12 Nisan 2019 Cuma 10:48

GÜNDEM

500’Ü Aşkın İş Ortağı İçin 17 Şehirde 26 Eğitim Düzenleyecek

DemirDöküm Akademi Eğitimleri ile Türkiye'yi dolaşmaya devam edecek

500’Ü Aşkın İş Ortağı İçin 17 Şehirde 26 Eğitim Düzenleyecek
500’Ü Aşkın İş Ortağı İçin 17 Şehirde 26 Eğitim Düzenleyecek
500’Ü Aşkın İş Ortağı İçin 17 Şehirde 26 Eğitim Düzenleyecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

DemirDöküm, Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile hayata geçirdiği DemirDöküm Akademi eğitimlerine bu yıl da devam ediyor. “Değer Odaklı Satış Eğitimleri” ile geçen yıl 10 ilde 355 iş ortağı için eğitim düzenleyen DemirDöküm, bu yılki eğitimi “Etkili Satış Teknikleri” üzerine gerçekleştirecek. 17 farklı şehirde düzenlenecek eğitimlere 500’ü aşkın iş ortağının katılması planlanıyor.

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, müşteri beklentilerine doğru ve hızlı yanıt vermek, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sağladığı avantajları artırmak için hayata geçirdiği DemirDöküm Akademi ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile geçen yıl hayata geçen proje kapsamında DemirDöküm, bu yıl da Türkiye’yi il il dolaşacak. Geçen yıl 10 farklı şehirde 355 iş ortağı için güçlü markaya giden yol, tüketici beklentilerini anlama, ihtiyaçlara uygun doğru çözümler sunma, ürün ve marka faydaları ile marka hizmet kalitesini "Değer Odaklı Satış Eğitimleri" ile paylaşan DemirDöküm, bu yılki eğitimleri “Etkili Satış Teknikleri” üzerine gerçekleştirecek.

MÜŞTERİ ODAKLI EĞİTİMLERLE SEKTÖRDEKİ REKABET ÇITASINI YÜKSELTİYOR

Ülke ekonomisine birçok alanda katma değer yaratan DemirDöküm, bu yılki eğitim programı kapsamında 17 şehirde 26 eğitim düzenleyerek 500'ü aşkın iş ortağına eğitim verecek. Geçen yıl ısıtma sektöründe Türkiye'nin en iyi müşteri deneyimi yaşatan firması seçilen DemirDöküm, sektördeki iddiasını daha da yukarı taşıyabilmek adına bu yılki eğitim içeriğini üniversite ile birlikte "Etkili Satış Teknikleri" üzerine kurguladı. DemirDöküm, tüketici ihtiyacını anlama, ürün ve marka sunumunu etkin bir şekilde paylaşma, satış ve satış takibi gibi başlıklarda düzenlenecek eğitimlerle iş ortaklarının profesyonel becerilerini artırmayı, 2019 yılında müşteri memnuniyetini ve satışları en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

SEKTÖRÜN İLK SATIŞ KİTABINI HAZIRLADI

DemirDöküm bu yıl kurgulanan eğitim programıyla bir ilke daha imza atarak “Etkili Satış Teknikleri” eğitimi için sektörün ilk satış kitapçığını iş ortaklarına tanıttı. DemirDöküm personeli, yetkili satıcılar ve alt satış noktalarına özel olarak hazırlanan “DemirDöküm Etkili Satış Rehberi” kitabı; müşteri ihtiyacını anlama, müşteriyi ikna etme ve müşteri memnuniyetini artırma gibi konularda satış personellerine ışık tutması amacıyla hazırlandı. Mağaza satış sürecinin 7 adımı olan Hazırlı Hazırlık, Takip, Karşılama, İhtiyacı Anlama, Ürün ve Marka Sunumu, Satış Kapatma ve Takip süreçlerinde müşteri memnuniyetinin nasıl en üst seviyede tutulacağına dair önemli bilgilerin yer aldığı “DemirDöküm Etkili Satış Rehberi”; birçok farklı sektörde geçerliliği kanıtlanmış bilgiler içeriyor.

İlginizi Çekebilir

Viyana’Nın Gerçek Kahve Temsilcisi İstanbul’Da Helmut Sachers Roastery Açıldı

---


Yeni Mevsim Twıst Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu’Yla Kanatlanmaya Hazır!

YENİ MEVSİM TWIST PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU’YLA KANATLANMAYA HAZIR!


Şirketlerin Siber Güvenliklerini Zayıflatan 10 Boşluk

SİBER GÜVENLİKTE GÖZ ARDI EDİLEN 10 BOŞLUK


Raf Simons X Eastpak İlkbaharyaz 2020 Koleksiyonu

Eastpak ve Raf Simons uzun süredir devam eden birlikteliklerini yeni bir koleksiyonla taçlandırarak işbirliklerinin onuncu bölümünü kutluyorlar.


Tügiad Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu “Sanayi Ve Tarım Odaklı Büyümeliyiz”

TÜGİAD GENEL BAŞKANI ANIL ALİRIZA ŞOHOĞLU “SANAYİ VE TARIM ODAKLI BÜYÜMELİYİZ”


Etiketler: DemirDöküm, Satış, eğitim, Etkili, müşteri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.