18 Temmuz 2019 Perşembe 11:35

GÜNDEM

Aır Telekomünikasyon Çözümleri, Bilişim 500'De Kategori Lideri Oldu

Yerli Ar-Ge faaliyetleriyle dünyanın lider üreticilerinin donanımlarını katma değerli çözümlere dönüştüren AIR Telekomünikasyon Çözümleri (AIR), Türkiye'nin ilk 500 bilişim şirketini belirleyen Bilişim 500 Plus Ödül Töreni'nde Sistem Entegratörü ve İş Ortağı kategorisinde Telekomünikasyon Altyapı Donanımı alanında birincilik ödülü aldı.

Aır Telekomünikasyon Çözümleri, Bilişim 500'De Kategori Lideri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyada öncü donanımlar, yerli Ar-Ge ile iş dünyasına entegre oluyor

İTÜ ARI Teknokent ofisi başta olmak üzere İstanbul Tekstilkent, Ankara, Dubai, Basra, Bakü ve Varşova ofislerinde alanında yetkin mühendislerden oluşan güçlü ekibiyle Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren AIR, sistem entegratörü olarak dünyanın lider donanım üreticilerinin ekipmanlarını iş dünyası için katma değerli çözümlere dönüştürüyor. Gelirlerinin üçte birini ihracattan elde eden AIR, Bilişim 500 "Donanım İhracatı" kategorisinde de ilk 15 şirket arasında yer aldı.

Bilişim 500 Plus Ödül Töreni'nde sahnede ödülü kabul eden AIR Telekomünikasyon Çözümleri İş Geliştirme ve Satış Direktörü Levent Ergün, "İş dünyasının haberleşme ihtiyacı her geçen gün artıyor. AIR olarak donanım gibi zorlu bir segmentte yerli Ar-Ge faaliyetlerine öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Bilişim 500'de elde ettiğimiz bu başarının arkasında, tecrübeli mühendislik ekibimiz ve Türkiye geneline stratejik biçimde yayılan kanal yapımız bulunuyor." diye konuştu.

AIR Telekomünikasyon Çözümleri Hakkında

AIR Telekomünikasyon Çözümleri, Motorola’nın Türkiye ve Orta Doğu’da lider distribütörü olmanın yanında Spirent Communication, Harris, General Dynamics, Airspan gibi dünyaca ünlü kablosuz ekipman ve güvenlik çözümleri üreticilerinin global distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. İTÜ ARI Teknokent, İstanbul Tekstilkent, Ankara, Dubai, Basra, Bakü ve Varşova ofislerinde global büyümesini sürdüren lider teknoloji şirketi AIR, ayrıca bir sistem entegratörü olarak Orta Doğu, Orta Asya ve Türkiye’de petrol ve gaz, kamu güvenliği, devlet organları, ordu, ulaşım, enerji dağıtımı ve telekom operatörleri gibi alanlarda profesyonel haberleşme çözümleri, güvenlik & IT uygulamalarını sunmaktadır. Bunların yanında, AIR Telekomünikasyon Çözümleri son yıllarda entegre güvenlik sistemleri, video yönetim sistemi ve görüntü işleme alanlarında da yatırım ve faaliyetlerini hızla artırmaktadır.

Selin Oran

İlginizi Çekebilir

Raymond Weil “Freelancer Calibre Rw1212 Green” İle İkonik Şıklık

İsviçre lüks saatçiliğin köklü markası Raymond Weil, Freelancer Calibre RW1212 Koleksiyonuna eklediği göz alıcı yeşil kadran tasarımlı yeni modelini saat severlerin beğenisine sundu.


Bu Tariflerle Doğurganlığı Artırmak Mümkün

Koronavirüs salgını ve Ramazan Ayı boyunca beslenme alışkanlıklarımız büyük ölçüde değişti. Peki bu yeni beslenme sistemi çocuk sahibi olmak isteyen çiftleri nasıl etkiledi? Üreme Sağlığı ve İmmünolojisi Uzmanı Dr. Murat Berksoy, anne ve baba adayları için gebelik öncesi beslenme rutinlerinde kritik önem taşıyan önerilerde bulundu.


İbb’Den Parklara Sosyal Mesafe Halkaları

İBB, Koronavirüs ile mücadelenin normalleşme evresinde, parkları ziyaret eden herkesin sosyal mesafe kurallarını anımsaması ve koruması için sosyal mesafe halkaları çizdi.


Servicenow İle Entegrasyonu Genişleten Nutanix, Bt Operasyonlarını Sadeleştirerek Maliyetleri Düşürüyor

Nutanix, global kriz döneminde müşterilerin BT operasyonlarını sadeleştirmesine yardımcı olacak yeni otomasyon özellikleri duyurdu.


Pandemide Nefes Aldıracak 19 Eşsiz Rota

OGM pandemi sonrası ekoturizme odaklandı


Etiketler: olarak, Telekomünikasyon, Çözümleri, Ar-Ge, lider

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.