1 Ağustos 2019 Perşembe 09:24

GÜNDEM

Aksa Kiralık Mobil Jeneratör İle Tüm Etkinliklere Hızlı Enerji

Tüm organizasyonların acil enerji ihtiyacı Aksa Kiralık Mobil Jeneratör ile güvenle karşılanıyor. Uzman Aksa Jeneratör ekibi mobil servisiyle kesintisiz enerji için yola çıkıyor. Aksa Mobil Jeneratörler, hızlı ve kaliteli servise ek olarak üstün ses yalıtımlarıyla “Süper Sessiz” çalışma konforunu ihtiyaç sahiplerine sunuyor

Aksa Kiralık Mobil Jeneratör İle Tüm Etkinliklere Hızlı Enerji
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, günlük kullanımdan büyük sanayiye kadar ihtiyaca göre ürün yelpazesiyle kesintisiz enerji sağlıyor.

Ürünlerin yüksek kalitesi yanında farklı sektörlerin yakından talep edilen ihtiyaçlarına göre hizmetlerde de çeşitlilik geliştiren Aksa, Türkiye'de ilk defa acil enerji gereken durumlar için Aksa Kiralık Mobil Jeneratör sistemini oluşturdu.Aksa Jeneratör Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor. Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarını karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunabilen Aksa Kiralama, 1 kVA - 2500 kVA arasında Türkiye’nin en büyük jeneratör filosuna sahip bulunuyor. Konusunda uzman personeli ile kullanıcılarına hizmet veren Aksa Kiralık Mobil Jeneratörler, talebi takiben hızla organizasyon sahasına ulaşıyor.

Aksa Jeneratör Kiralama yurtiçinin yanı sıra yurtdışında da ihtiyaç sahiplerine destek verebilecek bir organizasyon altyapısına sahip bulunuyor.

Süper sessiz jeneratör konforu

Aksa Mobil Kiralama ekibi, kullanıcı sahasına ulaşmayı takiben 400 kVA'ya kadar tek mobil jeneratörden olmak üzere 1200 kVA'ya kadar enerjiyi senkron vaziyette verebiliyor. Enerji ihtiyacının gereken düzeyde karşılamasının yanı sıra mükemmel ses yalıtım sistemleri sayesinde “Süper Sessiz” çalışan jeneratörleriyle Aksa Mobil Jeneratör Kiralama hizmeti, ihtiyaç sahiplerine konfor sunuyor.

Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, elektriğin bulunmadığı açık hava ortamlarında veya elektrik kesintisinin gündeme gelebileceği durumlarda mobil jeneratörlerin hızla devreye alınabileceğini belirtti. Aksa Mobil Jeneratör Kiralama seçeneğini şimdiye kadar birçok büyük organizasyonun tercih ettiğini belirten Peker “Aksa Mobil Jeneratörler üstün mühendislik kalitesine en uygun olarak servis yetkinlikleriyle yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Uzman personelimizin eşlik ettiği Aksa Mobil Jeneratör Kiralama, tecrübemizle birlikte ihtiyaçlara göre çeşitlenen hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak gelişti. Bu yüksek konfordaki kesintisiz enerji hizmetini, deneyimli kadromuz ile ihtiyaç sahiplerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Etiketler: Aksa, Jeneratör, Mobil, Kiralama, kadar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.