29 Mart 2019 Cuma 11:20

GÜNDEM

A.C.E Awards’Tan Bmw'ye Bir Mükemmellik Ödülü Daha Geldi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar.com tarafından dördüncü kez ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Sikayetvar.com tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen ve bir yıl boyunca elde edilen 400 bin verinin incelenmesiyle belirlenen Achievement in Customer Excellence 2019 (A.C.E Awards) ödüllerinde BMW bir kez daha "Otomotiv Üst Segment Sektör Birinciliği" ödülünün sahibi oldu.

A.C.E Awards’Tan Bmw'ye Bir Mükemmellik Ödülü Daha Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şikayetvar.com tarafından Ankara’da düzenlenen, 21 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası 38 markanın temsilcileriyle hazır bulunduğu törende BMW, kendi alanında ödül alan marka olmayı başardı. Her yıl kullanıcıların katıldığı anketler üzerinden elde edilen veriler doğrultusunda ‘Müs¸teri Deneyim Endeksi’ adını verdiği ve en iyi müşteri deneyimi sağlayan firmaları belirleyen Sikayetvar.com, A.C.E Awards ile markaların başarılarını tescilliyor.

“En İyi Müşteri Deneyimini Yaşatan Firmaları” belirlemeyi amaçlayan araştırma, şikayetlerden elde edilen veriler ışığında, firmaların müşterilere dönüş hızı, şikayet çözüm süreci, çözüm hızı, sonuçtan memnuniyet ve teşekkür oranlarını esas alarak bir değerlendirme yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Funda Arar’Dan Zafer Bayramına Özel Konser

FUNDA ARAR’DAN ZAFER BAYRAMINA ÖZEL KONSER


Kahve Dünyası Algötür, Eşsiz Lezzetleri Ve Özel İndirimleriyle Okan Üniversitesi’Nde!

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın özel konsepti Kahve Dünyası Algötür’ün yeni mağazası, Okan Üniversitesi’nde açıldı. Tuzla Kampüsü’ndeki yemekhanenin yanında yer alan ve kendine ait bir bahçesi de bulunan mağazada; öğrenci, akademisyen ve çalışanları birbirinden eşsiz lezzetler bekliyor.


Burberry İlkbaharyaz 2019 Gözlük Koleksiyonu

Riccardo Tisci’nin Burberry için hazırladığı koleksiyon kapsamında podyumda boy gösteren İlkbahar/Yaz 2019 kadın ve erkek gözlükleri, İngiliz modaevi için Tisci tarafından tasarlanan ilk güneş gözlüğü koleksiyonu olma özelliği taşıyor.


İşte Türkiye'yi Dünya İkinciliği'ne Taşıyan Projeler

TÜRK MÜTEAHHİTLERİ, GELENEKSEL PAZARLARI AŞTI:


Türkiye’Nin İlk Kamu E Spor Tesisi Üsküdar’Da Kurulacak! Üsküdar Belediyesi, Kamunun İlk E Spor Festivaline İmza Attı

TÜRKİYE’NİN İLK KAMU E- SPOR TESİSİ ÜSKÜDAR’DA KURULACAK!


Etiketler: müşteri, elde, edilen, veriler, hızı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.