8 Kasım 2019 Cuma 11:43

GÜNDEM

Adata’Dan İşletmeler İçin Im2p33e8 Pcıe Gen3x4 M.2 2280 Ssd

08.11.2019 – Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama birimleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, son kullanıcılara olduğu gibi işletmelere yönelik de pek çok ürün sunuyor. Marka bu bağlamda, işletmeler için sunduğu endüstriyel veri depolama çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Firmanın duyurusunu yaptığı ADATA IM2P33E8 PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD sahip olduğu güvenlik özellikleri, geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve yüksek hız sayesinde veri merkezleri, güvenlik ve ulaşım gibi sektörler için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Adata’Dan İşletmeler İçin Im2p33e8 Pcıe Gen3x4 M.2 2280 Ssd
Adata’Dan İşletmeler İçin Im2p33e8 Pcıe Gen3x4 M.2 2280 Ssd
Adata’Dan İşletmeler İçin Im2p33e8 Pcıe Gen3x4 M.2 2280 Ssd
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yüksek Hız Yüksek Güvenlik

ADATA’nın PCIe Gen3x4 arabirimini kullanan M.2 formundaki yeni SSD modeli NVMe 1.3 teknolojisinden de faydalanarak saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3200MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor. Bu sayede ürün, 5G, AI ve IoT gibi büyük miktarda verinin hızlı bir şekilde işlenmesini ve aktarılmasını gerektiren teknolojilerin etkili biçimde kullanılmasında büyük fark yaratabiliyor. 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen IM2P33E8 M.2 SSD, 256GB ile 2TB arasında değişen kapasite seçenekleriyle geliyor. Ayrıca ürünün 0°C ila 70°C arasında çalışabilen normal sürümü yanında -40°C ila 85°C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilen dayanıklı bir sürümü de bulunuyor.

Tasarımında veri güvenliğine de son derece önem verilen ADATA IM2P33E8, Uçtan Uca Şifreleme (E2E) yanında AES ve TCG Opal şifreleme teknolojileri ile kullanıcılarının verilerini daima güvende tutuyor.

Üstün Üretim Kalitesi

ADATA, ürünlerinin kalite, uyumluluk ve güvenilirlik gibi özellikler yönünden tüm standartları karşıladığından emin olmak için SSD’lerini çok sıkı bir dizi performans ve sağlamlık testinden geçirerek üretiyor. Firmanın testlerinden geçmeyi başaran 3D TLC yongalarla üretilen ADATA IM2P33E8, 2 milyon saati aşan bir Hatalar Arası Ortalama Zaman (MTBF) değerine sahip.

Ayrıca ürün, SSD’nin durumu, yıpranma derecesi ve kalan ömrü gibi pek çok veriyi görmeyi sağlayarak SSD yönetimini çok kolaylaştıran SSD Toolbox yazılımıyla birlikte geliyor. Çıkış tarihi ülkelere göre değişiklik gösterebilen ADATA IM2P33E8 hakkında daha fazla bilgi edinmek için industrial.adata.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

###

ADATA Hakkında

Dünyanın en büyük DRAM modülü ve USB flash bellek tedarikçilerinden biri oran ADATA Technology, aralarında hafıza kartları, katı hal diskler (SSD) ve taşınabilir depolama ünitelerinin de olduğu çözümler sunmaktadır. Mobil cihazlar için taşınabilir güç kaynakları da üreten ADATA aynı zamanda gelişmiş LED aydınlatma ürünleri alanında da dünyanın önde gelen markalarından biri haline gelmiştir. ADATA ürünleri iF Design Award (Almanya), Red Dot Award, CES Best of Innovations Award, Good Design Award (Japonya), Best Choice of Computex Award ve Taiwan Excellence Gold Award gibi pek çok uluslararası ödülün de sahibidir.

Resmi Web Sitesi:

Basın sorularınız ve röportaj talepleriniz için lütfen bize ulaşın:

İlginizi Çekebilir

Dijital Reklam Hesaplarını Tek Bir Platformdan Yöneten Wask, 30 Ülkeye Yayıldı

Geliştirmiş olduğu yapay zeka destekli ve bulut tabanlı yazılım sayesinde Facebook, Instagram, Google gibi farklı platformlardaki dijital reklamların tek bir noktadan daha verimli yönetilmesini sağlayan Wask, otomatik özellikleri ile reklam harcamalarını düşürerek daha fazla müşteri kazanılmasını sağlıyor. 2018 yılının Ekim ayında Tarvenn Ventures’dan yatırım alan Wask, iş modelini değiştirerek 2 ay gibi kısa bir sürede 30 ülkeden ödeme yapan müşterilere ulaştı. Wask, farklı reklam mecralarının ek bir yerden yönetilmesine olanak sağlarken otopilot, zamanlayıcı, bütçe yönetimi ve performans karşılaştırma gibi ek özellikleriyle çok daha akıllı bir reklam yönetimi sunuyor.


Otokoç Otomotiv, Idc Türkiye Akıllı Üretim Ve Dijital Perakende Zirvesinde 6 Kategoride 6 Ödül Aldı

OTOKOÇ OTOMOTİV, IDC TÜRKİYE AKILLI ÜRETİM, DİJİTAL PERAKENDE VE YAPAY ZEKA/ANALİTİK/RPA TEKNOLOJİ KONFERANSLARINDA 6 KATEGORİDE 6 ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ


Melıs Goral Yeni Yıla La Linea Işıltısı &Görseller

Zamansız parçaların tasarımcısı Melis Goral, 2020 yılını yeni koleksiyonuyla karşılıyor. Grafiksel çizgilerin ışık ile buluştuğu La Linea koleksiyonu modern ve zarif çizgisiyle, gündüzü geceye taşıyan yalın tasarımlarıyla öne çıkıyor.


Frıkadell Burger Buyaka'da!

2020 Frikout Burger’i denediniz mi?


Jeff Bezos’Tan Mesaj Var

Çocuğunuzun nerede çalışmasını istersiniz?


Etiketler: ADATA, Award, gibi, IM2P33E8, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.