14 Mart 2019 Perşembe 12:34

GÜNDEM

Ahmet Ümit’Ten Alper Taş’A Destek

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’a toplumun tüm kesimlerinden destek sürüyor. Alper Taş’ın Beyoğlu adaylığının Beyoğlu için bir umut olduğunu ifade eden yazar Ahmet Ümit, “Beyoğlu’nda Alper Taş’ı destekleyelim, omuz verelim ve Beyoğlu’nu eski güzel günlerine geri döndürelim” dedi.

Ahmet Ümit’Ten Alper Taş’A Destek
Ahmet Ümit’Ten Alper Taş’A Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sabah saatlerinde yazar Ahmet Ümit’le Taxim Hill Otel’de bir araya gelen Alper Taş, Beyoğlu’nun değiştirilmeye çalışılan yapısı ve Beyoğlu’nun gerçek kimliği, yaklaşan yerel seçimler hakkında Ümit’in değerlendirmelerini aldı.

Alper Taş’la yaptığı görüşmenin ardından Ahmet Ümit, şu ifadeleri kullandı: “Beyoğlu tarihsel yapısı gereği, çok kültürlülüğü içeren, sanatın, hayatın, siyasetin bulunduğu, farklı kültürlerin bir arada yaşadığı bir bölge. Fakat ne yazık ki tek seslileşmeye doğru gidiyor. Alper Taş, kendi düşünceleri, renkli kişiliği, demokratik ve sosyalist yapısı gereğiyle bu renkliliği Beyoğlu’na yeniden getirebilecek, yeniden kazandırabilecek bir şahsiyettir. O nedenle Beyoğlu’nda Alper Taş’ı destekleyelim, omuz verelim ve Beyoğlu’nu eski güzel günlerine geri döndürelim.”

Ahmet ümit’le görüşmesinde Beyoğlu’nun kıymeti üzerine konuşan Alper Taş, ‘’ Beyoğlu; Okmeydanı’ndan Haliç’e, Tophane’den Kasımpaşa’ya, 45 mahallesiyle hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Boş arsalarında maç yaptığımız, çocukluğumuz, ilk sinemamız, ilk tiyatromuz, kültür hayatımız... Bir meydandan bir meydana uzayan İstiklal Caddesi’nde geçirdiğimiz gençliğimiz. Camileriyle, sinegoglarıyla kiliseleriyleortak kültürümüz, değerlerimiz’’ dedi.

İlginizi Çekebilir

Hemıngton “Indelıble Traces” Sonbahar Kış Koleksiyonunu Moda Haftasında Tanıttı

Hemington, “2019-20 Sonbahar Kış Indelible Traces” koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği muhteşem defile ile moda severlerin beğenisine sundu.


Bülten Özgür Masur, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’A Disko Ruhunu Taşıdı!

Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a disko ruhunu taşıdı!


Derya Su Feat. Kougan Ray & Kezzo ‘’Yanlış Yaptın''

Derya Su feat. Kougan Ray & Kezzo ‘’Yanlış Yaptın’’


Türkiye 11 Yıl İçinde Su Fakiri Olacak

Türkiye 11 yıl içinde su fakiri olacak


Ezra&Tuba’Dan Mercedes Benz Fashıon Week’Te Muhteşem Defile!

Alem Dergisi’nin Red Carpet sponsorluğunda gerçekleştirilen defile kırmızı halı töreni ile başladı. Sonrasında yönetmen ve fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın “ASHEKA” koleksiyonu için çektiği moda filmi davetlilerin beğenisine sunuldu. Gecede Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur ile Ezra&Tuba’nın hazırladığı fotoğraf sergisi de davetlilerle buluştu.


Etiketler: Beyoğlu, Alper, Ahmet, Ümit, yapısı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.