1 Mayıs 2019 Çarşamba 17:09

GÜNDEM

Abbvie 5. Kez Türkiye’Nin “En İyi İşvereni” Seçildi

Global biyofarma şirketi AbbVie, Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen ‘’Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında üst üste 5. kez ödüle layık görüldü. 2019 yılı sonuçlarına göre AbbVie, 250-500 çalışan kategorisinde liderliğe hak kazanarak 5. kez Türkiye’nin “En İyi İşvereni” seçildi. Ayrıca “Pharma’nın En İyi İşvereni”, 5. Yıl Özel Başarı Ödülü, ve İş&Yaşam Dengesi Özel Ödülü olmak üzere toplam 4 ödüle layık görüldü.

Abbvie 5. Kez Türkiye’Nin “En İyi İşvereni” Seçildi
Abbvie 5. Kez Türkiye’Nin “En İyi İşvereni” Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, Mayıs 2019 – Great Place to Work Enstitüsü® dünyada 38 yıldan beri, her yıl 16 milyonun üzerinde çalışanı temsil eden 7.000’den fazla kuruluşla çalışarak en iyi işverenleri ödüllendiriyor. Bu kapsamda Türkiye’de de 7 yıldır Great Place to Work Enstitüsü® tarafından yapılan ‘’En İyi İşverenler’’ araştırmasının 2019 yılı sonuçları açıklandı. Değerlendirilen 92 firma arasından 31 şirket ödüle layık görüldü. Gerçekleştirilen ödül töreninde, yenilikçi yaklaşımla dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik çözümler geliştirmeye odaklanmış global biyofarma şirketi AbbVie, 250-500 çalışan kategorisinde 5. kez Türkiye’nin “En İyi İşvereni” seçildi. Ayrıca “Pharma’nın En İyi İşvereni”, “5. Yıl Özel Başarı Ödülü” ve “İş&Yaşam Dengesi Özel Ödülü” olmak üzere toplam 4 ödüle layık görüldü.

AbbVie Türkiye Genel Müdürü Dr. Mete Hüsemoğlu aldıkları ödülle ilgili şu açıklamada bulundu: ‘’Bu yıl 5. kez bu özel ödülü aldık. Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen bu araştırmada, “En İyi İşveren” olarak seçilmekten dolayı son derece gururluyuz. İnsan odaklı ve çalışan memnuniyetini önceliklendiren yaklaşımımız, başarıya ulaşmamızdaki en önemli etken. Keyifle çalıştığımız bir kültür yaratmanın takdir edildiğini gösteren bu ödüller, bizleri mutlu ediyor” dedi.

Great Place to Work® Enstitüsü Avrupa Hakkında

Great Place to Work® Enstitüsü Avrupa, Avrupa genelindeki ülkelerde yapılan En İyi İş Yerleri anketlerine katılan şirketler arasından Avrupa’daki En İyi Çok Uluslu İş Yerleri'ni seçmektedir. Ülke genelinde yapılan anketler, çalışan anketi Trust Index© ve yönetim anketi Culture Audit© sonuçlarını bir araya getiren aynı temel metodolojiye sahiptir. Çalışanların düşünceleri bu değerlendirmenin en önemli unsurudur.

AbbVie Hakkında

AbbVie araştırmaya dayalı global bir biyofarma şirketi olarak, dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik yenilikçi ve ileri tedaviler geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Şirketin misyonu uzmanlığını, işine adanmış çalışanlarını ve yenilikçiliğe yönelik benzersiz yaklaşımını kullanarak, başlıca dört alanda faaliyet göstermektedir: immünoloji, onkoloji, viroloji ve sinir bilimleri. AbbVie çalışanları, 75’ten fazla ülkede her gün dünyanın dört bir yanındaki insanlar için sağlık çözümlerini iyileştirmek üzere çalışmaktadır. AbbVie hakkında daha fazla bilgi için www.abbvie.com ve www.abbvie.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. @abbvie’yi Twitter, Facebook, Linkedin ve Instagram’da; @ abbvieturkiye’yi Twitter, Facebook ve Instagram’da takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Suç Ve Ceza'da Panorama "Adalet Terazisi" Ve "Beyaz Perdede Adalet"

Festival Basın Koordinasyonu


Airbus Sürdürülebilir Tedarik Zincirinde Yeniden Kullanılabilir Ambalajlar İçin Gefco İle Çalışacak

Multimodal tedarik zinciri çözümlerinde dünya lideri olan GEFCO, daha temiz ve çevre dostu bir tedarik zincirine geçişi desteklemek adına havacılık sektöründe dünya lideri olan Airbus ile anlaşma imzaladı. 30 yılı aşkın bir süredir yeniden kullanılabilir ambalajlamada uzmanlığı bulunan GEFCO, Airbus'un tek kullanımlık ambalajlarını tekrar kullanılabilir ve katlanabilir konteynırlarla değiştiriyor. Bu ortaklık, her iki şirketin de havacılık sektöründeki verimliliğini artırırken en katı çevre standartlarını yerine getirme taahhütlerini gösteriyor.


Güzelliğin Yolu Artık Pera’Dan Geçiyor

Türkiye’nin en klasikleşmiş caddesi olan İstiklâl Caddesi, 24 saat kesintisiz akan hayatıyla her gün 3 milyondan fazla kişiyi ağırlayarak İstanbulluların ve şehre gelen turistlerin en popüler destinasyonu olmayı sürdürüyor. Son iki asırdır birbirinden şık mağazalara ev sahipliği yapan cadde, güzellik ve moda tutkunlarının daimi uğrak noktaları arasında. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun en popüler ürünleri artık İstiklâl Caddesi üzerindeki Sephora mağazasında güzellik meraklılarına sunuluyor.


Atasun Optik 250. Mağazasını Açtı

Atasun Optik, 250. mağazasını Adana’da açtı. Açılışta konuşan Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın “250. noktamızla yatırım hedeflerimizi büyütmeye devam ediyoruz. Gelecek yıllardaki hedefimiz, optik perakende sektöründeki başarımızı ilerleterek, sektördeki öncü konumumuzu Türkiye’nin en büyük perakende zincirleri arasına taşımak” dedi.


İklimlendirme Sektörünün İhracat Atağı Devam Ediyor!

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği ( İSİB ), Türkiye iklimlendirme sanayi ihracatının 2019 yılının 10 aylık döneminde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2.7 artarak 3 milyar 869 milyon dolara çıktığını açıkladı.


Etiketler: AbbVie, Great, Place, Avrupa, Work

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.