29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:48

GÜNDEM

Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini, 2019 Computex Altın D&İ Ödülü Kazandı

Predator Triton 900 oyuncu dizüstü bilgisayarı, üst seviye ConceptD 500 masaüstü bilgisayar, ince ve hafif Swift 7, Acer OJO 500 Windows Karma Gerçeklik Başlığı ve aiSage sınır bilişim cihazı da ödül kazanan diğer ürünler oldu. 90 şirketten 222 ürünün aday olduğu ödüller; aralarında üniversite, girişim sermayesi, endüstriyel tasarım, medya ve daha fazlasının bulunduğu farklı disiplinlerden gelen 20 kişilik jüri tarafından belirlendi.

Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini, 2019 Computex Altın D&İ Ödülü Kazandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“PC ürünlerimiz ve yeni çalışmalarımızın getirdiği yeniliklerin Computex d&i ödüllerinde takdir görmesi bizi mutlu etti. Bu ödüller, Acer’ın iki taraflı dönüşüm sürecinde ne kadar kararlı olduğunu ve yüzünü geleceğe döndüğünü kanıtlıyor.” diyen Acer Eş COO’su Tiffany Huang, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ar-Ge çalışmalarımızda yeniliklerin peşinde koşmayı sürdürerek kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlıyoruz.”

Predator Thronos Oyuncu Kabini –Tam bir oyuncu üssü

Predator Thronos, yeni nesil oyuncular için yepyeni bir oyun kabini deneyimi sunuyor. 1,5 metre uzunluğunda çelik bir yapıya sahip olan ürün, beyaz veya mavi hatlara sahip çift ton siyah rengiyle etkileyici görünüyor. Oyun içindeki etkilere göre titreyen koltuk, kullanıcının kendisini oyunun içinde gibi hissetmesini sağlıyor. Thronos’un ayarlanabilir koltuğu; ergonomik oturma bölümü tasarımına, ayak koyma yerine ve 140 derece arkaya yatabilen bir kabine sahip. Üründe üç adet 27 inç oyuncu monitörüne ve Predator oyuncu bilgisayarına yetecek kadar yer bulunuyor. Predator masaüstü bilgisayar, üç adet Predator monitör ve aksesuarlarla bir araya geldiğinde, Thronos bir oyuncu kabininden çok bir oyuncu üssüne dönüşüyor.

Akıllı Parkmetre Sistemi - Otoparkların Geleceği

Akıllı parkmetre sistemi; kapsamlı park uygulaması, parkmetreler ve sürücülerin cep telefonları üzerinden uygun park yerlerini gerçek zamanlı olarak görebildiği ve Acer’ın akıllı parkmetrelerine ödeme yapabildiği bir yönetim arayüzünden meydana geliyor. Uygulama, kullanıcıları istedikleri park yerine en iyi yoldan götürüyor. Böylece sürücüler zamandan tasarruf ediyor, trafik ve karbon salımı azalıyor. Sensörler ve görüntü tanıma teknolojisi arabaların park alanına girdiğini veya alanı terk ettiğini tespit ediyor, ardından park ücreti hesaplanıyor. Bu sayede, park yerleri ve ücretleri çok daha verimli şekilde yönetilebiliyor.

Predator Triton 900 - Dönüştürülebilen Oyuncu Dizüstü Bilgisayarların Evrimi

Yeni bir biçime sahip olan Predator Triton 900 oyuncu dizüstü bilgisayarında, 17 inç ekranı döndüren, açan veya yatıran, CNC ile işlenmiş Ezel Aero Hinge™ menteşe bulunuyor. Kullanıcılar dört farklı kullanım modu arasından tercih yapabiliyor: Triton 900 serisinin trackpad’i klavyenin yanında bulunuyor. Böylece kullanıcılar hem klavye hem de trackpad ile oyun oynarken ellerini daha doğal bir şekilde yerleştirebiliyor. Trackpad yalnızca 23,75 mm (0,94 inç) inceliğinde.

ConceptD 500 – Tasarımcıların Aradığı Yüksek Performans

ConceptD 500 film yapımcıları, animasyon sanatçıları, ürün tasarımcıları ve içerik üreticilere yönelik güçlü bir masaüstü bilgisayar. Üç soğutma fanıyla kasa içinde optimum termal hava akımı elde ediliyor. Üçgen şekilli ön panelden giren hava ConceptD 500’ün kasasının içinde dolaşıyor. 40 dB’lik gürültü seviyesi ise dikkat dağıtmayacak kadar sessiz. ConceptD 500’ün kasası beyaz kaplaması ve yumuşak hatlarıyla minimalist bir tasarıma sahip. Kompakt boyutlara sahip bu kasa hemen her çalışma alanına sığabiliyor. Kasanın üst kısmında ise ahşap görünümlü bir desen yer alıyor.

Swift 7 Ultra Kompakt Dizüstü Bilgisayar - Yüzde 92’lik Etkileyici Ekran Gövde Oranı

Yeniden tasarlanan Swift 7 inanılmaz derecede ince ve hafif. Ürün 9,95 mm (0,39 inç) ile 1 cm’in altında kalınlığa ve 890 gram (1,96 pound) ile 1 kg’ın altında ağırlığa sahip. Üretimde kullanılan magnezyum lityum ve magnezyum alüminyum alaşımları, aynı kalınlıktaki standart alüminyum alaşımlardan iki ila dört kat daha güçlü olmalarının yanı sıra yüzde 20 ila 35 daha hafifler. Bu da dizüstü bilgisayarın 1 kg’ın altında olmasını sağlıyor. Acer bunlara ek olarak, şık ve seramik benzeri bir yüzey oluşturmak için mikro-ark oksidasyonlu bir kaplama kullandı.

Acer OJO 500 Windows Karma Gerçeklik Başlığı: Modüler Tasarımda Etkileyici Deneyim

Ayrılabilir tasarıma sahip ilk Windows Karma Gerçeklik Başlığı olan Acer OJO 500’ün kafa bandını çıkarmak ve başlığı kolayca temizlemek mümkün. Acer OJO 500, dahili bir göz bebeği mesafesi (IPD) çemberine ve göz bebeği mesafesini (göz bebekleri arasındaki mesafe) ölçmek için patentli bir akıllı uygulamaya sahip. VR başlıklarında bir ilk olarak, entegre ses sistemi sesi dahili hoparlörlerden kullanıcının kulaklarına yönlendiren patentli ses borusu tasarımı kullanıyor.

aiSage, çalışmalarını gerçek zamanlı iş zekasıyla kolaylaştırmak ve geliştirmek isteyen şirketlere güçlü bir canlı yayın analitik çözümü sunuyor. Cihaz; analitik, makine öğrenimi, video oynatma, diğer işlemler ve Amazon Web Services (AWS) IoT için AWS’ye bağlı cihazlardan güvenli bir şekilde video yayını yapılmasını sağlayan Amazon Kinesis Video Streams çözümünü destekliyor.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, kendini insanların hayatlarını iyileştirecek yenilikçi ürünlerin geliştirilmesine, tasarlanmasına, pazarlanmasına, satışına ve desteğine adayan bir donanım, yazılım ve servis şirketidir. Acer tarafından sunulan ürünler arasında bilgisayarlar, ekranlar, projektörler, sunucular, tabletler, akıllı telefonlar ve giyilebilir cihazlar yer almaktadır. Şirket ayrıca Nesnelerin İnterneti’ni bir araya getiren bulut çözümleri de geliştirmektedir. 2016’da 40. yılını kutlayan Acer, dünyanın en büyük 5 bilgisayar şirketinden biridir. 7000’den fazla çalışanı bulunan şirket 160’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

© 2018 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

İlginizi Çekebilir

Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Gastronomi Turizminin Liderleri Turizm Yatırımcıları Forumu Tıf’De Buluşuyor

Gastronomi Turizminin Liderleri


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Minikler Yarıyılda Maceraya Doyacak

Sanattan spora, sağlıktan eğlenceye, gastronomiden modaya kadar sayısız mağaza ve etkinlikle hizmet veren İstMarina AVM, çocukları birbirinden keyifli aktivitelerle buluşturmaya devam ediyor.18-25 Ocak tarihleri boyunca gerçekleşecek olan Slime Fest, renkli atölyeler ile macera dolu bir deneyim yaşatacak.


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Etiketler: Acer, sahip, Predator, oyuncu, park

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.