4 Nisan 2019 Perşembe 15:01

GÜNDEM

Aksigorta’Dan Sokak Hayvanlarına Pati Sigortası

Her yıl 4 Nisan, insanlara bağımlı yaşama alışkanlıkları nedeniyle kentlerde yaşam mücadelesi veren kedi ve köpeklerin durumuna dikkat çekmek amacıyla, Dünya Sokak Hayvanları Günü olarak kutlanıyor. Sokaktaki dostlarımızı sahiplenerek, onlara sıcak bir yuva sağlamak isteyen hayvan severlere destek olmayı amaçlayan Aksigorta, 4 – 11 Nisan 2019 arasında, belediye barınaklarından bir hayvanı sahiplenerek, patisigortasi@aksigorta.com.tr adresine ‘Hayvan Sahiplendirme Sözleşmesi’ni beyan eden herkese Pati Sigortası’nı hediye ediyor.

Aksigorta’Dan Sokak Hayvanlarına Pati Sigortası
Aksigorta’Dan Sokak Hayvanlarına Pati Sigortası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ailenizin minik üyesi her zaman güvende

Kendi sağlığı kadar, patili dostlarının da sağlığını önemseyen hayvan severler, aşıları tamamlanmış ve yönetmeliğe göre Türkiye’de üretimi, satışı ve beslenmesi tehlike arz etmesi sebebiyle yasaklanan Pitbull Terrier, Japanese Tosa gibi ırklar haricindeki 6 aydan büyük 10 yaştan küçük tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpeklerini Aksigorta’nın Pati Sigortası ile güvence altına alıyor. Böylece hayvan dostları, Pati Sigortası ile kapsamlı veteriner ağı ve acil durumlarda ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere sahip olacak.

Pati Sigortası trafik kazasından kalp krizine dek pek çok riski kapsıyor

Patili dostlarımızın daha sağlıklı ve güvende bir yaşam sürebilmesi için Aksigorta Pati sigortası ile trafik kazası, yüksekten düşme, başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşacak göz sorunları, yanık, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma veya batması, böcek ısırması, ısı çarpması, boğulma tehlikesi gibi durumlarda gereken acil tedavi masrafları sigorta kapsamında bulunuyor. Değerli dostlarımız için poliçe kapsamında anlaşmalı veterinerlerde yılda 1 kez ücretsiz muayene ile birlikte tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği hizmetleri yer alıyor. Ayrıca can dostunuzun kaybolması durumunda kayıp ödül ödemesi limitler dahilinde karşılanıyor.

İlginizi Çekebilir

120 Yıldır Vaillant Logosunda Yer Alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul İkon Yürüyüşüne Katıldı

120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı


Yeme Bozuklukları En Çok Ergenler Ve Genç Yetişkinlerin Sağlığını Tehdit Ediyor

Katılımcılar Avrupa Beslenme ve Gıda Bilimi Topluluğu’ndan sertifika aldı


Çocuk Ve Yaşlılarda Zatürreye Dikkat Edilmeli

Çocuk ve yaşlılarda zatürreye dikkat edilmeli


Veeam'den, Microsoft Bulut Platformları İçin Yeni Yedekleme Çözümleri

Veeam Software Hakkında


Çörek Otu Yağı Alerjik Hastalıklara İyi Geliyor

Bitkiler binlerce yıldır hastalıkların tedavisinde kullanılıyor. Yapılan araştırmalar bitkilerin faydalarına her geçen gün bir yenisinin eklendiğine işaret ediyor. Çörek otu bu bitkilerin başında geliyor. Türk mutfağında da sık kullanılan çörek otu ve yağının vücuttaki pek çok sisteme önemli yararları bulunuyor. Memorial Wellness Beslenme Danışmanı Dyt. Vildan Çelik, çörek otu yağının alerjik hastalıklara karşı olumlu etkileri ve doğru kullanımı hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Pati, Sigortası, veya, güvende, hayvan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.