25 Mart 2019 Pazartesi 16:28

GÜNDEM

Adana'da Neler Oluyor

Seçime yaklaşılan son haftada Adana'da kimin dağıttığı meçhul broşürler tepki topluyor. 'Bu bir halk ayaklanmasıdır' başlığı ile dağıtılan broşürlerde HDP parti logosu kullanılarak 'Metropollerde millet ittifakını destekliyoruz' ibaresi yer alıyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sözlü "Adana bunu bilir"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Başkan Hüseyin Sözlü katıldığı Fox TV canlı yayınında Adana'da gerçekleşen Millet ittifakı destekli soru üzerine şu bilgileri vermişti: "Adana bunu bilir, onu bilir. O konuda yeniden polemiğe girip burada zamanımı onunla tüketmek istemiyorum"

HDP logolu broşür "METROPOLLERDE MİLLET İTTİFAKINI DESTEKLİYORUZ"

HDP logosu ile dağıtılan broşürlerde ise şunlara yer veriliyor:

"BU BİR HALK AYAKLANMASIDIR

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimler demokrasi ve yerinden yönetim mücadelesi için büyük bir dönüşümü başlatacağı gibi, aynı zamanda kayyuma, tetikçi anlayışa, otoriter rejime karşı da bir demokrasi referandumudur. AKP-MHP ittifakı yaşanacak bir seçim yenilgisinin başkanlık sistemini, dolayısıyla rejimi tartışmalı hale getireceğini çok iyi biliyor ve seçime “beka” sorunu olarak bakıyor. Halbuki, ülkenin ve toplumun bir beka sorunu değil, AKP-MHP ittifakının ve iktidarının bir beka sorunu vardır.

METROPOLLERDE MİLLET İTTİFAKINI DESTEKLİYORUZ

HDP-CHP-İYİ PARTİ-SAADET"

İlginizi Çekebilir

Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı

Türkiye’de “Sıfır Atık” uygulaması ile başlayan poşetlerin ücretlendirilmesinden sonra poşet kullanımının yüzde 80’e yakın azaldığı gözlemlendi.


Favori Diziniz Bitti. Sırada Ne Var

Game of Thrones’un son bölümü yayınlandıktan sonra dizinin tüm dünyadaki fanları için bir dönem sona erdi. Philips TV, izleyecek bir kült dizisi olmayanlara yeni dizi önerileri listesi hazırladı.


“Uluslararası Deniz Hukuku Yaz Akademisi” Başlıyor

“Deniz Hukuku Kapsamlı Bir Şekilde Kadir Has Üniversitesi’nde Ele Alınacak”


Twitter'da Kadınlar Dünya Kupası'nı Nasıl Takip Edersiniz

FIFA Kadınlar Dünya Kupası, dünyanın en yetenekli kadın futbolcularını, global seyircisiyle ekranda buluşturuyor.


Lumada Video Insights İle Şehir Hayatı Daha Güvenli Ve Konforlu!

Hitachi Vantara’nın video analitik çözümü Lumada Video Insights, kamera teknolojileri ve veri bilimini bir araya getirerek uzun vadede şehir planlamasına ve şehirlerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olurken, günlük konularda da vatandaşlara kolaylık sağlıyor. Trafik yoğunluğu, park alanları kullanımı gibi konularda ihtiyacın belirlenmesinde yöneticilere bilgi sağlayabilen Lumada, binlerce insanın yapabileceği işi tek başına yapıyor.


Etiketler: Adana, bilir, beka, sorunu, Sözlü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.