12 Kasım 2019 Salı 10:29

GÜNDEM

Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu

İlk filmden bu yana yıllar içinde daha büyük bir efsaneye dönüşen Star Wars’un 9. filmi vizyona hazırlanırken adidas; Basketbol, Koşu ve Originals serilerinde ayakkabı ve giyimi kapsayan üç farklı pakete imza attı. Koleksiyonun içindeki her bir paket ışın kılıcı, yıldız gemileri ve klasik karakterleri gibi bir Star Wars’un ikonikleşen detaylarını taşıyor.

Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu
Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu
Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu
Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu
Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu
Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

adidas, Lucasfilm ile birlikte yaptığı işbirliği kapsamında adidas x Star Wars 2019 koleksiyonunu hazırladı. 1 Kasım’da Işın Kılıcı temalı paketle başlayan kapsül koleksiyon, 21 Kasım’da Uzay Savaşı paketi ve 29 Kasım’da Karakterler paketi ile devam edecek. Üç paketten oluşan kapsül koleksiyonun her biri ikonik bir Star Wars detaylarından oluşuyor.

Bir Jedi ve ışın kılıcı arasındaki kırılmaz bağdan esinlenerek tasarlanan Işın Kılıcı temalı paket, her bir siluetin UV orta tabanındaki özellikli kyber kristal temalı unsurlarla vurgulanıyor. Koleksiyonda sekiz kişisel basketbol tekrarlaması bulunuyor: Harden Vol. 4, mor aksanlarla tasarlanmış ve Mace Windu’ya atıfta bulunurken, Dame 5 ise Luke Skywalker’ın yeşil ışın kılıcından ilham alıyor. Crazy 1 ve Rivalry Lo tasarımları Darth Vader ve karanlık tarafa ışık tutarken, klasik Top Ten tasarımı ise efsanevi Jedi kahramanı Obi-Wan Kenobi’ye adandı.

Ayrıca paket, gücün hem ışık hem de karanlık tarafındaki karakterlerin yer aldığı Pro Next’e ek olarak D.O.N #1 sayısının junior sürümünü içeriyor. Eşsiz Star Wars detayları, Aurebesh belirtme çizgileri tüm siluetlerde yer alıyor. Ayakkabılar galaksinin resmi yazılı sistemi ile de damgalanmış durumda. Işın Kılıcı temalı paketi tamamlamak için de kapüşonlu ya da bisiklet yakalı sweatshirtler ve eşofman altı bulunuyor.

Işın Kılıcı temalı paket, 1 Kasım’dan itibaren adidas.com’da ve seçili adidas mağazalarında satışa sunuldu. Koleksiyonun yaklaşmakta olan ürünleri hakkında daha fazla bilgi için fanlar, www.adidas.com/star_wars adresinde ilgili haberler için kaydolabilir.

Fiyatlar;

İlginizi Çekebilir

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Türkiye İmsad “Türkiye’De Riski Deprem Değil Güvensiz Yapılar Oluşturuyor”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Etiketler: temalı, Kasım, Işın, Kılıcı, adidas

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.