLowe Romanya, Ruxandra Drilea, Kıdemli Kreatif, Publicis Romanya (Mihnea Gheorghiu, Global Kreatif Direktör, Publicis İtalya yerine), Christian Gosch, Yönetici Kreatif Direktör, Serviceplan Avusturya, Burçak Günsev,Müşteri Etkileşimi ve Satış Yetkinlik Yöneticisi, Ogilvy Istanbul, Türkiye, Eran Nir, CCO, GITAM BBDO, İsrail, Sašo Petek, Kreatif Direktör, Agencija 101, Slovenya, Artem Sinyavskiy, Kurucu ve CCO, Marvelous, Rusya ve Ivan Westerveen, Kreatif Direktör, Saatchi&Saatchi Belgrad, Sırbistan.

Kaan Öztamur

MSLGROUP Türkiye

Golden Drum Hakkında

Golden Drum Festivali, 1993 yılında o dönemde Yeni Avrupa ülkeleri de denen farklı ülkelerden yaratıcı fikirleri bir araya getirme fikriyle doğdu. Festival, bir yerin kendine özgü atmosferi anlamına gelen 'genius loci" kavramını ve yaratıcılığın genel mükemmelliğini vurguluyor. Yarışma ve kongre programı aracılığıyla ışık tuttuğu yaratıcı düşünmeye ve olumlu değişiklikler için geçilecek eyleme ilham vermeyi ve güç katmayı amaçlıyor. "Değişim İçin Yaratıcılık" sloganını benimseyen Golden Drum, odağı daha iyi yarınlar için reklamcılığa çeviriyor. Golden Drum Festivali, WARC Sıralamasına dahil edilen sekiz bölgesel ödülden biri olarak seçildi.

İlginizi Çekebilir

Wtech, Türkiye’Nin Dijitalde İlk Teknoloji Proje Pazarını Kurdu

Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), özel sektör, kamu ve melek yatırımcılar ile STEM alanında okuyan öğrencileri dijital ortamda buluşturacak ve adeta bir pazar yeri mantığıyla çalışacak “Wtech Platform”u hayata geçirdi.


Overwatch’Ta Kış Masalı Başlıyor!

-


Paşabahçe Mağazaları İle Yeni Yıla Mutlu Bir Başlangıç

Paşabahçe Mağazaları birbirinden güzel hediye alternatifleri ile “Yılbaşında sevdiklerime ne almalıyım?” sorusuna cevap arayanları mağazalarına bekliyor. Paşabahçe Mağazaları yılın en keyifli ve heyecan verici zamanı olan yeni yılda, farklı yılbaşı ağacı süsleri ve hediye seçenekleri ile hediye vermenin keyfini artırıyor.


Tabanlıoğlu Mimarlık Tersane İstanbul Projesi İle Waf 2019’Da Büyük Ödülü Aldı

World Architecture Festival– WAF (Dünya Mimarlık Festivali) buluşmalarının on ikincisi, 4– 6 Aralık 2019 tarihleri arasında geçen yıl da olduğu gibi yine Amsterdam’da gerçekleştirildi. Her zaman olduğu gibi mimarlık ve kent gündemi tartışmalarına ev sahipliği yapan WAF 2019, dünyanın önde gelen mimarlarını ve mimarlık ofislerini, konferans, sergiler ve ödül programı ile bir araya getirdi.


Mobilya Ve Mermer İhracatçıları, Mimarlarla Güçbirliği Yapacak

Türk Mobilya ve mermer sektörleri, prestijli projelerde Türk mobilyası ve mermerinin daha fazla yer alması ve Türkiye’nin bu sektörlerden elde ettiği döviz miktarını arttırmak için yapıların hayat bulmasında kilit görev üstlenen mimarlarla güç birliğine gitme kararı aldı.


Etiketler: Kreatif, Direktör, Golden, Drum, Direktörü
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Overwatch’Ta Kış Masalı Başlıyor!
Overwatch’Ta Kış Masalı Başlıyor!

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.