6 Mayıs 2019 Pazartesi 14:24

GÜNDEM

3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren 3M, “Great Place to Work” (GPTW) Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırmada çalışan sayısı 500-2000 arasında olan şirketler kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına girdi. 3M, çalışanlarının memnuniyetini simgeleyen bu ödülü, üst üste üçüncü kez kazanmış oldu.

3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu
3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu
3M Üç Yıl Üst Üste Türkiye’Nin En İyi İşverenlerinden Biri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışan odaklı yönetim anlayışı ile insani etkileri yüksek kurum kültürüne sahip şirketlerin belirlendiği Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırmada 3M Türkiye üst üste üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldı. Çalışan sayısına göre 5 farklı grupta değerlendirilen araştırmada 3M, 500-2000 çalışanı olan şirketler kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülüne layık görüldü. Çalışmada; GPTW felsefesine ait güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi kavramlar analiz edildi. Bunlara ek olarak İnsan Kaynakları uygulamalarında çeşitlilik, orijinallik, kapsayıcılık, insani dokunuş ve bütünsellik faktörleri ödüle layık görülmesinde etkili oldu.

3M CEO'su Mert Büyükyazgan, Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülünü, özellikle de üç kez üst üste almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, “DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürümüzle yolculuğumuz boyunca her zaman çalışanlarımızla güvene ve şeffaflığa dayalı bir bağ kurduk. 3M olarak bizlerin en büyük önceliklerinden biri insanların yaşamını kolaylaştırmak ki bunu sadece ürettiklerimizle değil kurum felsefemizle tüm çalışanlarımızın da konfor alanlarını artırarak sağlamak istiyoruz. 3 yıldır üst üste Türkiye’nin En İyi İşverenleri’nden biri olarak seçilmemiz bize çalışmalarımızın ve ilkelerimizin doğruluğunu göstermesi açısından çok değerli. 3M’i harika bir işyeri yapanın burada çalışan harika insanlar olduğuna inanıyoruz. 3M Türkiye’yi harika bir yer olarak korumak için çalışanlarımıza ve kurum kültürümüze odaklanmayı sürdürüyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu için çıtayı daha da yukarı çekmeye ve çalışan odağımızı korumaya devam edeceğiz” dedi.

3M hakkında

3M’de biz, yaşamları iyileştirmek için bilimin gücünü kullanıyoruz. 30 milyar dolarlık ciromuz ve 90.000 çalışanımız ile, 200 farklı ülkede yer alan müşterilerimize çözüm ve ürünlerimizi sunuyoruz. Küresel problemlere sunduğumuz yaratıcı çözümler hakkında bilgi almak için www.3M.com ve www.3M.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Adata İnce Ve Hızlı Taşınabilir Ssd Modeli Sc685’İ Duyurdu

19.11.2019 – Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama birimleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, yeni taşınabilir SSD modeli ADATA SC685’i duyurdu. Son derece ince ve hafif olan ürün, ufak boyutuna rağmen geniş depolama alanı ve yüksek veri aktarım hızı sunuyor.


Vodafone, Tcl Plex Akıllı Telefonu Türkiye’De Satışa Sunan İlk Operatör Oldu

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, dünyanın önde gelen mobil teknoloji üreticilerinden TCL Communication’ın kendi adını taşıyan ilk akıllı telefonu TCL PLEX’i Türkiye’de kullanıcılara sunan ilk operatör oldu. Operatör kanalında sadece Vodafone’da satışı yapılacak olan TCL PLEX akıllı telefon, tarifeye ek peşin fiyatına 12 aylık ödemeler ve 6 aylık Ekran Çözümü hediyesi ile birlikte sunuluyor.


Mimarlıkta Robotik Tasarımlar Ve 3D Baskı Dönemi

‘KALEBODUR’LA MİMARLAR KONUŞUYOR’DA ROBOTİK MİMARİ KONUŞULDU


Ibs, Küresel Sigorta Sektöründe Öne Çıkan Risklere Dikkat Çekti Şirketlerin En Büyük Endişesi Teknoloji

PWC tarafından, sigorta sektöründe öne çıkan küresel riskleri belirlemek amacıyla yapılan Banana Skins Araştırması’nda ilk sırayı teknoloji aldı. Şirketlerin en çok endişe duyduğu riskler sıralamasında teknolojiyi, siber risk, değişim yönetimi, regülasyon, yatırım performansı ve iklim değişikliği riskleri izledi.


Isınırken Tasarruf Ettiren Çözümler Koçtaş’Ta

Koçtaş, ısınırken tasarruf ettiren en iyi çözüm önerilerini en uygun fiyatlarla sunuyor. Soğuk kış günlerinde, yaşam alanlarında sıcacık bir atmosferin keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr veya Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.


Etiketler: Türkiye, kurum, olarak, için, üste

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.