20 Kasım 2019 Çarşamba 09:04

GÜNDEM

3M’Den Türkiye’Nin En Büyük Girişim Etkinliklerinden Big Bang’E Tam Destek

Bilim ve inovasyonu odağına koyan 3M Türkiye, Türkiye’nin girişimcilik ve inovasyon üssü İTÜ ARI Teknokent ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde ödül ve yatırım kazanan girişimcilerin belirlendiği Big Bang Start-up Challenge’ı bu yıl da desteklemeye devam ediyor. Erken aşama girişimleri iş dünyası ile buluşturan Big Bang Start-up Challenge 28 Kasım 2019’da Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek.

3M’Den Türkiye’Nin En Büyük Girişim Etkinliklerinden Big Bang’E Tam Destek
3M’Den Türkiye’Nin En Büyük Girişim Etkinliklerinden Big Bang’E Tam Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” söylemiyle geliştirdiği ürün ve yeniliklerle dünya çapında insan yaşamını daha kolay hale getiren 3M, girişimcilik alanında girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları, profesyonelleri bir araya getiren İTÜ Çekirdek ile yaptığı iş birliği kapsamında girişimcilere desteğini sürdürüyor. 3M Türkiye, bu iş birliği çerçevesinde ödül ve yatırım kazanan girişimcilerin belirlendiği Big Bang Start-up Challenge’ın bu yıl da destekçileri arasında yer alıyor. Erken aşama teknoloji girişimlerini iş dünyası ile buluşturan Big Bang Start-Up Challenge 28 Kasım 2019’da Uniq İstanbul’da düzenlenecek.

Her yıl Kasım ayında, teknolojik girişimlerin sahnelendiği, rekabetin yüksek olduğu ve temponun hiç düşmediği “Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi Big Bang’de girişimciler yatırımcıları etkilemek ve 21 Milyon TL’yi geçen ödül ve yatırımlardan pay almak için sahne alıyor. 3M Türkiye geçen yıl Big Bang’de, ödül kazanan Laska Enerji’ye kendilerini şirket olarak geliştirmeleri konusunda verdiği eğitimlerin yanı sıra 50 bin TL maddi destek vermişti. Laska Enerji, kauçuk bazlı atıklardan termo-kimyasal yöntemle değerli hammaddeler ve elektrik enerjisi elde edilmesini, böylece karbon salınımının azaltılmasıyla birlikte çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı amaçlıyor.

Bilimin inovatif yaklaşımlarla insan yaşamını kolaylaştıracak çözümlere dönüştürülmesini temel alan 3M, Türkiye’de Big Bang’i destekleyerek bilimi daha geniş kitlelere yaymayı, temelinde “bilim” ve “inovasyon”un olduğu girişimlerin önünü açmayı hedefliyor. Bu kapsamda Big Bang öncesi aday olarak seçtiği girişimcileri ofisinde ağırlayarak çalışanları ile de buluşturan 3M, bu yıl da aynı hedefle Big Bang’e olan desteğini sürdürüyor.

3M hakkında

3M’de biz, yaşamları iyileştirmek için bilimin gücünü kullanıyoruz. 30 milyar dolarlık ciromuz ve 90.000 çalışanımız ile 200 farklı ülkede yer alan müşterilerimize çözüm ve ürünlerimizi sunuyoruz. Küresel problemlere sunduğumuz yaratıcı çözümler hakkında bilgi almak için www.3M.com ve www.3M.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İTÜ Çekirdek Hakkında

Dünyadaki üniversite kuluçka merkezleri sıralamasında ilk 5’te yer alan İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi, fikirlerini ticarileşebilir ürün ya da hizmete dönüştürmek isteyen girişimciler için çalışmaktadır. Kurulduğu 2012 yılından beri yüzlerce girişimin aldığı desteklerle başarılı olmasını ve şirketleşmesini sağlayan İTÜ Çekirdek, ülke genelinde 2.424 girişime ve 5.432 girişimciye destek verdi. 83 milyon TL’yi aşkın yatırım alan İTÜ Çekirdek girişimlerinin toplam değerlemesi 956 milyon TL’yi aştı. Türkiye girişimcilik ekosistemini girişimlerin kalitesi, dünya piyasalarındaki başarısı ve başarılı girişim sayısı bakımından büyütmeyi hedefleyen İTÜ Çekirdek’in özel sektör ve kamu kurumlarından pek çok paydaşı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


Etiketler: Bang, Çekirdek, Türkiye, için, alan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.