1 Mayıs 2019 Çarşamba 17:09

GÜNDEM

Abbvie 5. Kez Türkiye’Nin “En İyi İşvereni” Seçildi

Global biyofarma şirketi AbbVie, Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen ‘’Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında üst üste 5. kez ödüle layık görüldü. 2019 yılı sonuçlarına göre AbbVie, 250-500 çalışan kategorisinde liderliğe hak kazanarak 5. kez Türkiye’nin “En İyi İşvereni” seçildi. Ayrıca “Pharma’nın En İyi İşvereni”, 5. Yıl Özel Başarı Ödülü, ve İş&Yaşam Dengesi Özel Ödülü olmak üzere toplam 4 ödüle layık görüldü.

Abbvie 5. Kez Türkiye’Nin “En İyi İşvereni” Seçildi
Abbvie 5. Kez Türkiye’Nin “En İyi İşvereni” Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, Mayıs 2019 – Great Place to Work Enstitüsü® dünyada 38 yıldan beri, her yıl 16 milyonun üzerinde çalışanı temsil eden 7.000’den fazla kuruluşla çalışarak en iyi işverenleri ödüllendiriyor. Bu kapsamda Türkiye’de de 7 yıldır Great Place to Work Enstitüsü® tarafından yapılan ‘’En İyi İşverenler’’ araştırmasının 2019 yılı sonuçları açıklandı. Değerlendirilen 92 firma arasından 31 şirket ödüle layık görüldü. Gerçekleştirilen ödül töreninde, yenilikçi yaklaşımla dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik çözümler geliştirmeye odaklanmış global biyofarma şirketi AbbVie, 250-500 çalışan kategorisinde 5. kez Türkiye’nin “En İyi İşvereni” seçildi. Ayrıca “Pharma’nın En İyi İşvereni”, “5. Yıl Özel Başarı Ödülü” ve “İş&Yaşam Dengesi Özel Ödülü” olmak üzere toplam 4 ödüle layık görüldü.

AbbVie Türkiye Genel Müdürü Dr. Mete Hüsemoğlu aldıkları ödülle ilgili şu açıklamada bulundu: ‘’Bu yıl 5. kez bu özel ödülü aldık. Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen bu araştırmada, “En İyi İşveren” olarak seçilmekten dolayı son derece gururluyuz. İnsan odaklı ve çalışan memnuniyetini önceliklendiren yaklaşımımız, başarıya ulaşmamızdaki en önemli etken. Keyifle çalıştığımız bir kültür yaratmanın takdir edildiğini gösteren bu ödüller, bizleri mutlu ediyor” dedi.

Great Place to Work® Enstitüsü Avrupa Hakkında

Great Place to Work® Enstitüsü Avrupa, Avrupa genelindeki ülkelerde yapılan En İyi İş Yerleri anketlerine katılan şirketler arasından Avrupa’daki En İyi Çok Uluslu İş Yerleri'ni seçmektedir. Ülke genelinde yapılan anketler, çalışan anketi Trust Index© ve yönetim anketi Culture Audit© sonuçlarını bir araya getiren aynı temel metodolojiye sahiptir. Çalışanların düşünceleri bu değerlendirmenin en önemli unsurudur.

AbbVie Hakkında

AbbVie araştırmaya dayalı global bir biyofarma şirketi olarak, dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik yenilikçi ve ileri tedaviler geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Şirketin misyonu uzmanlığını, işine adanmış çalışanlarını ve yenilikçiliğe yönelik benzersiz yaklaşımını kullanarak, başlıca dört alanda faaliyet göstermektedir: immünoloji, onkoloji, viroloji ve sinir bilimleri. AbbVie çalışanları, 75’ten fazla ülkede her gün dünyanın dört bir yanındaki insanlar için sağlık çözümlerini iyileştirmek üzere çalışmaktadır. AbbVie hakkında daha fazla bilgi için www.abbvie.com ve www.abbvie.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. @abbvie’yi Twitter, Facebook, Linkedin ve Instagram’da; @ abbvieturkiye’yi Twitter, Facebook ve Instagram’da takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İbb, Türkiye İle Buluşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 81 ilin hemşeri derneklerinin temsilcileriyle buluşacak. 25 Şubat’ta gerçekleşecek “Hemşehri Dernekleri Çalıştayı’nın kapanış konuşmasını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.


Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar! Küçükçiftlik Bahçe Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


İhracatın Yıldızları Zirvedeki Yerini Alıyor

Türkiye’ye 2019 yılında 13 milyar 302 milyon dolar döviz kazandıran Ege İhracatçı Birlikleri, bu ihracata büyük katkı sağlayan 56 üyesini ödüllendirecek.


20. Yaşındaki Fiat Doblo'ya Özel Seri!

Fiat Doblo, başarılarla dolu 20 yılı geride bıraktı. 2000 yılından günümüze sınıfının öncüsü olan ve Türkiye’nin ihracat ağırlıklı hafif ticari araç üretim merkezi olmasında önemli rol oynayan Doblo’nun yıldönümü için özel bir seri hazırlandı. Sınıfına ismini veren Doblo’nun, üretimi 2020 adetle sınırlandırılan “20’nci Yıl Özel Serisi” Şubat ayında internet üzerinden ilk 20 kişiye ön satış uygulamasıyla birlikte pazara sunuluyor.


Balparmak Kadınları Ve Gençleri Arıcılık Mesleğine Kazandırıyor

Balparmak Arıcılık Akademisi Kadın Liderlik Platformu Zirvesi’nde tanıtıldı


Etiketler: AbbVie, Great, Place, Avrupa, Work

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.