5 Ağustos 2019 Pazartesi 10:00

GÜNDEM

Ali Y. Koç, Arçelik’İn “A Ticket For Your Future” Programında Gençlerle Bir Araya Geldi

Ali Y. Koç, Arçelik’in “A Ticket for Your Future” Programında Gençlerle Bir Araya Geldi

Ali Y. Koç, Arçelik’İn “A Ticket For Your Future” Programında Gençlerle Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Arçelik’in dünyanın önde gelen üniversitelerinde eğitim gören Türk öğrencileri ülkemize geri kazandırma hedefiyle geçtiğimiz yıl başlattığı “A Ticket for Your Future” programı bu sene ikinci kez öğrencileri bir araya getirdi. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, Arçelik’in yeni nesil Ar-Ge merkezi Garage’da düzenlenen programı ziyaret etti.

Arçelik, yurt dışında öğrenim gören Türk öğrencilere Türkiye’nin inovasyon ve yaratıcılık potansiyeline katkıda bulunmaları için imkân yaratmaya devam ediyor. Arçelik tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan “A Ticket for Your Future” programı bu sene dünyanın dört bir yanında, mühendislik ve teknoloji bölümlerinde okuyan son sınıf ve lisansüstü seviyesindeki 20 Türk öğrenciyi bir araya getirdi. Arçelik’in yeni nesil Ar-Ge Merkezi Garage’da 16 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen programda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu ve Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu öğrencileri ziyaret etti.

Geleceğin mutfakları ele alınacak

A Ticket For Your Future kapsamında, Çin’den Güney Kore’ye, Kanada’dan İngiltere’ye dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerden projeye katılan öğrenciler, 3 haftalık süre içinde yoğun bir programa dâhil oluyor. Bu yıl “Future of Kitchen as a Living Space- Bir Yaşam Alanı olarak Geleceğin Mutfağı” konusunun işleneceği programda katılımcılar, birbirlerini yakından tanıyacakları sosyalleşmeye yönelik aktivitelere de katıldı.

Programa katılanlar iş ve staj imkânı yakalıyor

Geçtiğimiz yıl programa katılan 26 öğrenciden 4’ü Kurutucu İşletmesi Kalite Güvence Mühendisi, Tüketici Eğilimleri Departmanı Sorumlusu, Dijital Süreç Dönüşümü Sorumlusu, Ürün Kategorisinde Proje Mühendisi olarak Arçelik’te işe başlarken, bir kişi de yaz döneminde staj imkânı buldu. Yapılan sunumlar arasında yer alan kaliteli hava ve ev konforu yaratan akıllı ev sistemi HomeWhizWell ve enerji yönetimi sistemi ArWall projeleri Arçelik’in Ar-Ge ekipleri tarafından çalışılmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Çocuğunuzun Sağlıklı Büyümesi İçin Süt İçirin!

Sütün içerdiği protein, kalsiyum, fosfor gibi besin ögeleri ile B2, B6, B12 ve A vitaminlerinin büyüme ve gelişim için çok önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar çocukların günde en az iki bardak süt içmesi gerektiğini belirtiyor.


Ekrem İmamoğlu’Na Tügiad’Dan Ziyaret

EKREM İMAMOĞLU’NA TÜGİAD’DAN ZİYARET


Borusan Otomotiv Motorsport’Un Yeni Şampiyon Pilotu Yağız Gedik Video

Hazırlayacağınız haber metinlerinde bu bilgileri de kullanmak isteyeceğiniz düşüncesi ile sizlerle paylaşıyoruz.


Tehlikeyi Önceden Sezmek Şüpheli Nesnelerin Yaklaşık Dörtte Üçü Kötü Amaçlı Çıkıyor

05 Aralık 2019


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 5 10 Aralık Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: Arçelik, Future, dünyanın, Türk, öğrencileri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.