10 Aralık 2019 Salı 10:34

GÜNDEM

8 Ülkenin Hasta Dernekleri İstanbul’Da Bir Araya Geldi

İmmüno-onkolojik tedavilerin ülkemize kazandırılmasında öncü bir rol üstlenen Bristol-Myers Squibb (BMS), 3-4 Aralık tarihlerinde ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilen CEETII bölgesinden 8 farklı ülkeden 31 hasta derneğinin de katılım gösterdiği 5. Onkoloji Hasta Derneği Zirvesi’ne katıldı. Hasta derneklerini daha da geliştirecek, hastalara umut ışığı olacak, birbirinden önemli projelerin bir araya geldiği zirvenin bu yılki temasını R.I.S.E Against Cancer oluşturdu.

8 Ülkenin Hasta Dernekleri  İstanbul’Da Bir Araya Geldi
8 Ülkenin Hasta Dernekleri  İstanbul’Da Bir Araya Geldi
8 Ülkenin Hasta Dernekleri  İstanbul’Da Bir Araya Geldi
8 Ülkenin Hasta Dernekleri  İstanbul’Da Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kanser alanında sağkalım ve yaşam kalitesi beklentilerini yükseltmek için çalışmalar yürüten Bristol-Myers Squibb (BMS), 3-4 Aralık tarihlerinde İstanbul Hilton Maslak’ta düzenlenen Orta & Doğu Avrupa, Rusya, Türkiye, İsrail & Hindistan bölgesi 5. Onkoloji Hasta Derneği Zirvesi’ne katılım gösterdi. Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya, Rusya, İsrail ve Polonya olmak üzere toplam 8 farklı ülkeden 31 hasta derneğinin katıldığı zirvenin teması R.I.S.E Against Cancer oldu.

Hastalar için farkındalık yaratmak adına geliştirilecek birçok projenin görüşüldüğü ve farklı ülkelerin hasta derneklerinden katılımcıların birbirini beslediği bu önemli zirvede, ‘rol’, ‘yenilik’, ‘strateji’ ve ‘empati’ kavramlarını barındıran R.I.S.E kelimesinin ayrıntıları üzerinde konuşuldu. Önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarda; son bilimsel gelişmeler, stratejik iş birlikleri, hastaların yaşadıkları süreç boyunca onlarla empati kurulması ve hasta derneklerinin rolü ve önemi paylaşıldı.

Hasta derneklerini buluşturan bu önemli zirvenin İstanbul’da düzenlenmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Bristol-Myers Squibb Türkiye Ruhsatlandırma Direktörü Tülfer Sezer konuşmasında; “Bristol-Myers Squibb olarak 130 yılı aşkın süredir zorlu hastalıklarla mücadelelerinde hastalara yardımcı olan yenilikçi ilaçları keşfetmeyi, geliştirmeyi ve onlara ulaştırmayı misyon ediniyoruz. Türkiye’de 20 yılı aşan bir geçmişle çalışmalarımızı immüno-onkoloji, hematoloji, immünoloji, viroloji gibi alanlarda yoğunlaştırıyoruz. Hastaların yaşamlarını bilim aracılığıyla dönüştüren dünyanın lider biyofarma şirketi olma vizyonuyla hastalarımızı odağımıza alıyor ve onlar için durmadan çalışıyoruz. Hastalara ve hasta yakınlarına olan sorumluluğumuzun farkındayız ve her zaman bu bilinçle adımlarımızı atıyoruz. Hastalar için çıktığımız bu zorlu yolda amacımız; sevgiyle gülümseyen yüzler ve geleceğe umutla bakan gözler görmek. İşte tam da bu noktada hastalarımızın mücadelelerinde onlara destek oluyor, yaptığımız her yenilikçi çalışmayı bu bilinçle yürütüyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

E Ticaret Tiyatrosu Başladı

Ticimax E-ticaret Sistemleri tarafından 2 yıldır her ay ücretsiz olarak düzenlenen “E-ticaret Sohbetleri” etkinlik zincirinde artık müşteri memnuniyeti konusu tiyatro ile işleniyor.


Çocuklarınız Yarıyıl Tatilinde De Yeterli Ve Dengeli Beslenmeye Devam Etsin

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, yarıyıl tatilinde çocukların beslenme düzeninin tatile girmemesi gerektiğine dikkat çekerek ebeveynler için önemli ipuçları paylaşıyor.


All Star’In Yıldız Bebeğine Çiçeksepeti’Nden 1000 Liralık Ödül

ING Basketbol Süper Ligi Resmi Sponsoru ÇiçekSepeti, bu sene 17’incisi düzenlenen Türkiye Süper Ligi yıldızlarının yer aldığı ING All-Star 2020 organizasyonunda düzenlediği bebek yarışmasının birincisi Yavuz Selim bebek oldu. ÇiçekSepeti, en hızlı emekleyen bebeğe 1000 TL’lik hediye çeki armağan etti.


‘Ferhangi Şeyler’ 21 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Ferhan Şensoy’un tek kişilik gösterisi ‘Ferhangi Şeyler’, 21 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de tiyatro severlerle buluşuyor.


Bilkent Center’Da Sömestir Çok Eğlenceli, Çok Keyifli!

BİLKENT CENTER’DA SÖMESTİR ÇOK EĞLENCELİ,


Etiketler: için, Türkiye, hasta, Bristol-Myers, Squibb

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.