12 Nisan 2019 Cuma 16:38

GÜNDEM

“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”

PLAT AKADEMİ İLK EĞİTİMİNİ GÖKHAN OKÇU İLE VERDİ

“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PLAT Derneği’nin kurduğu ve özel markalı ürünler sektöründe ilk olan PLAT Akademi, İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun “Algı ve İlişki Yönetimi” eğitimi ile kapılarını açtı. İlginin yoğun olduğu gözlenen ilk eğitimde katılımcılar değerli bilgiler edinme fırsatı yakaladı.

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği, bilginin üretim süreçlerinde en büyük güç haline gelmesinden hareketle Türkiye’nin en köklü eğitim kuruluşlarından İzgören Akademi ile işbirliği yaparak PLAT Akademi’yi kurdu. PLAT Akademi, dünya ticaretinin hızla değiştiği ve bu değişime ayak uyduramayanların oyunun dışında kaldığı bir ekonomik yapıda oyunu kuralına göre oynamak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı bilgi ve donanımı uzman isimlerle vermeyi amaçlıyor.

PLAT Akademi’nin alanında uzman isimlerle yıl boyu devam edecek eğitimlerinin ilki İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun verdiği “Algı ve İlişki Yönetimi” konulu eğitim ile başladı. Perakende sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan MİGROS CMO’su Cem Rodoslu da PLAT Akademi’nin açılışına konuk oldu ve bir konuşma yaptı. Rodoslu, “Odağınız neredeyse enerjiniz oraya akar. İşinizi doğru yapın, kendiniz olun ve empati yapın. Bunların sonucunda karşı tarafa kocaman bir güven duygusu verirsiniz” dedi.

İlginin yoğun olduğu gözlenen eğitimin sonunda tüm katılımcılara PLAT Akademi tarafından İzgören Akademi onaylı sertifika verildi.

İlginizi Çekebilir

Diploma Yetmez, İş Sende Bitiyor!

Üniversite adayları belki de hayatlarının en zor sorusuna yanıt arıyor. ‘Hangi üniversitede okumalıyım, hangi bölüm hayatımın bundan sonraki bölümünde beni mutlu edecek, istediğim bölümü seçtiğimde ya gelecekte işsiz kalırsam?’ Kafalarını kurcalayan bu sorularla tercih listesi hazırlayan adaylara Prof. Dr. Erhan Erkut’tan altın değerinde öneriler geldi. Mef Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erkut’a göre tercih listesinin de sıralamanın da önemi yok. Önemli olan seçilecek üniversitenin 21. yüzyıl yetkinliklerini ne kadar geliştirebildiği…


“Türk Kuru Üzümünün Değerini Tmo, İhracatçı Ve Üretici Birlikte Koruyalım”

Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Birol Celep’ten çağrı;


Sunglass Hut, Bodrum'da Da Fark Yarattı.

“House Of Sun” konseptiyle güneş gözlüğü severlere “Her tarza ve karaktere uygun güneş gözlüğü” modellerinin mağazalarında bulunduğu mesajını veren Sunglass Hut; yaz sezonunun en yeni modellerini Mert Vidinli ve Ceylan Çapa ev sahipliğinde The Bodrum Edition’da gerçekleşen özel bir davetle tanıttı.


Vr İle Eğitimimizi Özgürleştirin

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) VR First Sanal Gerçeklik Laboratuvarı, sanal gerçeklik teknolojileri ile öğrencilerine sonsuz yaratıcı evrene girme imkanı tanıyor.


Mykonos Glow By Müge Arnas & Tuba Peksayar The Glowıngs By Tuçe Peksayar Tuba Ergin

MYKONOS GLOW BY MÜGE ARNAS & TUBA PEKSAYAR - THE GLOWINGS BY TUÇE PEKSAYAR - TUBA ERGİN


Etiketler: Akademi, PLAT, İzgören, Derneği, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.