6 Mayıs 2019 Pazartesi 14:24

GÜNDEM

3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren 3M, “Great Place to Work” (GPTW) Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırmada çalışan sayısı 500-2000 arasında olan şirketler kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına girdi. 3M, çalışanlarının memnuniyetini simgeleyen bu ödülü, üst üste üçüncü kez kazanmış oldu.

3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu
3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu
3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışan odaklı yönetim anlayışı ile insani etkileri yüksek kurum kültürüne sahip şirketlerin belirlendiği Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırmada 3M Türkiye üst üste üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldı. Çalışan sayısına göre 5 farklı grupta değerlendirilen araştırmada 3M, 500-2000 çalışanı olan şirketler kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülüne layık görüldü. Çalışmada; GPTW felsefesine ait güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi kavramlar analiz edildi. Bunlara ek olarak İnsan Kaynakları uygulamalarında çeşitlilik, orijinallik, kapsayıcılık, insani dokunuş ve bütünsellik faktörleri ödüle layık görülmesinde etkili oldu.

3M CEO'su Mert Büyükyazgan, Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülünü, özellikle de üç kez üst üste almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, “DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürümüzle yolculuğumuz boyunca her zaman çalışanlarımızla güvene ve şeffaflığa dayalı bir bağ kurduk. 3M olarak bizlerin en büyük önceliklerinden biri insanların yaşamını kolaylaştırmak ki bunu sadece ürettiklerimizle değil kurum felsefemizle tüm çalışanlarımızın da konfor alanlarını artırarak sağlamak istiyoruz. 3 yıldır üst üste Türkiye’nin En İyi İşverenleri’nden biri olarak seçilmemiz bize çalışmalarımızın ve ilkelerimizin doğruluğunu göstermesi açısından çok değerli. 3M’i harika bir işyeri yapanın burada çalışan harika insanlar olduğuna inanıyoruz. 3M Türkiye’yi harika bir yer olarak korumak için çalışanlarımıza ve kurum kültürümüze odaklanmayı sürdürüyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu için çıtayı daha da yukarı çekmeye ve çalışan odağımızı korumaya devam edeceğiz” dedi.

3M hakkında

3M’de biz, yaşamları iyileştirmek için bilimin gücünü kullanıyoruz. 30 milyar dolarlık ciromuz ve 90.000 çalışanımız ile, 200 farklı ülkede yer alan müşterilerimize çözüm ve ürünlerimizi sunuyoruz. Küresel problemlere sunduğumuz yaratıcı çözümler hakkında bilgi almak için www.3M.com ve www.3M.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Lider Vakıfbank Seriyi 13 Maça Çıkardı

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi'nin 18'inci haftasında Nilüfer Belediyespor'u 25-20, 23-25, 25-21 ve 25-10'luk setlerle 3-1 yenerek liderliğini sürdürdü. Ligdeki galibiyet serisini 13 maça çıkaran sarı-siyahlılar, Sultanlar Ligi'nin 19'uncu haftasında 26 Şubat Çarşamba günü deplasmanda Karayolları'yla karşılaşacak.


Yataş’Ta Yılın İlk Kampanyası Başladı

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, 02 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında hem indirimli hem hediyeli bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında tüm yatak, baza ve başlıklarda yüzde 60’a varan indirim fırsatının yanı sıra her 3.490 TL’lik set alışverişlerinde tüm tekstil ürünlerinde geçerli 400 TL’lik hediye çeki tüm Yataş mağazalarında sizleri bekliyor.


Aston Martın Db11 V8 Shadow Edıtıon Tanıtıldı

KARANLIK TARAFIN CAZİBESİ


Türk Telekom’A ‘Yılın Kurumsal Bono İhracı’ Ödülü

Türk Telekom’un 500 milyon dolarlık Eurobond işlemi, Bonds & Loans Awards tarafından ‘Yılın Kurumsal Bono İhracı’ ödülüne lâyık görüldü. Türk Telekom Finans Genel Müdür Yardımcısı Kaan Aktan, alınan ödülün, uluslararası piyasaların Türk Telekom’a olan güveninin önemli bir göstergesi olduğunu paylaştı.


Balparmak Kadınları Ve Gençleri Arıcılık Mesleğine Kazandırıyor

Balparmak Arıcılık Akademisi Kadın Liderlik Platformu Zirvesi’nde tanıtıldı


Etiketler: Türkiye, kurum, olarak, için, üste

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.