18 Ekim 2019 Cuma 12:21

GÜNDEM

26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı

Yarışmanın WHAT kategorisine sunulan çalışmalar, küresel müşterilere dönüşümsel çalışmalar sunmak için iş hayatının ve kültür dünyasının kesiştiği alanda çalışan yaratıcı ekipleri yöneten ve bir "Fark yaratan kadın" (Women to watch) olan R\GA İdari Başkan Yardımcısı ve CCO’su Tiffany Rolfe'un önderliğini yaptığı jüri tarafından değerlendirildi. Tiffany, çığır açan bireysel çalışmalar içinde en iyi çözüm kriterine uyan ve en verimli şekilde uygulayan başvuruları on jüri üyesi ile birlikte değerlendirdi:

26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
26. Golden Drum Festivalinde Kısa Listeler Açıklandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yasmina Baz, Bölge Kreatif Direktörü, Leo Burnett Lübnan, Beyrut, Michal Belej, Yardımcı Kreatif Direktör, Istropolitana Ogilvy, Slovakya, Karolina Galácz, Kreatif Direktör, DDB Budapeşte, Macaristan, Eric Groza, Kreatif Direktör, TBWA\Moskova, Rusya, Gürkan Gürel, Kreatif Direktör, Tick Tock Boom, Türkiye, Bartek Klimaszewski, Kreatif Direktör, McCann Worldgroup, Polonya, Marin Kostov – Muro, İdari Kreatif Direktör ve Ortak, All Channels Communication Group, Bulgaristan, Catalin Rusu, Baş Kreatif Ortak ve CEO, Rusu+Bortun Bükreş, Romanya, Eric Schoeffler, Almanya Baş Kreatif Ekip Yöneticisi ve Avrupa İdari Kreatif Direktörü, Havas, Almanya ve David Suda, Kreatif Direktör, WMC/GREY Prag, Çek Cumhuriyeti.

WHAT Kategorisi Jüri Başkanı Tiffany Rolfe, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu yıl inanılmaz bir çalışma grubumuz vardı” Dünyanın bu bölgesinden ve ötesinden gelen yaratıcı yeteneklerden oluşan jürimiz, kısa listeleri hazırlarken yaptığımız seçimlerle ilgili pek çok harika konuşmalara yol açan büyük içgörüler ve bakış açıları getirdi. Nihayetinde hem bölgelerini hem de tüm sektörü ileriye taşıyacak çalışmaları belirledik.Çok iyi seçimler yaptığımızı ve seçimlerimizin bizler kadar herkese ilham vereceğini düşünüyoruz.”

Yarışmanın WHY kategorisi Jüri Başkanı, Brezilya'da kendi jenerasyonunun en çok ödül alan ve en etkili reklamverenlerinden biri olan Fullpack CEO'su ve CCO'su Álvaro Rodrigues, ne yazık ki Rio de Janeiro'dan seyahat ederek jüriye yerinde katılma imkanı bulamadı. Álvaro, yerine Polonya merkezli 2018 Golden Drum’da en başarılı bağımsız ajans olarak seçilen 180hearbeats + Jung v Matt’in CCO'su ve Ortağı Mikolaj Sadowski'yi atadı.

Roy Cohen, Global Kreatif Direktör, McCann Worldgroup, Londra, İngiltere (Riccardo Fregoso, İdari Kreatif Direktör ve Kreatif Başkanı, McCann WorldGroup, Fransa yerine), Mihai Costache, Grup Kreatif Direktörü, MullenLowe Romanya, Ruxandra Drilea, Kıdemli Kreatif, Publicis Romanya (Mihnea Gheorghiu, Global Kreatif Direktör, Publicis İtalya yerine), Christian Gosch, Yönetici Kreatif Direktör, Serviceplan Avusturya, Burçak Günsev,Müşteri Etkileşimi ve Satış Yetkinlik Yöneticisi, Ogilvy Istanbul, Türkiye, Eran Nir, CCO, GITAM BBDO, İsrail, Sašo Petek, Kreatif Direktör, Agencija 101, Slovenya, Artem Sinyavskiy, Kurucu ve CCO, Marvelous, Rusya ve Ivan Westerveen, Kreatif Direktör, Saatchi&Saatchi Belgrad, Sırbistan.

Kaan Öztamur

MSLGROUP Türkiye

Golden Drum Hakkında

Golden Drum Festivali, 1993 yılında o dönemde Yeni Avrupa ülkeleri de denen farklı ülkelerden yaratıcı fikirleri bir araya getirme fikriyle doğdu. Festival, bir yerin kendine özgü atmosferi anlamına gelen 'genius loci" kavramını ve yaratıcılığın genel mükemmelliğini vurguluyor. Yarışma ve kongre programı aracılığıyla ışık tuttuğu yaratıcı düşünmeye ve olumlu değişiklikler için geçilecek eyleme ilham vermeyi ve güç katmayı amaçlıyor. "Değişim İçin Yaratıcılık" sloganını benimseyen Golden Drum, odağı daha iyi yarınlar için reklamcılığa çeviriyor. Golden Drum Festivali, WARC Sıralamasına dahil edilen sekiz bölgesel ödülden biri olarak seçildi.

İlginizi Çekebilir

Hareket’E Jüri Özel Ödülü

Teknolojisi, uzman kadrosu ve üstün hizmet standartlarıyla sektörün lider markası Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, lojistik sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan 10. Atlas Lojistik Ödülleri’nde “Özbekistan Turakurgan Kombine Çevrim Elektrik Santrali ve Navoi-2 Doğal Gaz Çevrim ve Isı Santrali” projesi taşımalarıyla Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.


Protez Tırnak Ve Kalıcı Ojedeki Tırnak Mantarı Tehlikesine Dikkat!

Tırnak hastalıkları içinde önemli bir paya sahip olan tırnak mantarının zamanında tedavi edilmemesi, tırnak çekimine varan önemli sorunlara neden olabiliyor. Tırnak mantarı toprak, ıslak zemin, hayvanlar ve ortak kullanılan eşyalar gibi birçok yolla bulaşabiliyor.Son dönemlerde ise sentetik ve sıkı kıyafetler giyilmesi, kalıcı oje ve tırnak protezi uygulamaları gibi nedenlerle gençler arasında da sık görülmeye başlayan tırnak mantarı, farklı yöntemlerle tedavi edilebiliyor. Tedavi sürecinin zor ve uzun soluklu olduğunu belirten Memorial Ankara Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Nilgün Solak, tırnak mantarı enfeksiyonunun tedavisi ve korunma yöntemleri ile ilgili bilgi verdi:


6 Bin Kışlık Mont Çocuklarla Buluştu

Ülkemizde, zor kış şartlarında eğitimlerine devam eden binlerce çocuğumuz var. Bu anlamda Baumit Türkiye, çocukların minik elleri de kalpleri kadar sıcak olsun diye “Geleceğimizi Mantoluyoruz” projesini başlattı. Proje kapsamında Baumit, yıl içerisinde 6 bin çocuğu kışlık montlarla buluşturmak için bayileriyle el ele verdi. Projenin ilk adımı Bartın’da gerçekleşti. Bartın’a bağlı köy okullarındaki çocuklara 600 adet mont hediye edildi. gelecegimizimantoluyoruz.com adresinden alınan başvurularla 12 saat içerisinde kalan 2 bin mont da tükendi. Başlattıkları kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile tertemiz yüreklerin sevincine ortak oldular.


Bilkent Center’Da Sömestir Çok Eğlenceli, Çok Keyifli!

BİLKENT CENTER’DA SÖMESTİR ÇOK EĞLENCELİ,


‘Ferhangi Şeyler’ 21 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Ferhan Şensoy’un tek kişilik gösterisi ‘Ferhangi Şeyler’, 21 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de tiyatro severlerle buluşuyor.


Etiketler: Kreatif, Direktör, Golden, Drum, Direktörü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.