18 Kasım 2019 Pazartesi 14:28

GÜNDEM

28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!

28 GÜNDE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT

28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!
28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!
28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!
28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SELÜLİTSİZ, İNCECİK BACAKLAR!

Dünya iç giyiminin ünlü markalarını tek çatı altında bir araya getiren G Lingerie, ünlü Fransız markası DIM’in son teknoloji ile üretilen Selülit giderici Minimizer çorabını yoğun istek üzerine Türk kadınlarıyla yeniden buluşturdu.

Kadınların ihtiyaçlarına yönelik ürünleri Türkiye’ye getirmeye devam eden G Lingerie, her yaşa ve her tarza uygun geniş ürün yelpazesine geçtiğimiz yıl Türkiye’ye ilk kez getirdiği ve oldukça ses getiren ünlü Fransız markası DIM’in son teknoloji ile üretilen DIAM’S ACTION MINCEUR’ü bu sene yoğun talep üzerine yeniden ekledi.

Hareketsiz yaşam koşulları ve beslenme alışkanlığına bağlı olarak oluşan selülitli görünümden kurtulmak için yardımcı olan DIAM’S ACTION MINCEUR, 28 gün düzenli giyimde pürüzsüz bir cilt ve incelme sağlıyor.

Acti-mineral kristalleri ile örülmüş kumaşı sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak cilde sürekli masaj yapıyor ve mekanik bir etki yaratıyor. Şekillendirme özelliğine sahip DIAM’s, size şık bir görünüm sağlarken bir yandan da portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Hem günlük hem de özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ince çorap, uzun süre kullanım ve yıkamalarda etkisini kaybetmiyor. Selülitle savaşan kadınlar, günlük minimum 8 saat kullanımla 28 günün sonunda daha pürüzsüz ve incecik bacaklara kavuşuyor.

DIAM’S’IN MUHTEŞEM SONUÇLARI

Kadınların % 60'ında Daha İyi Elastikiyet ve Sertlik,

Kadınların % 80'inde Daha Pürüzsüz Bir Cilt sağladı.

* 24 kadın (25-50 yaş arası) üzerinde bağımsız bir laboratuvarda gerçekleştirilen testte,

28 günlük kullanımda (günde 8 saat):

Sonuçlar, her kullanıcının ağırlığına ve vücuduna bağlı olarak değişebilir.

Test, Ocak-Mart 2013 arasında gerçekleştirilmiştir

İlginizi Çekebilir

Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Etiketler: DIAM, ünlü, Kadınların, günlük, getiren

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.