21 Ekim 2019 Pazartesi 11:14

GÜNDEM

26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!

Farklı disiplinlerden dünya çapında ses getiren konuşmacıları bir araya getiren Golden Drum Uluslararası Yaratcılık Festivali’nde WHAT ve WHY Yarışma Kategorilerinin kazananları düzenlenen Büyük Ödül Töreninde açıklandı.

26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

The best of WHAT ödülü Publicis İtalya tarafından Digital & Mobile başlıklı E grubuna sunulan Diesel'in "Hate Couture" çalışmasının oldu. "The Best of WHY" ödülü, aynı zamanda "The Best of Good" ödülünü almaya hak kazanan Social Good başlıklı Z grubuna McCann TLV tarafından sunulan IKEA'nın "ThisAbles" çalışmasının oldu.Çalışma, kreatif direktörler Eldad Weinberger, Nadav Pressman, Sigal Abudy ve Adrian Botan'a yılın kreatif direktörü ödülü Golden Watch'ı getirdi. Brand Grand Prix ödülüne ise IKEA layık görüldü. Telemach tarafından verilen The Golden Drum Adriatic ödülünü “I (dis)own my child” adlı çalışmasıyla McCann Beograd aldı.

30 yaşın altındaki kreatif gençlere fırsat tanıyan ve bu yıl Slovenya Turizm Kurulu ile birlikte "Slovenya, temiz ve sağlıklı sular ülkesi" başlığı altında gerçekleştirilen The Young Drummers Yarışmasının birincisi, "Mythical Water-Creatures" (Gizemli Deniz Yaratıkları) çalışmasıyla jüriyi ikna etmeyi başaran Avusturyalı Christina Pribitzer oldu.

Golden Drum Büyük Ödül Töreni ve Golden Drum Büyük Finali ile bu yıl Portoroz'da yaklaşık 1.000 kişiye ev sahipliği yapan Golden Drum Festivali başarıyla tamamlandı.

Kaan Öztamur

MSLGROUP Türkiye

Golden Drum Hakkında

Golden Drum Festivali, 1993 yılında o dönemde Yeni Avrupa ülkeleri de denen farklı ülkelerden yaratıcı fikirleri bir araya getirme fikriyle doğdu. Festival, bir yerin kendine özgü atmosferi anlamına gelen 'genius loci" kavramını ve yaratıcılığın genel mükemmelliğini vurguluyor. Yarışma ve kongre programı aracılığıyla ışık tuttuğu yaratıcı düşünmeye ve olumlu değişiklikler için geçilecek eyleme ilham vermeyi ve güç katmayı amaçlıyor. "Değişim İçin Yaratıcılık" sloganını benimseyen Golden Drum, odağı daha iyi yarınlar için reklamcılığa çeviriyor. Golden Drum Festivali, WARC Sıralamasına dahil edilen sekiz bölgesel ödülden biri olarak seçildi.

İlginizi Çekebilir

Evinizi 1 Saat İçinde 6 Defa Havalandırın

Kış aylarında evlerde, işyerlerinde ve özellikle kamusal alanlarda yeterli havalandırma yapılmaması hastalıkların da en önemli nedenlerinden birini oluşturuyor. Ancak dış ortam kirliliği, soğuk hava, klima varlığı ve camların açılıp kapanmaya uygun olmamasının ortamın havalandırmasının ihmaline neden olduğunu anlatan DoktorTakvimi.com uzmanlarından Prof. Dr. Demet Karnak, bir saat için bulunulan ortamın 6 kez cam açılarak havalandırılmasını öneriyor.


Z. Altan Elmas “Konut Satışında Sene Sonuna Doğru Toparlanma Devam Ediyor.”

Z. Altan Elmas


Aktif Bank, Afrika Çalışmalarında 175 Bin Kilometre Yol Kat Etti, 220 Banka İle İş Birliği Yaptı

Africa Investment Forum’a sponsor olan ilk Türk bankası olan Aktif Bank, son iki yılda Afrika’daki faaliyetleri kapsamında 175 bin kilometre yol kat ederek 220 banka ile iş birliği tesis etti. Afrika Kalkınma Bankası ev sahipliğinde 11-13 Kasım tarihlerinde Johannesburg’da düzenlenen etkinlik kapsamında; Afrika ülkelerindeki ticaret, yatırım ve ortaklık imkânları masaya yatırıldı.


Tek Kâr Eden Kulüp Galatasaray

KPMG Football Benchmark ekibi, Türkiye'nin dört dev kulübünün gelir-giderini analiz etti


Nutanix, Türkiye Ülke Müdürü Olarak Tarık Ertuğrul’U Atadı

Bilişim teknolojileri ve hizmet sektöründeki çalışma geçmişiyle başarısını kanıtlamış deneyimli bir yönetici olan Tarık Ertuğrul, yönetim, satış ve iş geliştirmedeki güçlü becerileriyle de öne çıkıyor. 1972 doğumlu olan Tarık Ertuğrul, Hacettepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA bölümlerinden yüksek lisans derecelerini aldı.


Etiketler: Golden, Drum, ödülü, tarafından, kreatif

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.