12 Nisan 2019 Cuma 16:38

GÜNDEM

“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”

PLAT AKADEMİ İLK EĞİTİMİNİ GÖKHAN OKÇU İLE VERDİ

“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
“Akışı Değiştiremiyorsan Bakışını Değiştir”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PLAT Derneği’nin kurduğu ve özel markalı ürünler sektöründe ilk olan PLAT Akademi, İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun “Algı ve İlişki Yönetimi” eğitimi ile kapılarını açtı. İlginin yoğun olduğu gözlenen ilk eğitimde katılımcılar değerli bilgiler edinme fırsatı yakaladı.

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği, bilginin üretim süreçlerinde en büyük güç haline gelmesinden hareketle Türkiye’nin en köklü eğitim kuruluşlarından İzgören Akademi ile işbirliği yaparak PLAT Akademi’yi kurdu. PLAT Akademi, dünya ticaretinin hızla değiştiği ve bu değişime ayak uyduramayanların oyunun dışında kaldığı bir ekonomik yapıda oyunu kuralına göre oynamak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı bilgi ve donanımı uzman isimlerle vermeyi amaçlıyor.

PLAT Akademi’nin alanında uzman isimlerle yıl boyu devam edecek eğitimlerinin ilki İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun verdiği “Algı ve İlişki Yönetimi” konulu eğitim ile başladı. Perakende sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan MİGROS CMO’su Cem Rodoslu da PLAT Akademi’nin açılışına konuk oldu ve bir konuşma yaptı. Rodoslu, “Odağınız neredeyse enerjiniz oraya akar. İşinizi doğru yapın, kendiniz olun ve empati yapın. Bunların sonucunda karşı tarafa kocaman bir güven duygusu verirsiniz” dedi.

İlginin yoğun olduğu gözlenen eğitimin sonunda tüm katılımcılara PLAT Akademi tarafından İzgören Akademi onaylı sertifika verildi.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’De 7 Milyon Kişi Diyabetle Mücadele Ediyor

Dünyada her 6 saniyede bir kişi şeker hastalığından dolayı hayatını kaybediyor, Türkiye’de ise 7 milyon şeker hastası bulunuyor. Türkiye’deki hastaların neredeyse yarısının şeker hastalığının farkında olmadığına dikkat çeken DoktorTakvimi.com uzmanlarından Doç. Dr. Samet Yardımcı, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle bu önemli hastalığa dair bilgiler veriyor.


The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın

The North Face'in en yeni koleksiyonu Retro Tech, synth sesinin egemenliğini sürdüğü ve video oyunlarının milyonlar için yeni yeni önem kazandığı bir zamandan esinleniyor ve 80’lerin en iyi taraflarını tekrar hayata geçiriyor.


Rachmaninov’Un “Aleko” Operası, Kasım’Da, Kadıköy Süreyya Opera Sahnesi’Nde!

Rachmaninov’un “Aleko” Operası,


5.Örav Eğitim Şenliği Eğitimcileri Samsun'da Buluşturuyor

İlk Günkü Heyecanla Öğrenmeye Devam!


Dyson Airblade 9Kj El Kurutma Makinesini Sunar!

Tüm zamanların “en hızlı” ve “en verimli” HEPA filtreli el kurutma makinesi


Etiketler: Akademi, PLAT, İzgören, Derneği, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.