29 Mart 2019 Cuma 11:20

GÜNDEM

A.C.E Awards’Tan Bmw'ye Bir Mükemmellik Ödülü Daha Geldi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar.com tarafından dördüncü kez ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Sikayetvar.com tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen ve bir yıl boyunca elde edilen 400 bin verinin incelenmesiyle belirlenen Achievement in Customer Excellence 2019 (A.C.E Awards) ödüllerinde BMW bir kez daha "Otomotiv Üst Segment Sektör Birinciliği" ödülünün sahibi oldu.

A.C.E Awards’Tan Bmw'ye Bir Mükemmellik Ödülü Daha Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şikayetvar.com tarafından Ankara’da düzenlenen, 21 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası 38 markanın temsilcileriyle hazır bulunduğu törende BMW, kendi alanında ödül alan marka olmayı başardı. Her yıl kullanıcıların katıldığı anketler üzerinden elde edilen veriler doğrultusunda ‘Müs¸teri Deneyim Endeksi’ adını verdiği ve en iyi müşteri deneyimi sağlayan firmaları belirleyen Sikayetvar.com, A.C.E Awards ile markaların başarılarını tescilliyor.

“En İyi Müşteri Deneyimini Yaşatan Firmaları” belirlemeyi amaçlayan araştırma, şikayetlerden elde edilen veriler ışığında, firmaların müşterilere dönüş hızı, şikayet çözüm süreci, çözüm hızı, sonuçtan memnuniyet ve teşekkür oranlarını esas alarak bir değerlendirme yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Görseller Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Vestel Sektörünün 21 Yıldır Aralıksız İhracat Şampiyonu

Vestel ihracat şampiyonluğu ödülünü


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Etiketler: müşteri, elde, edilen, veriler, hızı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.