12 Haziran 2019 Çarşamba 14:25

GÜNDEM

Abbvie Gönüllüleri Toçev’Li Çocukların Bisiklet Heyecanına Ortak Oldu

İstanbul, Haziran 2019 – Global biyofarma şirketi AbbVie, tüm AbbVie ülkelerinde 10-14 Haziran tarihlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiği Olasılıklar Haftasında, çalışanlarıyla beraber bu kez çocukların yaşamlarına dokunacak bir etkinlik düzenledi.Bu etkinlik kapsamında Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ile iş birliği yapan AbbVie Türkiye, 289 çalışanının katılımıyla İstanbul’da 25 çocuğun bisiklet hayalini gerçekleştirdi.

Abbvie Gönüllüleri Toçev’Li Çocukların Bisiklet Heyecanına Ortak Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Global biyofarma şirketi AbbVie’nin 2014 yılında tüm dünyada başlattığı çalışan gönüllülüğü programı Olasılıklar Haftası, her yıl daha fazla AbbVie çalışanının dahil olduğu projelerle devam ediyor. 2018 yılında tüm dünyada 50’den fazla ülkede, 9 binin üzerinde çalışanın, 37 bin saatten fazla zaman ayırdığı Olasılıklar Haftasında bu yıl AbbVie Türkiye, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) iş birliğiyle gerçekleştirdiği gönüllülük aktivitesinde 25 çocuğun bisiklet heyecanına ortak oldu. Aktivite kapsamında 289 AbbVie gönüllüsü 25 ekibe ayrıldı, etkin bir takım çalışmasıyla demonte bisikletlerin parçalarını birleştirdi ve bu bisikletleri süsleyip hediye ettikleri çocuklara birer mektup yazdı. AbbVie gönüllülerinin sevinci, aktivite alanına çocukların katılması ile birlikte ikiye katlandı. Bisikletlerini alan çocuklar, AbbVie Gönüllüleri ile birlikte keyifli dakikalar geçirdi. AbbVie çalışanları ‘’Olasılıklar Haftası’’ ile ilgili heyecanlarını ve duygularını #AbbVieGivesBack hashtag’i ile sosyal medyadan paylaştı.

AbbVie Hakkında

AbbVie araştırmaya dayalı global bir biyofarma şirketi olarak, dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik yenilikçi ve ileri tedaviler geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Şirketin misyonu uzmanlığını, işine adanmış çalışanlarını ve yenilikçiliğe yönelik benzersiz yaklaşımını kullanarak, başlıca dört alanda faaliyet göstermektedir: immünoloji, onkoloji, viroloji ve sinir bilimleri. AbbVie çalışanları, 75’ten fazla ülkede her gün dünyanın dört bir yanındaki insanlar için sağlık çözümlerini iyileştirmek üzere çalışmaktadır. AbbVie hakkında daha fazla bilgi için www.abbvie.com ve www.abbvie.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. @abbvie’yi Twitter, Facebook, Linkedin ve Instagram’da; @ abbvieturkiye’yi Twitter, Facebook ve Instagram’da takip edebilirsiniz.

TOÇEV

1994’te “Okumak her çocuğun hakkıdır” diyerek çıktığı yolda, okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi - manevi destek veriyor. Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışıyor.

25 yıldır, Türkiye’de eğitimle ilgili sorunların çözümü için çalışan TOÇEV, değerli destekçilerinden aldığı güçle, binlerce çocuğun eğitimini destekliyor, hayata geçirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle milyonlarca çocuğun hayatında farklı konularda farkındalık oluşturuyor. 25 yılda, 7 milyonun üstünde çocuğun hayatına dokunmuş olmanın gururunu yaşıyor, aynı hız ve istekle çalışmalarına devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Reebok Ve Adidas Birlikte Sunar Instapump Fury Boost™

90’lı yılların ikonik sneaker modeli Reebok Instapump Fury’nin cesur tasarımı, adidas'ın devrim yaratan Boost™ teknolojisiyle bir araya geldi ve sektörde çığır açacak yepyeni bir modeli, Instapump Fury Boost™'u ortaya çıkardı.


Bu Sektörde Çok İş Var!

TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli: “Türkiye, anne/bebek ve çocuk tekstilinde 2 milyar dolarlık ihracat payıyla dünya liderliğine oynuyor. Son birkaç yılda 20 kat büyüyen firmalar var. E-ihracat kanallarıyla KOBİ ve girişimcileri de sisteme dahil edersek bu sektörde global lider oluruz.”


Rosalıa, “El Mal Querer” Albümüyle Latin Grammy Ödüllerini Topladı!

14 Kasım Perşembe günü gerçekleşen 20. Latin Grammy Ödülleri’nde Rosalia geceye damgasını vurdu!


Güneş Gözlüğü Kategorisinde En İyi E Ticaret Platformu Atasun Optik Seçildi

ECHO Awards sonuçlarına göre Güneş Gözlüğü Kategorisinde müşterisine en iyi e-ticaret deneyimini yaşatan marka Atasun Optik oldu.


Türktraktör’Den İkinci Ar Ge Merkezi

TürkTraktör, İstanbul’daki 2. Ar-Ge Merkezi için ‘VII. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni’ninde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan Ar-Ge merkezi sertifikasını aldı.


Etiketler: AbbVie, fazla, çocuğun, için, Olasılıklar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.