28 Kasım 2019 Perşembe 10:47

GÜNDEM

Acer P5 Serisi Projektörlerden Hem İş Hem Eğlence İçin Üst Düzey Performans

Acer P5 serisi projeksiyonlar, aydınlık ortamlarda dahi parlak görüntüler yansıtabilen 4000 lümen parlaklık değerindeki lambasıyla öne çıkıyor.

Acer P5 Serisi Projektörlerden Hem İş Hem Eğlence İçin Üst Düzey Performans
Acer P5 Serisi Projektörlerden Hem İş Hem Eğlence İçin Üst Düzey Performans
Acer P5 Serisi Projektörlerden Hem İş Hem Eğlence İçin Üst Düzey Performans
Acer P5 Serisi Projektörlerden Hem İş Hem Eğlence İçin Üst Düzey Performans
Acer P5 Serisi Projektörlerden Hem İş Hem Eğlence İçin Üst Düzey Performans
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Serideki P1555 ve P1655 modelleri, iki yıl lamba garantisinin yanı sıra Acer’ın “Dayanıklılık Sözü”yle de rakiplerinden sıyrılıyor.

Acer’ın renk işleme teknolojisi ve canlı renk üretimiyle öne çıkan projeksiyon serisi P5, yüksek kontrast oranı, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu özellikleriyle aynı anda hem profesyonellere hem de oyun ve ev sineması tutkunlarına hitap ediyor. 4000 lümenlik parlaklık sunan seri, yeterince karanlık olmayan ofis içi benzeri ortamlarda dahi son derece rahat görünürlük sağlıyor. Kristal parlaklığında görüntüler üretebilen P1555 ve P1655, EcoPro modunda kullanıldığında 20.000 saate kadar varan lamba ömrü sunuyor.

Renk Geliştirme Teknolojileriyle Multimedya İçeriklerde Maksimum Keyif

Acer’ın P5 serisi projeksiyon cihazları kullanıcıların sadece iş hayatını kolaylaştırmakla kalmıyor, eşsiz görüntü teknolojileriyle eğlenceli anlara da eşlik ediyor. Acer’ın LumiSense, ColorBoost3D ve Color Safe II teknolojileri en gerçekçi renk yelpazesini sunduğu gibi multimedya içeriklerden alınan keyfi de maksimuma çıkarıyor. Öte yandan görüntülerdeki açık renkli sahnelerin parlaklığından feragat etmeden siyah seviyesini dinamik olarak ayarlamaya yardımcı DynamicBlack 10.000:1 kontrast özelliği, P5’in lamba gücünü optimum seviyede ayarlayabilmesine yardım ediyor. Kullanıcılara ise yüksek kontrastlı, siyahların daha siyah beyazların ise etkisini yitirmediği görüntülerin tadını çıkarmak kalıyor.

Mavi Işık Filtresiyle Göz Yorgunluğu Minimuma İniyor

P5 serisi, güçlü renk işleme performansıyla görüntüyü geliştiren teknolojilerinin yanı sıra kullanıcıların göz yorgunluğunun da önüne geçen BlueLightShield özelliğine sahip. İçeriği otomatik olarak analiz eden BlueLightShield, filtreye ihtiyaç olmayan sahnelerde korumayı kapatarak istenmeyen renk değişimleri yaşanmasını engelliyor. Mavi ışığın seviyesini yüzde 30 oranında azaltmayı başaran bu teknoloji sayesinde izleyicilerin gözleri daha az etkileniyor.

Görüntü ve Seste Fark Yaratan Özellikler

P5 serisi ofislerdeki toplantı odalarına yüksek performansı taşımanın da ötesine geçerek, yalnızca 8,3 ms’lik gecikme süresi ve 10.000:1 kontrast oranı gibi oyuncuları ve sinema severleri yakından ilgilendiren teknik özellikleriyle eğlence için de iddiasını ortaya koyuyor. 1080p çözünürlükte 120Hz tazeleme hızıyla son derece akıcı görüntüler sunan seri, en hızlı aksiyon sahnelerinde dahi gecikme yaşatmıyor. P1555 ve P1655’in harici bir ekipmana olan ihtiyacı ortadan kaldıran 10W’lık dahili hoparlörleri ise ister iş sunumları ister multimedya içeriklerde yüksek ses kalitesiyle görüntülerin yarattığı etkiyi ikiye katlıyor.

P5 serisi projektörlerin 7 gün 24 saat aralıksız çalışmayı ifade eden non-stop yansıtma özelliği, tam zamanlı görüntü yansıtmaya ihtiyaç duyabilecek müze ve benzeri mekanlarda kullanım alanı sunuyor. Öte yandan opsiyonel olarak sunulan Wireless dongle, kablosuz bağlantı imkanını sağlarken akıllı cihazlara yüklenen eDisplayPro uygulaması ile tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlardan kolayca görüntü aktarılabiliyor.

Acer’dan Kullanıcılara “Dayanıklılık Sözü”

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer P5 serisi projektörler (P1555 ve P1655) 5.499 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

© 2018 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

İlginizi Çekebilir

Parasız Kaldılar, Soyunuyorlar! Ünlü Oyuncular Cansel Elçin Ve Reha Özcan Yeni Tiyatro Oyunu Çıplak Vatandaşlar’Da Striptizci Rolünde!

PARASIZ KALDILAR, SOYUNUYORLAR!


Bülten Dünyanın En Büyük Crème De La Mer Enstalasyonu İstanbul Havalimanı'nda!

Mükemmel La Mer Deneyimi:


Tüsad'dan Corona Virüsü Bilgilendirmesi

Çin’in Wuhan kentinde yaşanan corona viral salgın haberlerine ilişkin açıklama yapan Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Enfeksiyon Çalışma Grubu Başkanı Doç. Dr. Berna Kömürcüoğlu, üst solunum yolu enfeksiyonları ile benzer belirtiler gösteren corona virüsü ile ilgili bilgilendirme yaptı


Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde "Atoderm Senin Şehrinde" Projesinin İkinci Durağı İzmir Oldu...

Ceyda Düvenci moderatörlüğünde ‘Atoderm Senin Şehrinde’ projesinin ikinci durağı İzmir oldu!


Watsons’Tan Yeni Reklam Kampanyası İle 2020’Ye Yepyeni Bir Başlangıç!

Türkiye’nin en sevilen güzellik ve kişisel bakım markası Watsons yeni yıla yeni reklam kampanyası ile başladı!


Etiketler: Acer, serisi, renk, P1555, P1655

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.