22 Mayıs 2019 Çarşamba 10:16

GÜNDEM

Ab’Den Kaçuv’A Hibe Desteği

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri” projesiyle Avrupa Birliği desteğiyle yürütülen “Sivil Toplum Destek Programı II”kapsamında hibe almaya hak kazandı.

Ab’Den Kaçuv’A Hibe Desteği
Ab’Den Kaçuv’A Hibe Desteği
Ab’Den Kaçuv’A Hibe Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2000 yılından bu yana çoğunluğu şehir dışından gelen ve ekonomik nedenlerle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklara uygun tedavi ortamının yaratılmasını sağlamak için faaliyet gösteren Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), AB Başkanlığı tarafından Avrupa Birliği (AB) desteğiyle yürütülen, Sivil Toplum Destek Programı-II kapsamında, “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri” projesiyle hibe almaya hak kazandı.

KAÇUV, 11 ay sürecek bu Proje ile;

Proje faaliyetleri neticesinde düzenli ve sürdürülebilir bir kaynak geliştirme yapısına kavuşan KAÇUV, tedavi gören çocuklar için hedef odaklı çalışmalar yürütüp daha fazla çocuğa umut olacak.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Hakkında:

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, 2000 yılında çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kuruldu. Vakfın temel amacı maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamaktır. Ayrıca kanser ile mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamının yaratılması vakfın öncelikli hedefleri arasında yer alır.

Bu duyurunun içeriğinden sadece <Kanserli Çocuklara Umut Vakfı> sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği Başkanlığı’nın görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.

Sivil Toplum Destek Programı – II

2018 yılında hayata geçirilen Sivil Toplum Destek Programı, ikinci dönem projeleri Avrupa Birliği finansal desteğiyle 1 Nisan 2019 itibarıyla 31 proje ile başladı. Kısa adı ile CSSP-II Hibe Programı toplam 3.000.000 avroluk bütçesiyle, STK'ların politika ve karar alma süreçlerine katılımını ve etkinlilerini artırabilmek üzere gelişme girişimlerini destekleyen bir programdır.

Hibe programı daha iyi bir sivil diyalog, katılım ve itibar için STK’ların kapasitelerinin artırılması özel hedefiyle politika ve karar alma süreçlerine daha aktif demokratik katılım yoluyla sivil toplumun gelişiminin desteklenmesi genel hedefine hizmet etmektedir.

Bu kapsamda projeler,

- STK’ların idari ve finansal sürdürülebilirliğini artırmak;

- Aktif yurttaşlığı ve/veya STK’ların yerel, ulusal veya uluslararası düzeyde karar alma süreçlerine katılımını teşvik etmek;

- STK’ların şeffaflığını ve hesap verebilirliğini güçlendirmek.

gibi öncelik alanlarına yönelik uygulamaların gerçekleştirmesine olana sağlamaktadır.

Sivil Toplum Destek Programı II'nin teknik uygulamasından Avrupa Birliği Başkanlığı sorumlu olup, Merkezi Finans ve İhale Birimi Programın ihale makamıdır.

Bu duyurunun içeriğinden sadece <Kanserli Çocuklara Umut Vakfı> sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği Başkanlığı’nın görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Amazon.Com.Tr’Den Yeni Yıl Hediye Rehberi

ISTANBUL, 12.12.2019- Amazon.com.tr, yeni yıl hediyesi seçme ve uzun alışveriş kuyruklarında bekleme zahmetini giderecek ‘Yeni Yıl Hediye Rehberi’ni duyurdu. Türkiye’deki tüm müşterilerini birçok farklı kategori altında gruplandırdığı yılbaşına özel hediye seçenekleriyle karşılayan Amazon.com.tr, “Yeni Yıl Hediye Rehberi”yle hediye seçme derdine son veriyor. Teknoloji meraklılarından kitap kurtlarına, aktif yaşayanlardan moda ikonlarına, oyunseverlerden ev kuşlarına kadar birçok farklı ilgi alanına hitap eden farklı hediye seçeneklerini kategorilendiren Amazon.com.tr’de her bütçe ve zevke uygun hediye alternatifleri yer alıyor.


Doğal Kozmetik Sektörü Türkiye’De Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Döviz kurlarında, ham madde fiyatları ve kiralardaki yükselişe rağmen Türkiye’deki doğal kozmetik sektörü büyümeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı’nın yaptığı çalışmaya göre, sektör her sene ortama yüzde 10 büyüyor. Ancak buna rağmen Türkiye’deki yerlü üretim sadece yüzde 10 oranında.


Türk Ve İtalyan Yatırımcılara Üçüncü Ülkelerde İşbirliği Çağrısı

Türk ve İtalyan yatırımcılara üçüncü ülkelerde işbirliği çağrısı


Eminevim Düzenlediği Sempozyumla Kentsel Dönüşüm Modelini Tanıttı

EMİNEVİM DÜZENLEDİĞİ SEMPOZYUMLA KENTSEL DÖNÜŞÜM


Dmd Hastalarına Destek Zamanı

13/12/2019


Etiketler: Avrupa, Birliği, Çocuklara, Umut, ların

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.