2 Kasım 2019 Cumartesi 13:33

GÜNDEM

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nda

Türkiye’de 35 yılı aşkın bir süredir katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Albaraka Türk’ün, yayıncılık alanındaki faaliyetlerini çatısı altında topladığı “Albaraka Yayınları”, bu yıl 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda ilk kez okurlarla buluşacak.

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nda
Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nda
Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nda
Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Albaraka Yayınları, Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda Salon 12, 12210B’de ziyaretçilerini ağırlayacak.

Albaraka Yayınevi, TÜYAP Kitap Fuarı’nda İktisat, Finans ve Yönetim alanlarında toplam 14 yeni kitap ile okurlarının karşısına çıkacak. Fuar’da okurların beğenisine sunulacak kitaplar arasında; “İslam Kurumları Tarihi”, “İslami Finansın Küresel Önderleri”, “Yankılanan Liderlik”, “İslami Mikrofinans: Teori, Uygulama ve Model Önerileri”, “Para Üretimi”, “Finans ve İyi Toplum”, “Kitâbü’l-Harâç”, “Orta Çağ İslam Dünyasında Ortaklık ve Kâr”, “Makul Yöneticilik”, “Finansın Sosyal Etkisi ve Gücü”, “Kitâbü’l-Kesb: İslam İktisadında Helal Kazanç” ve “İş Yerinde Merhamet” gibi eserler yer alıyor.

Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Altundağ, bu yıl ilk kez Albaraka Yayınları’ndan çıkan önemli eserleri okurlarla buluşturuyor olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti. TÜYAP Kitap Fuarı’da katılımcı olarak yer almanın kendileri için çok anlamlı ve değerli olduğunu kaydeden Altundağ, “Albaraka Yayınevi olarak finans, iktisat ve yönetim alanlarında yepyeni bakış açıları kazandıracak olan 14 yeni kitabımızı okurla buluşturuyoruz. Bu yıl bizim için güzel bir deneyim olacak. Bundan sonra da inşallah yepyeni kitaplarımızla bu organizasyonda okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz”

İlginizi Çekebilir

İtalya’Ya Kısa Bir Yolculuk; “Napoliten Konserleri”

İtalya’ya Kısa bir Yolculuk;


Akbank’Tan İhracatçılara A’Dan Z’Ye Destek!

Funda Dilek


Singer’Den Mini El Dikiş Makinası

Singer, yeni ürünü taşınabilir mini el dikiş makinası ile dikişi herkes için kolay hale getiriyor. Kolay ve pratik kullanımıyla ihtiyaç duyulan her an dikiş imkanı sunan el dikiş makinesi, hafifliği ile de dikkat çekiyor. Ürün ilk olarak sadece Singer web sitesi ve aplikasyonunda satışa başladı.


Endüstriyel Kaplama Sektörünün Robotlaşma Hamlesi

‘PaintExpo Eurasia 2019’ ve ‘Surtech Eurasia 2019’ sektörün liderlerini ağırladı


Soğuk Havalarda Siz De Bir Kediyi Üşümekten Kurtarabilirsiniz!

Kış geldi, peki küçük dostlarımızı kışın soğuğundan korumak ister misiniz? Çok basit bir şekilde yağmurdan dahi etkilenmeyecek bir kedi evi yapabilirsiniz. Ayrıca kedilerinizi kışın evinizde tutmanın da altı yolunu açıklıyoruz!


Etiketler: Albaraka, TÜYAP, Kitap, Fuarı, İslam

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.