26 Kasım 2019 Salı 10:35

GÜNDEM

4. Mzv Gençlik Zirvesi 22 Aralık’Ta, Zorlu Psm’De

Türkiye’de gün boyunca alanında uzman çok sayıda ismi bir araya getiren, gençlerin kariyer ve geleceklerine odaklı bir etkinlik olan MZV Gençlik Zirvesi, iham veren konuşmacıların katılımıyla 22 Aralık’ta, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

4. Mzv Gençlik Zirvesi 22 Aralık’Ta, Zorlu Psm’De
4. Mzv Gençlik Zirvesi 22 Aralık’Ta, Zorlu Psm’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek etkinlikte; merak eden, sorgulayan, kendini 21. Yüzyıl yetkinlikleri ile geliştiren gençler, iklim değişikliğinden yeni akım medyaya, yapay zekâdan engelleri aşan girişimlere uzanan birçok konudaki güncel gelişmeyi, alanında uzman isimlerden dinleme fırsatı yakalayacak.

MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut'un moderatörlüğünde gerçekleştirilecek MZV Gençlik Zirvesi’ne, Türkiye’nin farklı şehirlerinden, yaklaşık 3.000 lise ve üniversite öğrencisinin katılması bekleniyor. Gençler için ciddi bir network ortamı da sunan zirvede, ilgi çekici konu ve konukların yanı sıra sürpriz performanslar da olacak.

22 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek MZV Gençlik Zirvesi’ne, MZV bursiyerlerinin yanı sıra lise ve üniversite öğrencileri ücretsiz olarak katılabilecek. Gençler, zirveye katılmak için MZV’nin web sitesi, www.mzv.org.tr üzerinden erişecekleri formu doldurarak başvuru yapabilecek.

Mehmet Zorlu Vakfı’nın gençlerin 21. yüzyılın gerektirdiği beceri ve yetkinlikler ile donanmalarına destek vermek amacıyla düzenlediği 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı’nın bir parçası olan MZV Gençlik Zirvesi bu yıl da geçen yıl olduğu gibi sıfır atık hedefiyle gerçekleştirilecek.

Konuşmacılar:

Ahu Büyükkuşoğlu Serter / Girişimci

Barış Özcan / Storyteller - Hikaye Anlatıcısı

Uzm. Dr. Kerem Dündar / Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi, Kurucu

Emin Çapa / Deneyimli Gazeteci

Kalben / Sanatçı

Güven İslamoğlu Televizyon Programı Yapımcısı ve Sunucu / Çevre Aktivisti & Atlas Sarrafoğlu / İklim Aktivisti ve Fridays For Future Türkiye Kurucusu

Paneller:

1. Araştırmalarla Gençlik Paneli: Bekir Ağırdır, Evrim Kuran

2. Kültür Sanat Kodları Paneli: Gülşah Güray, Görgün Taner Murat Abbas,

3. Engelleri Aşan Girişimler Paneli: Sadık Ünlü, Zafer Elçik, Deniz Karaşahin

4. Yapay Zeka Paneli: Zehra Çataltepe, Emre Laleli, Taylan Kamış, Çağlar İçer

5. Yeni Akım Medya Paneli: Ruşen Çakır, Gülin Çavuş, Ahu Özyurt, Yavuz Oğhan

İlginizi Çekebilir

Teknolojinin Kadın Liderleri Ödülleri’Ne Başvurular Başladı

Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikâyeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak için Microsoft’un 2016 yılından beri hayata geçirdiği ‘Teknolojinin Kadın Liderleri’ yarışmasının 2020 yılı başvuruları başladı. Yarışmaya katılmak isteyen kadın girişimciler farklı kategorilerle 28 Şubat’a kadar internet sitesinden başvuru yapabilecek.


Basın Bilgilendirme Hearthstone Galakrond'un Uyanışı Iı. Bölüm Yayında

28.01.2020 - Galakrond’un Uyanışı’nın ikinci bölümü başladı. Kâşifler Birliği ve League of E.V.I.L. Wyrmrest’te çarpışmaya tutuştu. İki taraflı bu maceranın gelecek bölümünde her iki tarafın hikâyesini de oynamayı ihmal etme. Ayrıca Galakrond’un Uyanışı’nın her bölümünde koleksiyonuna ekleyebileceğin kartlar kazanacağını unutma!


Mehry Mu Sevgililer Günü'ne Özel Kırmızı Romantizmi & Görseller

Mehry Mu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun şık ve bir o kadar güçlü parçalarından “Maria Box” ile Sevgililer Günü için değerli ve sevgiyi temsil eden kalp formunda çanta seçeneği sunuyor.


Dünya Devi Wabco’Dan Türkiye’Ye Büyük Yatırım

Dünya devi WABCO’dan Türkiye’ye büyük yatırım


Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Etiketler: Paneli,, Gençlik, gerçekleştirilecek, Zirvesi, Yüzyıl

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.