18 Temmuz 2019 Perşembe 11:35

GÜNDEM

Aır Telekomünikasyon Çözümleri, Bilişim 500'De Kategori Lideri Oldu

Yerli Ar-Ge faaliyetleriyle dünyanın lider üreticilerinin donanımlarını katma değerli çözümlere dönüştüren AIR Telekomünikasyon Çözümleri (AIR), Türkiye'nin ilk 500 bilişim şirketini belirleyen Bilişim 500 Plus Ödül Töreni'nde Sistem Entegratörü ve İş Ortağı kategorisinde Telekomünikasyon Altyapı Donanımı alanında birincilik ödülü aldı.

Aır Telekomünikasyon Çözümleri, Bilişim 500'De Kategori Lideri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyada öncü donanımlar, yerli Ar-Ge ile iş dünyasına entegre oluyor

İTÜ ARI Teknokent ofisi başta olmak üzere İstanbul Tekstilkent, Ankara, Dubai, Basra, Bakü ve Varşova ofislerinde alanında yetkin mühendislerden oluşan güçlü ekibiyle Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren AIR, sistem entegratörü olarak dünyanın lider donanım üreticilerinin ekipmanlarını iş dünyası için katma değerli çözümlere dönüştürüyor. Gelirlerinin üçte birini ihracattan elde eden AIR, Bilişim 500 "Donanım İhracatı" kategorisinde de ilk 15 şirket arasında yer aldı.

Bilişim 500 Plus Ödül Töreni'nde sahnede ödülü kabul eden AIR Telekomünikasyon Çözümleri İş Geliştirme ve Satış Direktörü Levent Ergün, "İş dünyasının haberleşme ihtiyacı her geçen gün artıyor. AIR olarak donanım gibi zorlu bir segmentte yerli Ar-Ge faaliyetlerine öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Bilişim 500'de elde ettiğimiz bu başarının arkasında, tecrübeli mühendislik ekibimiz ve Türkiye geneline stratejik biçimde yayılan kanal yapımız bulunuyor." diye konuştu.

AIR Telekomünikasyon Çözümleri Hakkında

AIR Telekomünikasyon Çözümleri, Motorola’nın Türkiye ve Orta Doğu’da lider distribütörü olmanın yanında Spirent Communication, Harris, General Dynamics, Airspan gibi dünyaca ünlü kablosuz ekipman ve güvenlik çözümleri üreticilerinin global distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. İTÜ ARI Teknokent, İstanbul Tekstilkent, Ankara, Dubai, Basra, Bakü ve Varşova ofislerinde global büyümesini sürdüren lider teknoloji şirketi AIR, ayrıca bir sistem entegratörü olarak Orta Doğu, Orta Asya ve Türkiye’de petrol ve gaz, kamu güvenliği, devlet organları, ordu, ulaşım, enerji dağıtımı ve telekom operatörleri gibi alanlarda profesyonel haberleşme çözümleri, güvenlik & IT uygulamalarını sunmaktadır. Bunların yanında, AIR Telekomünikasyon Çözümleri son yıllarda entegre güvenlik sistemleri, video yönetim sistemi ve görüntü işleme alanlarında da yatırım ve faaliyetlerini hızla artırmaktadır.

Selin Oran

İlginizi Çekebilir

Ism Bu Yıl Da ‘En İyiler’ Arasında Yer Aldı

İnci Holding bünyesinde bulunan ISM Minibar, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri” arasındaki ünvanını korudu. Deloitte Private tarafından düzenlenen programdan ikinci kez ödülle dönen ISM Minibar Genel Müdürü Niyazi Şencan, “Bir başarıdan daha güzeli bu başarıyı istikrarlı bir şekilde tekrarlamak ve sürdürülebilir nitelik kazandırmaktır” dedi.


“İnsanı Tarih Değil Edebiyat Anlatır”

“İnsanı tarih değil edebiyat anlatır”


Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Taraftarlarıyla Buluştu!

Pınar Karşıyaka Basketbol takımı, Sportive’in forma ve spor giyim partneri olduğu yeni sezon formalarını ve lisanslı ürünlerini İzmir MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde taraftarları için imzaladı.


Öğrenciler Okul Başarısını Sporla Artırıyor Under Armour

Öğrenciler Okul Başarısını


Deri'n Fikirler Deri Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı Yaşayacaklar Belli Oldu

Deri sektöründe katma değerli ürünlerin ortaya çıkması amacıyla yenilikçi ve vizyoner deri mühendisleri ile tasarımcıların yarıştığı Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması’nda finalistler belli oldu. Bu yıl 8.si düzenlenen yarışmaya İzmirli gençler damga vurdu.


Etiketler: olarak, Telekomünikasyon, Çözümleri, Ar-Ge, lider

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.