10 Kasım 2019 Pazar 13:32

GÜNDEM

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nı Dört Yazar’In İmza Günü İle Kapattı

Türkiye’de 35 yılı aşkın bir süredir katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Albaraka Türk’ün, yayıncılık alanındaki faaliyetlerini çatısı altında topladığı “Albaraka Yayınları”, bu yıl ilk kez katıldığı 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nı dört önemli yazarının imza günü ile kapatıyor.

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nı  Dört Yazar’In İmza Günü İle Kapattı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TÜYAP Kitap Fuarı’nda İktisat, Finans ve Yönetim alanlarında toplam 14 yeni kitap ile okurlarının karşısına çıkan Albaraka Yayınları, Fuar’ın son iki gününe dört önemli yazarının imza günü ile damga vurdu. 9 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00’te Makul Yönetici: Çağdaş Bir Fütüvvetname kitabının yazarı Mustafa Özel, saat 17:00’de ise Para Üretimi kitabının yazarı Hakan Şahin, kitaplarını okurları için imzalarken, fuarın son günü 10 Kasım 2019 Pazar günü ise; Medeniyet Analizi kitabının yazarı Sabri Orman saat 14:00’te, İslami Mikrofinans kitabının yazarı Mücahit Özdemir ise saat 15:00’te okurlarıyla buluştu.

“Okurlardan büyük ilgi gördük”

Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Faruk Çağlar, Albaraka Yayınları’ndan çıkan önemli eserleri bu yıl ilk kez TÜYAP Kitap Fuarı’nda okurlarla buluşturduklarını ifade ederek; “Bizim için son derece keyifli ve güzel bir başlangıç oldu. İktisat, finans ve yönetim alanındaki kitaplarımıza ilgi gösteren okurlardan sayısız olumlu dönüşler aldık. Fuarda karşılaştığımız yoğun ilgi, ne kadar isabetli bir alanda rol aldığımızın göstergesi oldu. Fuarın son iki günü birbirinden değerli dört yazarımız; Mustafa Özel, Hakan Şahin, Sabri Orman ve Mücahit Özdemir’in imza günü için ağırladık. Dokuz günlük Fuar, hem bizim için hem okurlarımız için oldukça keyifli ve anlamlı geçti. İnşallah bundan sonraki süreçte yepyeni kitaplarımızla hem bu organizasyonda hem de benzeri platformlarda okurlarımızla bir arada olacağız” değerlendirmesinde bulundu.

İlginizi Çekebilir

Liseli Genç Şefler Mutfakta Yeteneklerini Konuşturdu

Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) ve Metro Türkiye iş birliğiyle düzenlenen 3. Turizm Meslek Liseleri Arası Aşçılık Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.


Redmi Note 8, 2019 Sonunda En Çok Satan Android Telefon Oldu Bilgi Notu

Küresel teknoloji pazarının önde gelen analist şirketlerinden Canalys’in yeni açıkladığı veriler, Xiaomi’nin Android akıllı telefon pazarındaki büyük başarısını ve güçlü konumunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Xiaomi’nin iki önemli modeli Redmi Note 8 ve Redmi Note 7 Canalys’in açıkladığı verilerde küresel pazarda üst sıralarda yer alıyor.


Dfds Akdeniz İş Birimi Satış Ve İş Geliştirme Direktörlüğü Görevine Önder Ulaş Başboğa Atandı

DFDS Akdeniz İş Birimi Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Önder Ulaş Başboğa atandı


“Sürdürülebilir Tarım Modelimiz İle Çiftçilerimizin Masrafı Azalıyor, Gelirleri Artıyor”

Barilla Gıda, Boğaziçi Üniversitesi Tarım Platformu tarafından bu yıl 2'nci kez düzenlenen Tarım ve Gıda Değer Zinciri Zirvesi’nde Türkiye’deki çalışmalarını paylaştı. Barilla Gıda Genel Müdürü Piero Mirra, “Durum Buğdayı Tarımında Sürdürülebilir Bir Dönüşüm” oturumunda şirketin Türkiye’de hayata geçirdiği sürdürülebilir tarım çalışmaları ve teknolojinin de desteğiyle ulaşılan sonuçları paylaştı. Mirra, Barilla'ya özgü sürdürülebilir tarım modeli ile geleneksel yöntemlerin sonuçlarını karşılaştırdıklarında, gelirler yüzde 6 artarken, maliyetlerin yüzde 7, ekolojik ayak izinin yüzde 8, karbon ayak izinin ise yüzde 19 azaldığını açıkladı.


Tiktok'ta Favori Futbol Takımınızın Gollerini ’La Kutlayın

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, La Liga iş birliğiyle 1 Mart Pazar günü oynanacak El Clasico mücadelesinde kullanıcıların favori takımlarının gollerini nasıl kutlayacaklarını gösteren efektler geliştirdi. TikTok ve LaLiga daha önce #HolaLaLigaSantander ve #RedibujaLaLiga etiketleriyle 215 milyondan fazla görüntülemeye ulaşan başarılı bir kampanya gerçekleştirmişti.


Etiketler: günü, için, saat, kitabının, yazarı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.