21 Ekim 2019 Pazartesi 11:14

GÜNDEM

26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!

Farklı disiplinlerden dünya çapında ses getiren konuşmacıları bir araya getiren Golden Drum Uluslararası Yaratcılık Festivali’nde WHAT ve WHY Yarışma Kategorilerinin kazananları düzenlenen Büyük Ödül Töreninde açıklandı.

26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

The best of WHAT ödülü Publicis İtalya tarafından Digital & Mobile başlıklı E grubuna sunulan Diesel'in "Hate Couture" çalışmasının oldu. "The Best of WHY" ödülü, aynı zamanda "The Best of Good" ödülünü almaya hak kazanan Social Good başlıklı Z grubuna McCann TLV tarafından sunulan IKEA'nın "ThisAbles" çalışmasının oldu.Çalışma, kreatif direktörler Eldad Weinberger, Nadav Pressman, Sigal Abudy ve Adrian Botan'a yılın kreatif direktörü ödülü Golden Watch'ı getirdi. Brand Grand Prix ödülüne ise IKEA layık görüldü. Telemach tarafından verilen The Golden Drum Adriatic ödülünü “I (dis)own my child” adlı çalışmasıyla McCann Beograd aldı.

30 yaşın altındaki kreatif gençlere fırsat tanıyan ve bu yıl Slovenya Turizm Kurulu ile birlikte "Slovenya, temiz ve sağlıklı sular ülkesi" başlığı altında gerçekleştirilen The Young Drummers Yarışmasının birincisi, "Mythical Water-Creatures" (Gizemli Deniz Yaratıkları) çalışmasıyla jüriyi ikna etmeyi başaran Avusturyalı Christina Pribitzer oldu.

Golden Drum Büyük Ödül Töreni ve Golden Drum Büyük Finali ile bu yıl Portoroz'da yaklaşık 1.000 kişiye ev sahipliği yapan Golden Drum Festivali başarıyla tamamlandı.

Kaan Öztamur

MSLGROUP Türkiye

Golden Drum Hakkında

Golden Drum Festivali, 1993 yılında o dönemde Yeni Avrupa ülkeleri de denen farklı ülkelerden yaratıcı fikirleri bir araya getirme fikriyle doğdu. Festival, bir yerin kendine özgü atmosferi anlamına gelen 'genius loci" kavramını ve yaratıcılığın genel mükemmelliğini vurguluyor. Yarışma ve kongre programı aracılığıyla ışık tuttuğu yaratıcı düşünmeye ve olumlu değişiklikler için geçilecek eyleme ilham vermeyi ve güç katmayı amaçlıyor. "Değişim İçin Yaratıcılık" sloganını benimseyen Golden Drum, odağı daha iyi yarınlar için reklamcılığa çeviriyor. Golden Drum Festivali, WARC Sıralamasına dahil edilen sekiz bölgesel ödülden biri olarak seçildi.

İlginizi Çekebilir

İstanbul Blue Night İle Teoman, 20 Kasım’Da Rock Müzikseverlerle Buluşacak!

1996 yılında çıkardığı ve kendi adını taşıyan ilk albümünden bu yana sayısız hit şarkıya imza atan rock müziğin başarılı sanatçısı Teoman, 20 Kasım Çarşamba günü İstanbul Blue Night sponsorluğunda IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Şehrin olmazları olduranların festival markası İstanbul Blue Night, Türk rock müziğinin en önemli temsilcilerinden Teoman ile müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.


Türk Turizm Sektöründe Finans Teknolojilerinin Kullanımı İçin Önemli Adım

Turizm sektörünün dijital dönüşümünde önemli adımlardan bir yenisi daha TÜRSAB ve iyzico iş birliğiyle hayata geçirildi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin geçtiğimiz ay başlayan dev projesi TÜRSAB Rota’nın ödeme altyapısında iyzico’nun yapay zekalı teknolojileri kullanılacak. Bu iş birliğinin Türkiye turizm sektöründe büyümeye önemli bir katkı sunması bekleniyor.


Ttyd Bahçeşehir Üniversitesi Turizm Sektörü İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) turizm sektöründe nitelikli istihdamı artırmak için güçlerini birleştirdi. Turizm sektörünün vizyoner kuruluşu TTYD, BAU işbirliği kapsamında bugünün liderlerini geleceğin liderleri ile buluşturarak yeni fikirlerin geliştirilip sektöre kazandırılmasını sağlayacak.


Es¸ı·t I·s¸e Es¸ı·t Ücret

71. Emmy Ödülleri‘nin ödül alan oyuncularından Michelle Williams, cinsiyet eşitsizliği ve eşit kazanç konusunda Emmy Ödülleri tarihine geçecek bir konuşma yaptı. Ardından da İspanya Futbol Federasyonu ile yaklaşık bir yıldır görüşmeler yapan İspanya Kadınlar 1. Futbol Ligi kulüplerinde oynayan kadın futbolculardan grev kararı geldi. Son dönemde sıkça gündeme gelen eşit işe eşit ücret konusunda toplumsal cinsiyet eşitliği savunucusu, "Eyvah CEO Doğuruyor" kitabının yazarı Murat Yeşildere, açıklamada bulundu.


Bültenekonomi İçin Yeşil Işık Yenilenebilir Enerji

"Türkiye'de Yenilenebilir Enerjiyle Sanayi Gelişimi, Ticaret Fırsatları ve İnovasyon" çalışması kamuoyu ile paylaşıldı


Etiketler: Golden, Drum, ödülü, tarafından, kreatif

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.