31 Ekim 2019 Perşembe 10:10

GÜNDEM

Akzonobel’İn Düzeltilmiş Faaliyet Karı %23 Arttı

2019 yılı üçüncü çeyrek sonuçlarını açıklayan AkzoNobel, bu dönemde düzeltilmiş faaliyet karının yüzde 23 oranında arttığını, inovasyon ve sürdürülebilirlik odağındaki faaliyetler çerçevesinde son dönemde atık konusunda döngüyü tamamlamak için geri dönüştürülmüş boya hayata geçirildiğini, 2020 “Yılın Rengi” çalışmasının tamamlandığını duyurdu.

Akzonobel’İn Düzeltilmiş Faaliyet Karı %23 Arttı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Akzo Nobel N.V. (AKZA; AKZOY) 2019 üçüncü çeyrek sonuçları

3Ç 2019:

Son rakamları değerlendiren AkzoNobel CEO’su Thierry Vanlancker şunları söyledi: “Ardı ardına beş çeyrektir bir önceki yılın aynı dönemine göre artış kaydeden %13,8’lik satış kazancı ile 2020 hedefimize doğru güçlü şekilde ilerliyoruz. Üçüncü çeyrekte, son pazarda daha yumuşak bir talep ile karşı karşıya kalmamıza rağmen, karımızda %23’lük güçlü bir yükseliş gördük. 3Ç boyunca kaydettiğimiz ilerlemeleri, büyük ölçüde devam eden fiyatlama inisiyatifleri ve maliyet tasarrufu programlarına borçluyuz. Hacimden ziyade değere odaklanmamız sonuç üretmeye devam etti. Sonuçlar, tüm kuruluşun ortaya koyduğu harika işi gözler önüne seriyor. Şirketimizi gelişim yörüngesinde tutmak ve boya ve astar sektöründe referans olarak kalmak için, gelecek planlarımıza odaklanmaya devam ediyoruz.”

En son önemli gelişmeler; inovasyon ve sürdürülebilirlik

2020 Yılın Rengi ile yeni bir gün doğuyor

Belirlediğimiz 2020 Yılın Rengi Huzurlu Gün Doğumu, dört ColourFutures 2020 renk paletimizin hepsinde bulunuyor. Müşterilere güç ve ilham vermek üzere tasarlanan bu paletler, renk seçimini kolaylaştırıyor.

Atık konusunda döngüyü tamamlamak için geri dönüştürülmüş boya hayata geçirildi

AkzoNobel, kaynak yönetim uzmanı Veolia ile birlikte gerçekleştirdiği, Birleşik Krallık’taki çığır açan ortaklık sayesinde, geri dönüştürülen boyayı hayata geçiren ilk büyük üretici oldu. %35 geri dönüştürülmüş boya içeren devrimci Evolve mat beyaz emülsiyon, Dulux Trade’den beklenen yüksek standartları karşılamak üzere, yeniden tasarlanıp test edildi.

Tek aşamalı son kat boya, yat sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor

AkzoNobel’in yeni tek aşamalı onarılabilir son kat boyası Awlgrip HDT’nin (Yüksek Çözünürlük Teknolojisi) piyasaya sürülmesinin ardından, yat bakım ve tamiri daha da kolaylaştı. Son kat boyanın görünüm ve dayanıklılığında yeni bir standart yaratan Awlgrip HDT, yat sahiplerinin konfordan taviz vermeksizin teknelerini nefes kesen, uzun ömürlü cila ile korumasına imkan veren yüksek performanslı, ayna gibi bir astar.

Dört yeni dijital renk aracı ile renkte güven kazanıyor

Yakınlarda, müşterilerimiz için doğru renk eşleştirmeyi kolaylaştıracak dört yeni dijital aracı hayata geçirdik. Bunların üçü, sektördeki müşterilerimize yardımcı oluyor ve boyanın talep edildiğinde üstün renk doğruluğu ile karıştırılmasına imkan veren, yerinde bir olanak olan Salcomix sistemi ile çalışıyor. Bunlar arasında, Salcomix PaintFinder Cloud (600.000’in üzerinde renk formülasyonuna erişim ile); üst düzey Automatchic Vision ölçüm cihazı; ve özel bir uygulama üzerinden çalışan ColorFinder da bulunuyor. Dördüncü araç dijital Renk Sensörü, dekoratif boyalarımızı kullanan profesyonel boyacıların müşterilerinin renk seçimlerini saniyeler içinde eşleştirmesine yardımcı oluyor. Taşınabilir boyutlardaki bu küçük cihaz, yüksek doğrulukta boya eşleştirme için, her nesne üzerindeki rengi tarayıp Renk Sensörü uygulamasına bağlantı kuruyor.

1 Düzeltilmiş faaliyet karı = belirlenmiş kalemler hariç faaliyet karı (daha önceki adıyla FVÖK)

2 Dağıtılmamış maliyetler hariç ROS, dağıtılmamış kurumsal merkez maliyetleri hariç, gelirin yüzdesi olarak düzeltilmiş faaliyet karıdır

3 Sabit Döviz Kuru hesapları, döviz kurlarındaki değişikliklerin etkisini gözardı eder

Bu, Avrupa Piyasa Bozucu Fiiller Düzenlemesinin (596/2014) 17. Maddesinin 1. Paragrafı uyarınca yapılmış bir kamu duyurusudur.

AkzoNobel hakkında

AkzoNobel, boya konusuna tutku ile yaklaşır. Boya ve astar yapımında uzman olarak, 1792 yılından bu yana renk ve korumada standartları belirliyoruz. Aralarında Dulux, International, Sikkens ve Interpon’un da bulunduğu birinci sınıf marka portföyümüz, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin güvenine sahip. Merkezi Hollanda’da bulunan AkzoNobel olarak, 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteriyor, müşterilerimizin beklediği yüksek performanslı ürün ve hizmetleri sunmaya tutku ile yaklaşan 34.500’e yakın yetenekli insana istihdam sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir

Ankara’Da Candan Gecesi

Kerki Solfej'in düzenlediği konserlerde sevenleriyle buluşan Candan Erçetin, dün akşam Ankara Congresium’da sahneye çıktı. Her konserinde sahnesi, performansı, kostümleri ve repertuarıyla dinleyicisini farklı bir yolculuğa çıkaran Candan Erçetin, dün akşam Ankara’da sevenlerine yine unutulmaz bir akşam yaşattı.


2020 Erkek Modasının Trendleri Neler

2020 ERKEK MODASININ TRENDLERİ TANITILDI


İstanbullular’In Yarısından Çoğu Kendini Yalnız Hissediyor

2 İstanbullu’dan 1’i yalnız!


Hastalanmamak İçin Vücut Direncini Artırmanın 8 Yolu

Soğuk hava, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku, hareketsizlik, sigara ve yoğun stres bağışıklık sistemini etkileyerek vücudu hastalıklara açık hale getirebiliyor. Kış mevsiminde en çok görülen hastalıkların başında solunum yolları enfeksiyonları geliyor. Vücut direncinin yani bağışıklığın güçlü olması sadece soğuk algınlığı ve gribe değil, birçok kronik hastalığa yakalanma riskini de düşürüyor. Memorial Etiler Tıp Merkezi’nden Uz. Dr. Haluk Mumcuoğlu, kış mevsimini hastalıklardan uzak geçirebilmek için vücut direncini güçlü tutmanın yolları hakkında bilgi verdi.


İbb Kadına Şiddete "Dur" Dedi!

7 ARALIK 2019


Etiketler: renk, AkzoNobel, boya, yeni, 2020

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.