6 Nisan 2020 Pazartesi 09:03

GÜNDEM

A101’Den ‘’Hayattan Ödün Verme’’ Hastane Destek Ve Dayanışma Programı

Dünya ile birlikte Türkiye’nin de içinde bulunduğu virüsle mücadele sürecini ilk günden itibaren büyük bir dikkat ve duyarlılıkla takip eden A101, bu zor dönemde en ön saflarda savaş veren sağlık teşkilatımıza destek oluyor.

A101’Den ‘’Hayattan Ödün Verme’’ Hastane Destek Ve Dayanışma Programı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye çapında belirlenen 37 pandemi hastanesine destek veren A101 aynı zamanda hastalık riskini göğüsleyerek toplum sağlığını korumak için özveriyle çalışan sağlık çalışanları ve hasta yakınlarının da günlük temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

Destek paketi; çamaşır suyu, toz deterjan, yer temizleyicileri, sabun, şampuan, diş macunu, diş fırçası, ıslak havlu, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, süt, su, çay, kahve, kek gibi pek çok temel ihtiyaç ürünlerini içeriyor.

İhtiyaçların doğru bir şekilde belirlenebilmesi için öncelikle İstanbul’daki Şişli Etfal, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Sultan 2.Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri ile görüşerek listeleri hazırladıklarını belirten A101 yetkilileri ‘’Covid19 ile mücadele sürecinde sağlık çalışanları ve hastanede kalan hasta yakınları bu süreçten en ağır şekilde etkilenmekteler. Bizler A101 ailesi olarak, bu zorlu süreci olabildiğince temel ihtiyaçlarından ödün vermeden atlatabilmelerine yardımcı olmak istedik. Hastanelerde sağlık çalışanları ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarını karşılama adına hazırlıklarımızı yaptık. Hayattan Ödün Verme Programı ile yaygın lojistik ağımızı kullanarak pandemi hastanelerine ihtiyaçları ulaştırdık. A101 olarak Türkiye’nin iyileşme hareketinin parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz.’’ dedi.

A101, gönderdiği bu paketler ile 32 ilimizde toplam 37 pandemi hastanesine destek sağlamış oldu.

A101 Hakkında:

Perakende sektörünün en yaygın zinciri olan A101, Türkiye’nin 81 ilinde, 956 ilçesinde ve 9000 market ile faaliyet göstermektedir. Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2020 Raporu’na göre Dünya’nın en hızlı büyüyen beşinci şirketi olan A101 yaklaşık 50.000 çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün öncüsü olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’nin en büyük 20 şirketi arasında yer alan A101 zincir marketlerinde; müşterilerine düşük fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Gölbaşı Camileri Yarına Hazır

Gölbaşı camileri dezenfekte edildi…


Gefco Covid 19 Döneminde Hava Ve Deniz Birimlerini Yeniden Yapılandırarak Çözümlerini Genişletiyor

Müşteri odaklılığını artırmak ve sanayi, otomotiv ve yaşam bilimleri/sağlık temalarını içeren üç ana sektörde işleri hızlandırmak için GEFCO’nun Hava ve Deniz birimi yeni liderlik yaklaşımını ve yeniden yapılanma planlarını duyurdu.


Türkiye’De Tüketicilerin %38’İ Sosyal Medya Faaliyetlerini Devlet Denetimine Açmaya Hazır

Kaspersky, insanların sosyal puanlama sistemlerine ve bu sistemlerin bir parçası olmaya bakış açılarını ele aldığı “Sosyal kredi ve güvenlik: Puanlama dünyasını kucaklama” başlıklı raporunu yayınladı. Bu rapora göre, Türkiye’de tüketicilerin %38’i, vatandaşların güvenliği için devletin sosyal medya faaliyetlerini denetlemesine sıcak bakıyor. Araştırmaya Türkiye’den katılanların %68’i bir çevrim içi mağazadan özel bir teklif alabilmek için özel verilerini paylaşabileceğini söyledi. Ancak Türkiye’den ankete katılanların %44’ü, veri odaklı otomatik sistemlerin nasıl çalıştığını bilmediğini dile getirdi.


Yaza Cildinizi Yumuşacık Ve Pürüzsüz Bir Şekilde Hazırlayın

Güneşli yaz sezonu için geri sayım başladı. Bütün kış hayalini kurduğunuz piknikler ve plaj tatillerine haftalar kala gardırobunuz ile birlikte cilt bakım rutininizi de değiştirmenin vakti geldi


Anadolu Hayat Emeklilik’Ten Acentelerine Koronavirüs Salgını Sürecinde Tam Destek

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını kapsamında, hızla önlemlerini alarak acenteleri için koruyucu tedbir ve destekleri hayata geçirdi.


Etiketler: A101, Türkiye, temel, pandemi, sağlık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.