29 Mart 2019 Cuma 13:52

GÜNDEM

4 Adımda Bahara Hazırsınız!

Kışın sert koşullarıyla savaşan ve bu süreçte tıraştan yıpranan cildinizin baharda daha sağlıklı görünmesinin yolu yine bakımdan geçiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, erkekler için dört adımda bahar bakımının ipuçlarını paylaşıyor.

4 Adımda Bahara Hazırsınız!
4 Adımda Bahara Hazırsınız!
4 Adımda Bahara Hazırsınız!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dışarıda muhteşem bir güneş var, doğa kendini yeniliyor. Peki ya cildiniz? Gardırobunuzdaki ceketler nasıl mevsime göre değişiyorsa, cilt bakım rutininizin de öyle olmalı. Kışın, kuru cilt ve sert hava koşullarına karşı savaşan ve bu süreçte tıraştan yıpranan cildinize bahar canlılığını taşımanın zamanı geldi. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, LUNA 2 for MEN ile sadece dört adımda yapabileceğiniz bahar bakım rutininin ipuçlarını paylaşıyor.

Temizleme: Cilt temizliği; ilkbahar ya da kış gibi herhangi bir mevsime özgü bir ihtiyaç değil. Cildinizi her zaman düzenli olarak temizlemeli, bunu bir bakım etkinliği gibi görmek yerine, hayatınızın rutini haline getirmelisiniz. Çünkü gün boyunca cildinizin maruz kaldığı hava kirliliği ve egzoz gibi dış etkenlerin yanı sıra yağlanma etkisi, gece boyunca gözeneklere yerleşerek çeşitli cilt sorunlarına neden olur. LUNA 2 for MEN cilt temizleme cihazı sayesinde yüzde biriken yağı ve kiri %99.5 oranında giderebilirsiniz. Ayrıca LUNA 2 for MEN sayesinde kullandığınız temizleme ürünleri, cildinize daha iyi nüfuz eder. Cildinizin doğal nemini kaybetmeden temizlenmesi önemlidir.

Peeling: Kış aylarında kuruyan, tıraştan yıpranan ve pul pul görünen cildinizin baharda yenilenmesi için peeling yapmanız faydalı olabilir. Eğer LUNA 2 for MEN kullanıyorsanız, yüzünüze dakika 8000 hassas dokunuş yapan T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildiniz ölü derilerden kurtulup derinlemesine temizlendiği için zaten bir adım öndesiniz. Haftada bir peeling ürünlerinden destek alarak yapacağınız bakım, cildinizde kıştan kalan izleri silmek için size yardımcı olacak.

Nemlendirme: Cildinizi sadece temizlemek yetmez, cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka nemlendirmeniz de gerekir. Sıcak ve güneşli günler yağlı ve yoğun kremleri kullanmak için pek de uygun olmadığından; su bazlı, yağsız ve hatta C vitamini içeren bir nemlendiriciyle cildinizi daha canlı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla koruma: Güneş koruyucu kremler baharda cildinizin daha iyi görünmesini sağlayan en önemli kahramanlardan biri. O olmadan güneşe çıkmayı düşünmeyin. Tabii ki yıl boyunca güneş koruyucu kullanılmalı ama baharda koruma faktörü daha yüksek bir ürün tercih etmelisiniz.

FOREO LUNA2 for MEN, Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında:

Hayatınıza değer katmayı amaçlayan İsveç merkezli FOREO tasarladığı güzellik ve bakım çözümleriyle geniş kitlelere yeni standardı sunuyor. Cesurca bir yaklaşım sergileyerek mevcut tasarımları geliştirmiyor, her şeyi sıfırdan tasarlıyoruz. Amacımız sunduğumuz kolaylıkları herkese ulaştırmak. Adımız bu nedenle FOREO, “For Everyone” (Herkes için). Profesyonel işlemlere harcanan paranın çok daha azıyla ulaşılabilen çığır açan çözümlerimizle herkesin hayatına güzellik ve mutluluk katıyoruz. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Apollo 11, 50 Yıl Önce Bugün Ay’A İnmişti. Ay Yürüyüşünde Astronotları Koruyan Teknoloji Neydi

İnsanlığın büyük adımının üzerinden 50 yıl geçti:


Omega Kaıa Gerber Zaman Ve Moda

OMEGA


Düzetme Luigi Santalucia Ve Enis İnci Yaz Modasını Değerlendirdi

Luigi Santalucia ve Enis İnci’den Yaz Modası Önerileri


Gordion Alışveriş Merkezi’Ne Yeni Müdür

Toplam 50.000 metre karelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile hizmet veren, Ankara'nın ilk yeşil alışveriş merkezi Gordion AVM’nin müdürlüğüne Selin Anıl Oktay getirildi.


Omega Dünyanın En Derinlikli Saati Seamaster Planet Ocean Ultra Deep

OMEGA SEAMASTER PLANET OCEAN ULTRA DEEP PROFESSIONAL


Etiketler: cilt, bakım, FOREO, daha, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.