29 Ağustos 2019 Perşembe 12:01

GÜNDEM

Acer Predator, Red Dot Marka Ödülünü Kazanan İlk Oyuncu Markası Oldu

Acer’ın oyunculara yönelik markası “Predator”, 2019 Red Dot Marka Ödülü’nü kazanarak, 54 ülkeden 8679 adayın değerlendirildiği bu ödüle layık görülen ilk oyuncu markası oldu. Acer ayrıca Swift 7, Swift 5, Acer Chromebook 715, Acer Chromebook 11 dizüstü bilgisayarları ve Predator XB3 serisi oyuncu monitörleriyle de 2019 Red Dot Ürün Tasarımı ödülüne layık görüldü. Son ödüller Acer markası ve ürün yeniliklerinin tüm dünyada kabul gördüğünü gösterdi.

Acer Predator, Red Dot Marka Ödülünü Kazanan İlk Oyuncu Markası Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Red Dot Marka Ödülü için aday olanlar, markanın vizyonu ve değerlerine, bunların etkili pazarlama stratejileriyle nasıl iletildiğine ve rakiplerinden farklarına göre değerlendiriliyor. “Predator” markası oyunculara “Gücünüzü Toplayın” diyerek onları yeni dünyaları keşfetmeye çağırıyor. Acer bu marka ruhunu desteklemek için oyuncu bilgisayarları, monitörleri ve aksesuarlarından oluşan kapsamlı bir ürün portföyü geliştirdi. Bu ürünlerle e-spor turnuvalarına katıldı ve kendi turnuvalarını düzenledi. Acer ayrıca okullar ve devlet kurumlarıyla birlikte çalışarak oyuncuların antrenman yapabileceği oyun merkezleri açmak için çalışmalar yürüttü.

Yeniden tasarlanan 14 inç boyutundaki Swift 7 dizüstü bilgisayar, inanılmaz derecede ince ve hafif. Ürün 9,95 mm ile 1 cm’in altında kalınlığa ve 890 gram ile 1 kg’ın altında ağırlığa sahip. Üretimde kullanılan magnezyum lityum ve magnezyum alüminyum alaşımları, aynı kalınlıktaki standart alüminyum alaşımlardan iki ila dört kat daha güçlü olmalarının yanı sıra yüzde 20 ila 35 daha hafifler. Bu da dizüstü bilgisayarın 1 kg’ın altında olmasını sağlıyor. Acer bunlara ek olarak, şık ve seramik benzeri bir yüzey oluşturmak için mikro-ark oksidasyonlu bir kaplama kullandı.

Acer Swift 5 (SF515-51T) dünyanın 15,6 inç ekranlı en hafif dizüstü bilgisayarı olarak piyasaya çıktı. Herkesin kıskanacağı bir bilgisayar isteyenler için tasarlanan Swift 5, bir kilogramdan hafif (990 g) şık kasasında olağanüstü performans sunuyor. Gün boyu üretkenlik için 10 saate kadar pil ömrü sunan Swift 5, Windows 10 ve büyük ekran ile verimli ve güçlü bir deneyim yaşatıyor. Swift 5’in Full HD 1920x1080 IPS[1]dokunmatik ekranının 5,87 mm’lik ultra ince çerçeveleri, ürünün %87,6 gibi inanılmaz bir ekran gövde oranına sahip olmasını sağlayarak etkileyici bir izleme deneyimi oluşturuyor. Geniş izleme açıları, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla birlikte video izlemeyi kolaylaştırıyor.

Acer Chromebook 715, ayrı bir nümerik klavyeye sahip piyasadaki ilk Acer Chromebook modeli. Geniş ekran sayesinde nümerik klavye için yeterli alan elde ediliyor. Bu sayede perakende, finans ve hizmet sektörlerinde bulut üzerinden çalışanlar ve bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) alanlarında faaliyet gösterenler verileri rahatlıkla girebiliyor. Buna ek olarak, Acer Chromebook 715’in arka aydınlatmalı klavyesi karanlık ortamlarda da çalışmayı sağlıyor. 15,6 inç IPS[1]ekran sayesinde birden fazla uygulama ve sekmeyi canlı Full HD 1920 x 1080 çözünürlükte görebilmek mümkün. Chromebook 715, standart ve dokunmatik ekran seçenekleriyle geliyor.

Eğitim sektörü için tasarlanan, sağlam ve dayanıklı Acer Chromebook 11, çoğu darbeye ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı. Üründe tercihen yer alan 4G LTE[2] bağlantısı sayesinde istenilen her yerde verilere erişmek mümkün. Destekli kasa ve menteşeler sayesinde bükülmelere ve baskıya daha dayanıklı hale gelen cihaz, öğrenciler çantalarına gelişi güzel atsa bile sorun yaşatmıyor. Ayrıca, köşeleri koruyan yapı ve kauçuk korumalı klavye de Chromebook’un 48 inç (122 cm) yükseklikten düşmelere dayanmasını sağlıyor. Bu özellikler sayesinde Chromebook, taşınırken darbe alsa veya sıradan düşse bile koruma altında oluyor. Arka kısımdaki kaymaz yüzey ise tutuşu kolaylaştırarak cihazın öğrencilerin elinden kaymasını engelliyor.

Predator XB3 serisi oyuncu monitörleri, inanılmaz bir oyun deneyimi arayan oyunculara hitap ediyor. Oyunlara etkileyici 4K ultra yüksek çözünürlükle (3840x2160) hayat veren ürün, seri hareket eden görüntülerde yırtılma yaşanmadan oyun oynamaya imkan veriyor ve harika akıcı görüntüler sağlayan yüksek 144 Hz yüksek yenileme hızına sahip. Çıkış cihazının kare hızına uyum sağlayarak ekran yırtılmalarını ortadan kaldıran NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisi, benzersiz bir deneyim oluşturan akıcı bir oyun sunuyor. DCI-P3 renk alanının %90’ını kapsayan geniş renk gamına sahip IPS[1] panel, göz alıcı canlı renkler ve daha derin siyahlar oluşturuyor. Daha da canlı renkler için VESA DisplayHDR™ 400 sertifikasına sahip olan ürün daha iyi kontrast ve renk doğruluğu sunarak AAA oyunları tam da olması gerektiği gibi oynamayı sağlıyor.

Red Dot Ürün Tasarımı Ödülleri 2019’a 55 ülkeden toplam 5500 aday başvurdu.

[1] Burada bahsedilen tüm markalar ve ürün adları ilgili şirketlerin ticari markalarıdır ve yalnızca ürünleri anlatmak veya tanımlamak için kullanılmaktadır.

[2] 4G LTE hızı ve imkânı bölgeye göre değişebilir.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

© 2019 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

İlginizi Çekebilir

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A, Internatıonal Hotel Awards’Dan 4 Ödül Birden

NIKKI BEACH RESORT & SPA BODRUM’A,


Video New Holland, "Toplu Bakım Günü"Nde Türkiye'nin 81 İlinde 3 Bin 500 Traktörün Bakımını Gerçekleştirdi

6 Aralık 2019- Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda Toplu Bakım Günü gerçekleştirdi.


New Holland, "Toplu Bakım Günü"Nde Türkiye'nin 81 İlinde 3 Bin 500 Traktörün Bakımını Gerçekleştirdi

6 Aralık 2019- Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda Toplu Bakım Günü gerçekleştirdi.


Rıot Games, Üçüncü Parti Geliştiricilerle Oyun Yayınlamak İçin Yeni “Rıot Forge” Markasını Duyurdu!

Riot Games, League of Legends evrenini genişleterek tüm dünyadaki oyunculara ulaştırmak amacıyla oluşturduğu Riot Forge markasını duyurdu. Geçtiğimiz Ekim ayında yeni oyunlarını duyuran Riot Games’in girişimi, daha önce hiç görülmemiş yeni oyun deneyimleri çıkaracak ve şirketin araştırma ve geliştirme projelerinde yer alarak yeni oyunlara da katkıda bulunacak.


Samsung İnovasyon Merkezi’Nde Belediyelerin Dijital Dönüşümü Masaya Yatırıldı

Samsung İnovasyon Merkezi’nde


Etiketler: Acer, için, Chromebook, sahip, ürün

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.